Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Ocenili pedagógov a študentov zo škôl v pôsobnosti TSK

V Galérii M.A. Bazovského v Trenčíne odovzdali v stredu 25. marca predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH a riaditeľ úradu Ing. Dušan Lobotka už tradične pri príležitosti Dňa učiteľov ocenenia nielen vybraným pedagogickým zamestnancom, ale aj študentom stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK.

V Galérii M.A. Bazovského v Trenčíne odovzdali v stredu 25. marca predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH a riaditeľ úradu Ing. Dušan Lobotka už tradične pri príležitosti Dňa učiteľov ocenenia nielen vybraným pedagogickým zamestnancom, ale aj študentom stredných škôl v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK. Hlavným kritériom pri výbere bolo pedagogické majstrovstvo, moderné formy vzdelávania, prirodzená autorita spojená s rešpektom vo svojom okolí a v prípade študentov úspešná reprezentácia príslušnej školy v rôznych oblastiach, vynikajúce študijné výsledky a výrazné úspechy aj v oblasti aktivít mimo vyučovania.

ocenovanie pedagógov

Ocenenie prevzalo týchto šestnásť pedagógov:

  • RNDr. Elena Kacvinská - Gymnázium Janka Jesenského Bánovce nad Bebravou
  • PhDr. Dagmar Mikušová, MPH - Stredná odborná škola zdravotnícka Trenčín
  • Stanislav Ďurikovič - Športové gymnázium Trenčín
  • RNDr. Milan Červeňan - Stredná priemyselná škola Dubnica nad Váhom
  • PhDr. Eva Vašková - Gymnázium Partizánske
  • Ing. Danka Pavlovičová - Obchodná akadémia Milana Hodžu Trenčín
  • Mgr. Oľga Slezáková - Stredná odborná škola podnikania Trenčín
  • Ing. Bohumil Slama - Stredná odborná škola Stará Turá
  • Mgr. Viera Rosinová - Obchodná akadémia Považská Bystrica
  • Mgr. Blažena Barančinová - Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom
  • Mgr. Viera Marcineková - Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín
  • PharmDr. Miroslav Peciar - Stredná odborná škola zdravotnícka Trenčín
  • Ing. Ingrid Rigáňová - Spojená škola Partizánske
  • Ing. Štefan Škrinár - Stredná odborná škola Myjava
  • RNDr. Eva Jurčová - Stredná odborná škola Nové Mesto nad Váhom
  • Ing. Peter Vargha -Stredná odborná škola Juraja Ribaya Bánovce nad Bebravou

Medzi sedemnástimi ocenenými žiakmi boli:

  • Dominika Hojsíková - Športové gymnázium Trenčín
  • Martin Hubáček - Športové gymnázium Trenčín
  • Jakub Krako - Gymnázium Vavrinca Benedikta Nedožerského Prievidza
  • Marika Žilinčíková - Stredná odborná škola zdravotnícka Považská Bystrica
  • Monika Krebesová - Stredná odborná škola obchodu a služieb Prievidza
  • Iveta Neveďalová - Gymnázium Myjava
  • Jozef Vokel – Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica
  • Martin Podmajerský - Gymnázium Janka Jesenského Bánovce nad Bebravou
  • Martin Závacký - Stredná odborná škola stavebná Emila Belluša Trenčín
  • Tatiana Crkoňová - Obchodná akadémia Považská Bystrica
  • Veronika Bobošíková - Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom
  • Peter Husár - Stredná odborná škola Považská Bystrica
  • Ivan Kollárik- Stredná odborná škola Bánovce nad Bebravou
  • Peter Kosec - Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín
  • Richard Režný - Stredná odborná škola zdravotnícka Trenčín
  • Katarína Korcová - Spojená škola Partizánske
  • Martin Harkabus - Gymnázium Považská Bystrica

ocenovanie pedagógov

ocenovanie pedagógov

ocenovanie pedagógov

ocenovanie pedagógov

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK