Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Osobnosť a produkt cestovného ruchu 2010

MUDr. Pavol SEDLÁČEK, MPH, predseda TSK udelí 21. januára 2010 v rámci veľtrhu CR SLOVAKIATOUR 2010 ocenenie za podporu a rozvoj aktívneho cestovného ruchu a propagáciu Trenčianskeho kraja na miestnej, regionálnej, národnej a medzinárodnej úrovni nasledujúcim osobnostiam a zoskupeniam: Július Bruna, folklórna skupina Hájiček a Emil Trgiňa, Bludní rytieri a Jaroslav Matejka.

Oceneni za cr 2010

Folklórna skupina Hájiček z Chrenovca-Brusna

a vedúcemu skupiny Ing. Emilovi Trgiňovi za významný prínos pre rozvoj regionálneho cestovného ruchu v oblasti zachovávania ľudových tradícií, za zbieranie, spracovávanie a šírenie folklórnych zvykov a vzorné reprezentovanie obce a regiónu doma na Slovensku a v zahraničí.

Bludní rytieri

za prínos v oblasti regionálneho cestovného ruchu, za rozvoj kultúrneho dedičstva, realizáciu atraktívnych podujatí s ukážkami dobového života v jednotlivých historických obdobiach na Považí.

Ing. architekt Július Bruna

za prínos v oblasti podpory regionálneho cestovného ruchu, za invenčný prístup k tvorbe propagačných materiálov a významné počiny, ktorými obohatil duchovný a materiálny potenciál Trenčína a Trenčianskeho samosprávneho kraja.
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK