Tlačové správy

Za návštevu výstavného stánku TSK na wellness do Hotela Flóra a do Parkhotela na Baračke v Trenčianskych Tepliciach

zverejnené 27. mája 2015
Na štvrtom ročníku výstavy cestovného ruchu Region Tour Expo 2015 v Trenčíne predstavil Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) projekt regionálnej kuchárky.

Súťaž o najlepší stredoškolský časopis prvýkrát s novými pravidlami

zverejnené 26. mája 2015

Dodržanie témy, inovatívny prístup, štylistická zručnosť, ale aj grafické spracovanie. To sú niektoré z kritérií, podľa ktorých porota už niekoľko rokov určuje víťaza súťaže o najlepší stredoškolský časopis. Organizátor súťaže „Stredoškolské časopisy Trenčianskeho kraja“, Krajské centrum voľného času (KCVČ), tentokrát súťaž obohatilo o praktickú časť, ktorú žiaci vypracúvali priamo na mieste.

Celé Slovensko číta deťom

zverejnené 26. mája 2015

Občianske združenie CELÉ SLOVENSKO ČITA DEŤOM chce nás všetkých vrátiť ku knihám, k ich kráse, nežnosti, farebným fantáziám, chce nás všetkých vrátiť k sebe, k spoločne prežitým rodinným chvíľam, malých i veľkých, kedy máme možnosť predstavovať si, tvoriť, zdokonaľovať sa, inšpirovať, učiť sa novým veciam, iným pohľadom, skúsenostiam a odovzdávať si radosť a pohodu zo spoločne stráveného času pri krásnych slovách, príbehoch, ilustráciách i následných rozhovoroch, kedy sa upevňujú rodinné vzťahy a životné hodnoty.

Prehľad očakávaných udalostí v 22. týždni

zverejnené 25. mája 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 22. týždni

Bilaterálne rozhovory honorárnych konzulov so slovenskými podnikateľmi, po prvýkrát v Trenčianskom kraji

zverejnené 22. mája 2015
V Trenčíne sa po prvýkrát uskutočnilo stretnutie honorárnych konzulov, ktorí zastupujú záujmy Slovenskej republiky a jej občanov v zahraničí. Viac ako 20 honorárnych konzulov z Filipín, Japonska, Nepálu, Nového Zélandu, Nórska, Pakistanu, Rakúska, Ruskej federácie, Srí Lanky, Sudánu, Talianska a Spojených štátov amerických, sa stretlo v stredu (20.5.), v Hoteli Elizabeth v Trenčíne.

O titul Dedina roka 2015 zabojuje 22 obcí

zverejnené 18. mája 2015
Súťaž Dedina roka vstúpila do svojho 8. ročníka s 22 obcami, ktoré si zmerajú sily v prezentácii výsledkov dosiahnutých pri ich obnove a rozvoji.

Prehľad očakávaných udalostí v 21. týždni

zverejnené 18. mája 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 21. týždni

Siedmy ročník ŠKODA maratónu Marikovskou dolinou s podporou TSK

zverejnené 18. mája 2015

Lúka v Udiči sa po dvojročnej prestávke opäť stala miestom konania pravého horského ŠKODA maratónu Marikovskou dolinou. Siedmemu ročníku pretekov v sobotu 16. mája 2015 prialo počasie a do Marikovskej doliny na maratónske trate pritiahlo viac než šesť stovák bikerov, na detský cyklomaratón viac ako 150 detí a samozrejme množstvo fanúšikov cyklistiky.

Na 4. ročník výstavy Region Tour Expo v Trenčíne prišla Trenčianska župa s novým výstavným stánkom a regionálnou kuchárkou „Od frištiku k večeri“

zverejnené 17. mája 2015

Vo piatok 15. mája 2015 otvorilo svoje brány výstavisko Expo Center v Trenčíne, aby privítalo návštevníkov na 4. ročníku výstavy cestovného ruchu Region Tour Expo 2015, na ktorom sa prezentoval Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) v samostatnom výstavnom stánku. V stánku TSK sa prezentoval aj partnerský Jihomoravský kraj s ponukou svojich turistických destinácií.

Považská Bystrica spozná Mladého remeselníka 2015

zverejnené 14. mája 2015
Mladí remeselníci z ôsmich základných škôl v Považskej Bystrici si 3. júna 2015 vyskúšajú svoje zručnosti na súťaži Mladý remeselník 2015, ktorú organizuje Stredná odborná škola na Ulici slovenských partizánov v Považskej Bystrici, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj (TSK).

Kultúrne zariadenia v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK pozývajú na Noc múzeí a galérií 2015

zverejnené 14. mája 2015

Stalo sa tradíciou, že sa každoročne pri príležitosti Medzinárodného dňa múzeí aj galérie a múzeá v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja zapájajú do celoeurópskeho podujatia Noc múzeí a galérií.

Stredné školy z Trenčína bodovali na súťaži venovanej Ľudovítovi Štúrovi

zverejnené 13. mája 2015

V priebehu roka 2015 si jednotlivé kultúrne inštitúcie na území celého Slovenska organizovaním tematických podujatí pripomínajú významného slovenského dejateľa – Ľudovíta Štúra.

Prehľad očakávaných udalostí v 20. týždni

zverejnené 11. mája 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 20. týždni

Podjavorinské folklórne slávnosti lákajú čoraz viac návštevníkov

zverejnené 10. mája 2015

Zrekonštruovaný amfiteáter na vrchu Roh nad obcou Lubina opäť ožil tradíciou slovenského folklóru.

Stredné školy z Trenčianskeho kraja bodovali na „Mladom tvorcovi“ v Nitre

zverejnené 07. mája 2015

Posledné tri aprílové dni sa na nitrianskom výstavisku Agromokomplex Nitra uskutočnil už 23. ročník celoštátnej prezentačnej výstavy stredných odborných škôl s názvom „Mladý tvorca“.

Rok Ľudovíta Štúra v kultúrnych inštitúciách TSK na hornej Nitre

zverejnené 07. mája 2015
„Svätá je naša povinnosť všetko nášmu ľudu podávať, na čom sa on povýšiť môže a seba samého viacej vážiť navykne“, píše Ľudovít Štúr vo svojom diele Nárečie slovenské alebo potreba písania v tomto nárečí.

Po prvýkrát môžu malé a stredné podniky čerpať financie z európskeho programu

zverejnené 06. mája 2015
Praktické informácie o možnostiach financovania firiem v oblasti výskumu, vedy a inovácií z najväčšieho európskeho programu na podporu výskumu a inovácií – Horizont 2020 a z operačného programu Výskum a inovácie včera prítomnej podnikateľskej verejnosti poskytla konferencia s názvom Inovačný región – Možnosti financovania inovácií. Približne päťdesiatke podnikateľov v Kongresovej sále Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja boli poskytnuté aj informácie k novele zákona o dani z príjmov, ktorá umožňuje dodatočný odpočet nákladov na výskum a vývoj.

Na Mohyle opäť zapálili vatry na počesť slovenského generála M. R. Štefánika

zverejnené 06. mája 2015
Ani sychravé chladné počasie neodradilo verejnosť z celého Slovenska, aby si v nedeľu 3. mája 2015 prišla na kopec Bradlo pripomenúť výročie úmrtia slovenského velikána. Na Mohyle generála Milana Rastislava Štefánika si jeho životné zásluhy slávnostnou pietnou spomienkou a symbolickým zapaľovaním vatier pripomínajú každý rok.

TSK a dobrovoľní hasiči z Trenčianskeho kraja rozvíjajú spoluprácu

zverejnené 05. mája 2015
Spolupráca medzi Trenčianskym samosprávnym krajom (TSK) a dobrovoľnými hasičskými zbormi na území Trenčianskeho kraja funguje už dlhodobo. Predseda TSK Jaroslav Baška a predseda Krajského výboru Dobrovoľnej požiarnej ochrany Trenčín (KV DPO) Michal Jurdík sa však rozhodli spečatiť spoločnú snahu a záujmy v oblasti požiarnej ochrany podpísaním Memoranda o partnerstve a spolupráci medzi TSK a KV DPO.

Predseda trenčianskej župy krstným otcom jediného folklórneho súboru svojho druhu v kraji

zverejnené 05. mája 2015
Kultúrny dom v Nemšovej spojil v nedeľu 3. mája 2015 všetkých priaznivcov Domova sociálnych služieb Čistá Duša.

Trenčianska župa krok pre založením Krajskej organizácie cestovného ruchu. Zasadalo ustanovujúce valné zhromaždenie „Trenčín región“

zverejnené 05. mája 2015
Dňa 30. marca 2015 zastupiteľstvo Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) schválilo založenie a vznik krajskej organizácie cestovného ruchu (KOCR) s názvom Trenčín región. Krajskí poslanci zároveň odsúhlasili členstvo TSK v tejto organizácii.

V Kolačíne oslavovali obyvatelia aj hasiči

zverejnené 05. mája 2015
V prvú májovú sobotu si obyvatelia mestskej časti Kolačín v Novej Dubnici spoločne pripomenuli hneď dve výročia.

V Trenčíne pribudli nové cyklostojany a zvýšil sa aj počet cyklistov zapojených do celonárodnej súťaže Do práce na bicykli

zverejnené 05. mája 2015
Predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja, Jaroslav Baška, sa spoločne s ďalším viac než tuctom zamestnancov Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) už po druhýkrát zapojil do celoslovenskej súťaže Do práce na bicykli.

Prehľad očakávaných udalostí v 19. týždni

zverejnené 04. mája 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 19. týždni

Oslavy Sviatku práce, stavanie májov v Trenčianskom kraji a výročie Jánošíka

zverejnené 04. mája 2015
Sviatok práce si každoročne na 1. mája pripomínajú milióny ľudí na celom svete. Na Slovensku má tento sviatok dlhoročnú tradíciu, ktorá siaha až do čias Prvej česko-slovenskej republiky a jeho oslavy sú už tradične spojené so stavaním pestrých májov.

Víťazom etapy jubilejného 40. ročníka medzinárodného Karpatského preteku kuriérov rodák z Dohnian

zverejnené 02. mája 2015

Dvadsiatimi ôsmimi mestami a obcami na strednom Považí sa dnes prehnal pelotón s približne 200 súťažiacimi cyklistami.

Gymnázium M. R. Štefánika v Novom Meste nad Váhom najstaršou strednou školou v meste

zverejnené 30. apríla 2015

Novomestské Gymnázium Milana Rastislava Štefánika, ktorého zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj (TSK), je vzhľadom na svoju dlhoročnú tradíciu bohaté na osobnosti aj historické udalosti.

V 10. ročníku regionálneho kola súťaže Mladý Európan 2015 s veľkým náskokom uspela Spojená škola Nováky

zverejnené 29. apríla 2015
Pätnásť stredných škôl z Trenčianskeho kraja vyslalo svojich zástupcov vo forme trojčlenných súťažných tímov na reprezentáciu v celoslovenskej vedomostnej súťaži Mladý Európan 2015.

Trenčiansky kraj na striebornej priečke na celoštátnej prehliadke SOČ

zverejnené 28. apríla 2015

Kúpeľné mesto Piešťany sa na štyri dni stalo miestom konania už 37. ročníka celoštátnej prehliadky Stredoškolskej odbornej činnosti (SOČ).

Výstava „Samostatne a pritom spoločne“ výsledkom cezhraničnej spolupráce

zverejnené 27. apríla 2015
Pitný pavilón Kúpeľov Nimnica sa vo štvrtok 23. apríla 2015 stal miestom prezentácie výstavy „Samostatne a pritom spoločne“, ktorá je výsledkom cezhraničnej spolupráce Vlastivedného múzea v Považskej Bystrici a Muzea regionu Valašsko vo Vsetíne.

Prehľad očakávaných udalostí v 18. týždni

zverejnené 27. apríla 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 18. týždni

Za unikátny úspech mladých hokejistov sa poďakovala aj župa a prisľúbila pomoc

zverejnené 25. apríla 2015

Mládež hokejového klubu Dukla Trenčín zaznamenala v sezóne 2013/2014 unikátny úspech. Po 10 rokoch získali tri najcennejšie mládežnícke trofeje – juniorský, dorastenecký aj žiacky titul majstra Slovenska. Kvalita prípravy sa ukázala aj tento rok. Všetky tri tituly obhájili mládežnícke družstvá aj v sezóne 2014/2015.

Kraj hodnotí zimnú údržbu komunikácií

zverejnené 23. apríla 2015
Viac ako 184 tisíc obhospodárených kilometrov ciest, 37 tisíc ton posypového materiálu a takmer 3 milióny eur.

Prehľad očakávaných udalostí v 17. týždni

zverejnené 20. apríla 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 17. týždni

Začalo sa s rekonštrukciou urgentného príjmu v Nemocnici s poliklinikou v Považskej Bystrici

zverejnené 18. apríla 2015
Nemocnica s poliklinikou (NsP) v Považskej Bystrici, v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, od 15. apríla realizuje rekonštrukciu a reprofiláciu stavebnej časti urgentného príjmu, s predpokladaným ukončením prác do konca júna 2015.

Švajčiarsky veľvyslanec hodnotil výsledky 5-ročného projektu na SOŠ sklárska

zverejnené 16. apríla 2015

V utorok 14. apríla 2015 Anna Krupičková, poverená riadením Strednej odbornej školy sklárskej v Lednických Rovniach (SOŠ sklárska) v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, privítala na pôde školy J.E., Alexandra Wittwera, mimoriadneho a splnomocneného veľvyslanca Švajčiarskej konfederácie na Slovensku a Ulricha Stürzingera zo Švajčiarskej agentúry pre rozvoj a spoluprácu.

Vojnoví veteráni si prevzali medaily aj čaše s poďakovaním pri príležitosti 70. výročia od ukončenia 2. svetovej vojny

zverejnené 15. apríla 2015
Sloboda je jedna z najprirodzenejších práv človeka. Aj napriek tomu pred sedemdesiatimi rokmi stála životy niekoľko desiatok miliónov ľudí a zasiahla takmer všetky kontinenty.

Mesto Trenčín si pripomenulo 70. výročie svojho oslobodenia

zverejnené 15. apríla 2015
Každý rok približne v tom istom dátume smerujú kroky mnohých Trenčanov k Pamätníku umučených v lesoparku Brezina.

V Trenčíne sa zišlo viac než 370 zdravotníckych pracovníkov

zverejnené 13. apríla 2015

Trenčiansky Posádkový klub v priebehu dnešného i zajtrajšieho dňa poskytuje svoje priestory takmer štyrom stovkám zdravotníckych pracovníkov.

Prehľad očakávaných udalostí v 16. týždni

zverejnené 13. apríla 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 16. týždni

Prečo som na svete rád alebo beseda o tom, ako nepodľahnúť závislosti

zverejnené 10. apríla 2015
„V živote človeka sú len dve cesty. Cesta pokory a cesta pýchy. Piješ? Si pyšný. Fajčíš? Si pyšný. Droguješ? Si pyšný. Si gambler? Si pyšný.

24. ročník medzinárodnej Dejepisnej súťaže gymnázií Českej a Slovenskej republiky

zverejnené 10. apríla 2015
V stredu 8. apríla 2015 prebehli krajské kolá 24. ročníka medzinárodnej Dejepisnej súťaže gymnázií v Českej a Slovenskej republike.

Výstava Záhradkár 2015 prekonala počtom vystavovateľov svoj rekord

zverejnené 09. apríla 2015
Tretí najväčší subjekt vo výstavníctve na Slovensku, trenčianske výstavisko Expo Center a.s., Trenčín, sa opäť stal miestom stretnutia fanúšikov záhradkárčenia, ale aj včelárstva, poľovníctva a zdravého životného štýlu.

Prehľad očakávaných udalostí v 15. týždni

zverejnené 06. apríla 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 15. týždni

SOŠ Pod Sokolicami Trenčín 13. školou, ktorá podpísala memorandum o spolupráci

zverejnené 02. apríla 2015
Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) podpísal memorandum v poradí už s 13. strednou odbornou školu v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK.

Jubilejného 10. ročníka Trenčianskeho robotického dňa sa zúčastnilo najviac súťažiacich za celú históriu

zverejnené 02. apríla 2015

Už po desiatykrát sa Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14 v Trenčíne, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), podpísala pod organizáciu Trenčianskeho robotického dňa (TRD).

Prvé memorandum v oblasti osobnej verejnej dopravy na Slovensku podpísala Trenčianska a Žilinská župa

zverejnené 01. apríla 2015

Podpis „Memoranda o spolupráci v oblasti osobnej verejnej dopravy“ v posledný marcový deň predstavil nový rozmer spolupráce Trenčianskeho a  Žilinského samosprávneho kraja. Historicky späté kraje tak aj písomne deklarovali svoj záujem neustále zlepšovať kvalitu verejnej osobnej dopravy a prilákať verejnosť do autobusov hlavne lepšími podmienkami cestovania. Či už sú to domáci obyvatelia, alebo návštevníci krajov.

Trenčiansky hrad patrí Turkom

zverejnené 01. apríla 2015

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) sa rozhodol darovať jeden zo svojich najväčších historických skvostov; Trenčiansky hrad. Pri príležitosti včerajšej oficiálnej návštevy tureckého prezidenta na Slovensku a v rámci udržiavania dobrých vzájomných vzťahov s Tureckou republikou TSK s priateľským gestom daroval dominantu krajského mesta, Trenčiansky hrad, za symbolické jedno euro.

Týždeň slovenských knižníc prilákal ku knihám desiatky nových čitateľov

zverejnené 01. apríla 2015

Posledný marcový týždeň sa kľučky na dverách župných knižníc podávali omnoho frekventovanejšie, ako býva zvykom.

Prehľad očakávaných udalostí v 14. týždni

zverejnené 30. marca 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 14. týždni

V Trenčianskom kraji pribudli moderné hasičské vozidlá aj nový cestný most

zverejnené 27. marca 2015
Dvadsiaty piaty marcový deň sa do pamäti Trenčanov zapíše ako významný moment z pohľadu motoristickej verejnosti.

Vážska cyklotrasa najrozsiahlejším projektom v TSK

zverejnené 27. marca 2015

Z dôvodu kratšej vzdialenosti do cieľa cyklisti v súčasnosti využívajú na presun aj frekventované a nebezpečné cesty I. triedy.

Vynikajúci pedagóg Trenčianskeho kraja 2015

zverejnené 27. marca 2015
Pri príležitosti Dňa učiteľov Trenčiansky samosprávny kraj spoločne s Okresným úradom Trenčín po roku opäť ocenili najlepších pedagógov Trenčianskeho kraja. Slávnostné podujatie nesúce názov „Vynikajúci pedagóg Trenčianskeho kraja 2015“ sa konalo v pondelok 23. marca 2015 v Galérii M. A. Bazovského v Trenčíne.

Vyhlásenie súťaže Dedina roka

zverejnené 26. marca 2015
Slovenská agentúra životného prostredia zverejnila 26. 3. 2015 podmienky a pravidlá súťaže Dedina roka pre rok 2015.

Vláda pomôže Trenčianskemu samosprávnemu kraju sumou 13 miliónov eur

zverejnené 25. marca 2015

Ministri opäť opustili Bratislavu a na rokovaní vlády sa stretli v Trenčíne. Ide už o 13. výjazdové rokovanie v tomto volebnom období.

Predseda TSK slávnostne privítal literátov z celého kraja

zverejnené 25. marca 2015
Najväčšia knižnica v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK, Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne, v rámci Týždňa slovenských knižníc zorganizovala v poradí už VII. stretnutie trenčianskych literátov s blízkym vzťahom k Trenčínu a Trenčianskemu kraju.

Trenčiansky samosprávny kraj chce získať na opravu mosta mimorozpočtové zdroje

zverejnené 24. marca 2015

V Správe ciest Trenčianskeho samosprávneho kraja (SC TSK), je spolu 629 mostov, z toho na cestách III. triedy 464 a zvyšných 165 na cestách II. triedy.

TSK pracuje na stratégii rozvoja stredného odborného školstva

zverejnené 24. marca 2015

Trenčiansky samosprávny kraj aktívne pracuje na vypracovaní dokumentu, ktorý sa má zaoberať problematikou podpory odborného školstva v regióne a určiť stratégiu jeho rozvoja vrátane možností prepojenia s trhom práce.

Prehľad očakávaných udalostí v 13. týždni

zverejnené 23. marca 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 13. týždni

Najstaršia obyvateľka z okresu Nové Mesto nad Váhom oslávila 103. narodeniny

zverejnené 20. marca 2015
Vo veku úctyhodných 103 rokov sa pani Paulína Hendrichová môže pýšiť nielen titulom najstaršej obyvateľky okresu Nové Mesto nad Váhom, ale aj najstaršieho klienta všetkých sociálnych zaradení v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK).

Zdravotníctvo v TSK v červených číslach

zverejnené 20. marca 2015
Osobné stretnutia trenčianskeho župana Jaroslava Bašku so zástupcami všetkých troch nemocníc v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK, ktorými sú Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach

Netradičnú aktivitu seniorov podporuje aj Trenčiansky kraj

zverejnené 18. marca 2015

Zvyšovanie kvality života seniorov je jednou z dôležitých oblastí, ktorú Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) dlhodobo podporuje.

Prehľad očakávaných udalostí v 12. týždni

zverejnené 16. marca 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 12. týždni

Na hornej Nitre vznikne takmer 70 kilometrov dlhá cyklistická cestička

zverejnené 13. marca 2015

K hlavným cieľom realizácie segregovanej cyklistickej cestičky patrí bezpečnosť zraniteľných účastníkov cestnej premávky (cyklistov),

Centrá sociálnych služieb v Trenčianskom kraji zavádzajú tréningové aktivity

zverejnené 13. marca 2015
Viaceré z centier sociálnych služieb v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) sa snažia prostredníctvom rozličných aktivít skvalitňovať život svojich klientov. Ich pracovníci sa zameriavajú aj na činnosti, ktoré môžu výrazne prispieť k samostatnosti obyvateľov.

Originálny komiks už pozná viac než 12 000 ľudí a 11 regionálnych zamestnávateľov

zverejnené 13. marca 2015

V priebehu februára a prvej polovice marca sa s myšlienkou projektu Hrdina remesla, ktorého cieľom je podpora stredného odborného školstva, zoznámili aj niektorí významní zamestnávatelia z kraja.

V Trenčianskom kraji odštartovala séria informačných dní IROP-u

zverejnené 13. marca 2015

Viac ako 200 účastníkov sa zišlo na prvom z ôsmich plánovaných stretnutí zameraných na predstavenie Integrovaného regionálneho operačného programu (IROP) na programové obdobie 2014 - 2020 vo štvrtok 12. marca 2015 v Posádkovom klube v Trenčíne.

75. rokov Strednej priemyselnej školy v Považskej Bystrici

zverejnené 11. marca 2015

Stredná priemyselná škola v Považskej Bystrici oslávila 75. výročie svojho založenia.

Podpis memoranda o spolupráci so SOŠ Považská Bystrica

zverejnené 10. marca 2015

Trenčiansky samosprávny kraj pokračuje v podpisovaní memoránd o spolupráci so strednými odbornými školami, ktoré sú v jeho zriaďovateľskej pôsobnosti.

Prvé stretnutie zástupcov miest a obcí po novembrových komunálnych voľbách

zverejnené 09. marca 2015 | Video

Takmer 120 starostiek, starostov a primátorov členských obcí a miest Regionálneho združenia miest a obcí stredného Považia (RZMOSP) sa v piatok 6. marca 2015 stretlo v Spoločenskom dome v Trenčianskych Stankovciach na rokovaní Valného zhromaždenia RZMOSP.

Prehľad očakávaných udalostí v 11. týždni

zverejnené 09. marca 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 11. týždni

Jarná kvapka krvi v Trenčianskom kraji

zverejnené 06. marca 2015 | Video

Aj tento rok pokračuje TSK v úspešnej spolupráci s Národnou transfúznou službou Trenčín (NTS Trenčín). Pridali sa aj považskobystrická, bojnická a myjavská nemocnica, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja.   

 

Žiaci základných škôl si vyskúšali úlohu Hrdinu remesla

zverejnené 04. marca 2015
Jedinečný projekt Hrdina remesla, ktorý ako jediný na Slovensku vo februári 2015 odštartoval TSK, sa stal hlavnou myšlienkou prvého ročníka Technickej olympiády žiakov 8. – 9. ročníka základných škôl.

Nové cestovné poriadky pre prímestskú autobusovú dopravu, zmeny od 1.3.2015

zverejnené 03. marca 2015 | Video

Na území Trenčianskeho samosprávneho kraja zabezpečujú prímestskú autobusovú dopravu dvaja zmluvní dopravcovia SAD Prievidza a. s. a SAD Trenčín, a. s. v súlade so zmluvou o službách  vo verejnom záujme.

 

TSK uzatvoril prvú desiatku podpisov memoránd s odbornými školami

zverejnené 03. marca 2015

Už desiata škola v rámci Trenčianskeho samosprávneho kraja podpisom memoranda spečatila vzájomnú spoluprácu so zamestnávateľmi.

Prehľad očakávaných udalostí v 10. týždni

zverejnené 02. marca 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 10. týždni

TSK pokračuje v podpise memoránd o spolupráci medzi strednými školami a významnými zamestnávateľmi v kraji

zverejnené 28. februára 2015

Vzájomnú spoluprácu a podporu v oblasti odborného vzdelávania a prípravy v piatok 27.2.2015 podpisom Memoranda o spolupráci potvrdili Stredná odborná škola v Starej Turej

Duálne vzdelávanie spoločnou témou SNOPK, ministra školstva aj predsedu TSK

zverejnené 23. februára 2015

Duálne vzdelávanie má pomôcť mladým ľuďom uplatniť sa na súčasnom trhu práce. Tlačovej konferencie na tému duálneho vzdelávania, ktorá sa konala na pôde Slovensko-nemeckej obchodnej a premyselnej  komory sa zúčastnili Juraj Draxler, MA, Minister školstva, vedy, výskumu a šport SR (MŠVVaŠ SR), Dr. Peter Lazar, Člen predstavenstva Slovensko-nemeckej obchodnej a priemyselnej komory (SNOPK), predseda TSK, Ing. Roman Nosko, Predseda Výboru pre odborné vzdelávanie SNOPK. Ing. Jaroslav Baška.

Prehľad očakávaných udalostí v 9. týždni

zverejnené 23. februára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 9. týždni

Úrad TSK organizuje „Jarnú kvapku krvi“ už 6. marca 2015

zverejnené 19. februára 2015

Minulý rok v auguste na výzvu Fakultnej nemocnice Trenčín a Národnej transfúznej služby SR zareagovalo 21 zamestnancov Úradu TSK

Trenčianska knižnica Michala Rešetku v Trenčíne oslávila deväťdesiatročnicu

zverejnené 17. februára 2015

Už deväť desaťročí poskytuje Verejná knižnica Michala Rešetku (VKMR) v Trenčíne, ktorá je v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK)

Predseda trenčianskej župy na fašiangoch v kraji

zverejnené 16. februára 2015

Obdobie od Troch kráľov do Popolcovej stredy je typické fašiangovými veselicami a organizovaním dedinských zabíjačiek.

SÚŤAŽ Názov a logo krajskej organizácie cestovného ruchu TSK

zverejnené 16. februára 2015

Zapojte sa do súťaže, ktorú vyhlasuje Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) a získajte 200 EUR.

Nové byty a fašiangová veselica v Trenčianskej Teplej

zverejnené 16. februára 2015

Najväčšia obec v okrese Trenčín, Trenčianska Teplá sa od roku 2002 aktívne snaží o rekonštrukciu centra malebnej obce, ktorá v tomto roku oslávi 660. výročie od jej prvej písomnej zmienky.

Prehľad očakávaných udalostí v 8. týždni

zverejnené 16. februára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 8. týždni

Pacienti už nebudú platiť toľko nezmyselných poplatkov

zverejnené 13. februára 2015 | Video

Predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslav Baška, trenčianski krajskí poslanci Milan Panáček, Dušan Bublavý spolu s predsedom Žilinského samosprávneho kraja Jurajom Blanárom a žilinským krajským poslancom Jánom Podmanickým prispeli k poriadku v poplatkoch v zdravotníctve

Cesty do komunity - Úvodné stretnutie o komunitných službách

zverejnené 12. februára 2015
V kongresovej sále Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja sa v utorok, 10. februára 2015 uskutočnilo Úvodné stretnutie o komunitných službách.

Výročná konferencia Oblastného výboru Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov

zverejnené 12. februára 2015
Kongresovú sálu Úradu TSK zaplnilo takmer päť desiatok ľudí združených pod hlavičkou Oblastného výboru Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov Trenčín.

Historicky prvá konferencia krajských komunikátorov na pôde TSK

zverejnené 10. februára 2015 | Video

Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja sa vo štvrtok, 5. februára 2015, stal historicky po prvýkrát miestom stretnutia krajských komunikátorov z celého Slovenska.

Prehľad očakávaných udalostí v 7. týždni

zverejnené 09. februára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 7. týždni

Organizácia postihnutých chronickými chorobami v Trenčíne pokračuje v tradícii fašiangového veselia

zverejnené 07. februára 2015

Členovia Organizácie postihnutých chronickými chorobami (OPCHCH) v Trenčíne sa aj tento rok rozhodli využiť čas fašiangových zábav a plesov na rozvíjanie záľuby v živej hudbe a spoločných stretnutiach.

Trenčiansky župan Baška chce robiť zmeny v zdravotníctve v spolupráci s nemocnicami

zverejnené 07. februára 2015

Takmer trojhodinové stretnutie trenčianskeho župana Jaroslava Bašku s riaditeľmi troch nemocníc, ktoré má župa v zriaďovateľskej pôsobnosti, by malo viesť k zmenám, ktoré avizoval župan už v roku 2014. Stretol sa aj so zástupcami petičného výboru k „Petícii za zaradenie bojnickej nemocnice do koncovej siete“.

Pracovná porada trenčianskeho župana s riaditeľmi zariadení sociálnych služieb

zverejnené 06. februára 2015
Koncom januára 2015 sa predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslav Baška stretol na Úrade TSK s riaditeľmi zariadení sociálnych služieb

Počas kalamity sa minulo štvornásobne viac posypového materiálu a ukázala sa aj ľudská spolupatričnosť

zverejnené 06. februára 2015

Husté sneženie v dopoludňajších hodinách v piatok, 30. januára, spôsobilo dopravné problémy nielen v Trenčianskom kraji. Prednosta Okresného úradu v Trenčíne, Štefan Bohúň,

Trenčiansky samosprávny kraj má ako jediný na Slovensku „Hrdinu remesla“

zverejnené 03. februára 2015 | Video

Trenčiansky samosprávny kraj, ako zriaďovateľ stredných škôl, nie je úplne spokojný so systémom náborov na odborné školy.

Trenčianska župa podpísala memorandum o spolupráci s mestom Trenčín

zverejnené 02. februára 2015

Dňa 2. februára 2015 predseda TSK, Jaroslav Baška a primátor mesta Trenčín, Richard Rybníček podpísali memorandum

Stredná odborná škola v Starej Turej šampiónom TSK

zverejnené 02. februára 2015

Stredné odborné školstvo v Trenčianskom samosprávnom kraji sa môže pochváliť ďalším úspechom.

Prehľad očakávaných udalostí v 6. týždni

zverejnené 01. februára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 6. týždni

Metodická porada kultúrnych zariadení na Úrade TSK

zverejnené 30. januára 2015

V piatok 23. januára 2015 sa predseda Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslav Baška stretol na Úrade TSK s riaditeľmi dvanástich kultúrnych zariadení.

Projektové riadenie má prispieť k efektívnejšiemu čerpaniu eurofondov

zverejnené 27. januára 2015

Slovenská republika (SR) podpísala s Európskou komisiou Partnerskú dohodu o využívaní európskych štrukturálnych a investičných fondov v novom programovom období 2014 – 2020.

Zástupcovia škôl a školských zariadení sa stretli s predsedom TSK

zverejnené 26. januára 2015

V kongresovej sále Úradu Trenčianskeho samosprávneho kraja sa v stredu 21. januára 2015 uskutočnilo pracovné stretnutie riaditeľov škôl a školských zariadení v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK.

Prehľad očakávaných udalostí v 5. týždni

zverejnené 26. januára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 5. týždni

Prehľad očakávaných udalostí v 4. týždni

zverejnené 19. januára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 4. týždni

Prehľad očakávaných udalostí v 3. týždni

zverejnené 12. januára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 3. týždni

Trenčianska župa podporí unikátnu železnicu

zverejnené 08. januára 2015

Šesťkilometrová Trenčianska elektrická železnica (TREŽ), ktorá v tomto roku oslávi 106. výročie od svojho vzniku, po dlhšej dobe opäť obnovila svoju prevádzku.

Prehľad očakávaných udalostí v 2. týždni

zverejnené 05. januára 2015

Prehľad kultúrno-spoločenských udalostí očakávaných v 2. týždni


Kalendár akcií

Predchádzajúci mesiac Máj 2015 Nasledujúci mesiac
Po Ut St Št Pi So Ne
  1
Podujatia na deň 1.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Bozk pod hradnou čerešňou

01.5.2015, 9:00 - 01.5.2015, 17:30

Otvorenie pasienkovej sezóny 2015

01.5.2015

2
Podujatia na deň 2.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

20. Dni majstrov Trenčianskeho kraja

02.5.2015, 9:00 - 03.5.2015, 0:00

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

3
Podujatia na deň 3.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

20. Dni majstrov Trenčianskeho kraja

02.5.2015, 9:00 - 03.5.2015, 0:00

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

4
Podujatia na deň 4.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Kto rozlúšti kód majstra Thomasa B.?

04.5.2015, 8:15 - 04.5.2015, 9:15

5
Podujatia na deň 5.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Niekdajšia amatérska fotografia v Trenčíne

05.5.2015, 16:00 - 05.5.2015, 17:15

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Ozveny Jedného sveta v Prievidzi

05.5.2015, 17:30

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

6
Podujatia na deň 6.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Liek pre vĺčika

06.5.2015, 8:30 - 06.5.2015, 9:30

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Náš región v beletrii

06.5.2015, 14:00 - 06.5.2015, 15:00

ZATRACOVANÝ A OBDIVOVANÝ

06.5.2015, 10:30

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

7
Podujatia na deň 7.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Prekliatie vojny

5.3.2015 - 7.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Prekliatie vojny (sprievodné podujatie)

23.3.2015 - 7.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Faleristika pre každého

9.4.2015 - 7.5.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Literárny klub Omega

07.5.2015, 16:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Rozprávky vykúkajúce spod čepca

07.5.2015, 8:30 - 07.5.2015, 9:30

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

8
Podujatia na deň 8.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Pätová situácia

10.4.2015 - 08.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

9
Podujatia na deň 9.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Podjavorinské folklórne slávnosti – III. ročník

09.5.2015, 14:00 - 09.5.2015, 18:30

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

10
Podujatia na deň 10.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Jana Hýbalová Ovšáková: Nádych

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

Vladimír Gažovič: Dobrodružstvá mysle

27.3.2015, 17:00 - 10.5.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Studnička 2015

10.5.2015, 16:00

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

11
Podujatia na deň 11.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Memento

10.4.2015 - 11.5.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Deň matiek v zariadení pre seniorov

11.5.2015, 9:30

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

12
Podujatia na deň 12.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Krémové rozprávky

12.5.2015, 10:00 - 12.5.2015, 11:00

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

13
Podujatia na deň 13.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Deti z Bullerbynu

13.5.2015, 10:00 - 13.5.2015, 11:00

Dobrodružstvá s Gevenduchou

13.5.2015, 8:15 - 13.5.2015, 9:15

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Štipendiá pre stredoškolákov na štúdium v zahraničí

13.5.2015, 12:30 - 13.5.2015, 13:30

14
Podujatia na deň 14.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Noc literatúry v Trenčíne

14.5.2015, 18:00 - 14.5.2015, 19:15

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Štvrtok? Jedine koncert! Donors & Hybrid Kryptonit

14.5.2015, 18:00

Noc literatúry v Trenčíne pod holým nebom

14.5.2015, 18:00

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

SLOVENI A SLOVENSKO

14.5.2015, 16:00 - 14.5.2015, 17:00

15
Podujatia na deň 15.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Ohňostroj pre deduška

15.5.2015, 11:00 - 15.5.2015, 12:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Hamžík: Spev o Trenčíne, meste na rieke

15.5.2015, 17:00 - 15.5.2015, 18:15

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Múzeum dokorán

15.5.2015, 8:00 - 16.5.2015, 22:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Balíme sa do rozprávky

15.5.2015, 8:30 - 15.5.2015, 9:30

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

16
Podujatia na deň 16.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Múzeum dokorán

15.5.2015, 8:00 - 16.5.2015, 22:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Noc múzeí a galérii 2015

16.5.2015, 10:00 - 16.5.2015, 22:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Nositelia tradícií

16.5.2015, 13:00

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Noc múzeí 2015

16.5.2015, 16:00 - 16.5.2015, 22:00

Na hornonitrianskom stole

16.5.2015, 18:00 - 16.5.2015, 22:00

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Noc múzeí a galerií 2015

16.5.2015, 16:00 - 16.5.2015, 20:00

17
Podujatia na deň 17.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

18
Podujatia na deň 18.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Envirofilm 2015

18.5.2015, 17:00 - 22.5.2015, 0:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

TAK ĎALEKO, TAK BLÍZKO

18.5.2015, 19:00

Zas a zas rozprávam si rozprávku a nevnímam čas

18.5.2015, 8:15 - 18.5.2015, 9:15

19
Podujatia na deň 19.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Envirofilm 2015

18.5.2015, 17:00 - 22.5.2015, 0:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Výstava Európske metropoly

19.5.2015, 9:30

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Mňaukajúca hviezda

19.5.2015, 8:30 - 19.5.2015, 9:30

20
Podujatia na deň 20.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Občianska spoločnosť pre začiatočníkov

20.5.2015, 16:00 - 20.5.2015, 17:30

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Envirofilm 2015

18.5.2015, 17:00 - 22.5.2015, 0:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Festival moderného tanca detí

20.5.2015, 12:00

Rozprávka naboso

20.5.2015, 9:00 - 20.5.2015, 10:00

Indovník okuliarnický

20.5.2015, 10:00 - 20.5.2015, 11:00

21
Podujatia na deň 21.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Starnutie a Alzheimerova demencia

21.5.2015, 16:00 - 21.5.2015, 17:00

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Envirofilm 2015

18.5.2015, 17:00 - 22.5.2015, 0:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Ak uhádneš moje meno, nechcem ťa, ale ...

21.5.2015, 8:30 - 21.5.2015, 9:30

Ako psíček a mačička piekli tortu

21.5.2015, 10:00 - 21.5.2015, 11:00

22
Podujatia na deň 22.5.2015
Veselí prváci

22.5.2015, 9:00 - 22.5.2015, 10:00

Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Prváčikovia

22.5.2015, 10:00 - 22.5.2015, 11:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

O CENU DOMINIKA TATARKU

22.2.2015 - 22.5.2015

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Envirofilm 2015

18.5.2015, 17:00 - 22.5.2015, 0:00

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

O knihách s knihovníckou bosorkou

22.5.2015, 9:00

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Zbal sa a poď na LIPTOV

22.5.2015, 17:30 - 22.5.2015, 20:00

23
Podujatia na deň 23.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

Súťaž v čítaní a písaní Braillovho písma

23.5.2015, 9:00 - 23.5.2015, 12:00

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

XIII. ročník SLOVENSKÉHO FESTIVALU SENIORSKÝCH FOLKLÓRNYCH SÚBOROV

23.5.2015, 13:00

24
Podujatia na deň 24.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

25
Podujatia na deň 25.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Čitateľské echo

25.5.2015, 8:00 - 25.5.2015, 9:00

26
Podujatia na deň 26.5.2015
Klub výtvarníkov Prievidza

26.5.2015, 16:00

Smelý Zajko

26.5.2015, 8:30 - 26.5.2015, 9:30

Maľované čítanie

26.5.2015, 10:30 - 26.5.2015, 11:30

Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

27
Podujatia na deň 27.5.2015
Tri múdre kozliatka

27.5.2015, 10:00 - 27.5.2015, 11:00

Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Budkáčik a Dubkáčik

27.5.2015, 8:15 - 27.5.2015, 9:15

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Ako napísať dobrý životopis a motivačný list k žiadosti o štipendium

27.5.2015, 14:30

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Mládež spieva 2015

27.5.2015, 18:00 - 29.5.2015, 0:00

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Maroš Smolec v knižnici

27.5.2015, 11:50 - 27.5.2015, 13:00

28
Podujatia na deň 28.5.2015
Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Mládež spieva 2015

27.5.2015, 18:00 - 29.5.2015, 0:00

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Čím budem, keď vyrastiem?

28.5.2015, 10:00 - 28.5.2015, 11:00

29
Podujatia na deň 29.5.2015
Putovanie s Malým princom

29.5.2015, 10:00 - 29.5.2015, 11:00

Slovenská cesta do mikrokozmu

29.4.2015, 8:00 - 29.5.2015, 15:00

Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

Juraj Sedláček: Otcovské rany

29.5.2015, 16:00 - 29.5.2015, 17:15

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Mládež spieva 2015

27.5.2015, 18:00 - 29.5.2015, 0:00

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Píšem, píšeš, píšeme ´2015

29.5.2015, 10:00

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

PhDr. Mgr. art Mariana Čengel Solčanská

29.5.2015, 16:00 - 29.5.2015, 18:00

Z vanilkova do škoricova

29.5.2015, 8:45 - 29.5.2015, 9:45

30
Podujatia na deň 30.5.2015
Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Advokácia včera a dnes

04.05.2015 - 30.05.2015

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Duchajovej jablonka

30.5.2015

COUNTRY VEČER, Žeravica 2015

30.5.2015

31
Podujatia na deň 31.5.2015
Výstava historických motocyklov - od počiatkov po zlatú éru

05.3.2013, 16:00 - 31.12.2015, 0:00

Samostatne a pritom spoločne - Kúpele Nimnica

02.3.2015, 9:00 - 31.12.2015, 0:00

Karol Felix – maľba, grafika, objekty

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

Jozef Kostka: Výber zo sochárskeho diela

15.5.2015, 17:00 - 28.6.2015, 17:00

70. výročie skončenia II. svetovej vojny

07.4.2015 - 06.9.2015

DOBŠINSKÉHO ROZPRÁVKOVO 2015

15.4.2015 - 9.6.2015

Byla to píseň pro tebe, má milá

29.4.2015, 16:30 - 12.6.2015, 0:00

19. AMFO Trenčianskeho kraja

07.5.2015, 17:00 - 19.6.2015

Izabela Bulková – POCITY

15.5.2015, 18:00 - 14.6.2015

Ako plynie čas

14.5.2015 - 4.9.2015

39. VÝSTAVA UMELECKEJ FOTOGRAFIE členov Zväzu slovenských fotografov

05.5.2015 - 05.6.2015

Predaj reprezentačných publikácií TSK