Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Propozície súťaže

Trenčiansky samosprávny kraj vyhlasuje vzdelávaciu, osvetovú a propagačnú súťaž Sedem divov Trenčianskeho samosprávneho kraja.
Cieľom súťaže je oboznámiť verejnosť v duchu odkazu Vojtecha Zamarovského, trenčianskeho rodáka a propagátora histórie a archeológie s najzaujímavejšími dielami ľudských rúk a umu na území Trenčianskeho samosprávneho kraja, snaha regionálnej podpory cestovného ruchu a ochrany kultúrneho dedičstva. Súťaž sa uskutočňuje v spolupráci s odbornými inštitúciami, osobnosťami a návrhmi čitateľov regionálnych novín MY, ktorí sú mediálnym partnerom súťaže.

Podrobnejšia prezentácia prvých 3 z 21 nominácií na Sedem divov Trenčianskeho samosprávneho kraja bude 4. mája 2009. V ďalších 5-tich po sebe nasledujúcich týždňoch predstaví redakcia vždy ďalšie tri nominácie.
Čitatelia regionálnych novín MY navrhnú 3 nominácie, ktoré považujú za div Trenčianskeho samosprávneho kraja a nie sú vo vyššie uvedenom zozname nominácií. Návrhy je možné podávať odo dňa 20. apríla 2009, do redakcií regionálnych novín MY do 30. apríla 2009 do 15 h.  

Hlasovanie bude prebiehať v termíne od 22. júna 2009, doručením hlasovacieho lístka do redakcií regionálnych novín MY, alebo na webovej stránke Trenčianskeho samosprávneho kraja na adrese www.tsk.sk do 21. júla 2009 do 18.00 h.
Platným hlasovacím lístkom je len originálny hlasovací lístok z regionálnych novín MY alebo hlasovací lístok odoslaný z webovej stránkyTSK, s vyplnenou platnou e-mailovou adresou (jedna adresa môže hlasovať len raz). 

Štatút súťaže Sedem divov Trenčianskeho samosprávneho kraja (PDFPDF, 37 KB)

Plagát súťaže Sedem divov Trenčianskeho samosprávneho kraja (PDFPDF, 1028 KB) 

 

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK