Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Výhercovia vecných cien

Losovanie vecných cien pre účastníkov súťaže 7 divov TSK, ktorí hlasovali prostredníctvom portálu www.tsk.sk a regionálnych novín "MY":

1. Kúpele Bojnice, a.s.
Poukaz na víkendový pobyt VITAL+ v kúpeľoch pre 2 osoby s ubytovaním  v novom liečebnom dome Lysec:
Erik Moravčík, Trenčín

2. Kúpele Nimnica, a.s.
Poukaz na víkendový liečebný pobyt KLASIK  v kúpeľoch pre 2 osoby
Branislav Piroš,

3. Kúpele Trenčianske Teplice, a.s.
2x permanentka na 10 vstupov do vonkajšieho bazéna GRAND
Blanka Tršková, Skalka n./ Váhom

4. Horský hotel Remata ***
Kongres - Wellnes - Dovolenka
Víkendový pobyt pre 2 osoby s raňajkami a voľným vstupom do bazéna a fitness centra 
Juraj Huba

5. Trenčianske múzeum
Čestná vstupenka pre rodinu na dennú prehliadku Trenčianskeho hradu
neudané meno

6. Čestná vstupenka pre rodinu na nočnú prehliadku na Trenčianskom hrade
Gabika Jamborová, Stará Turá

7. Slovenské národné múzeum Bojnice
Čestná vstupenka pre rodinu na dennú prehliadku Bojnického zámku
Božena Groschmidtová, Trenčín

8. ZOO Bojnice
Čestná vstupenka na prehliadku zoologickej záhrady
Miroslav Balušík, Papradno

9. Hornonitriansky banský skanzen
Čestná vstupenka pre rodinu na prehliadku skanzenu v Bani Cigeľ
Anna Moravčíková, Trenčianska Teplá

10. Hotel GRAND Trenčín
2 poukazy na obed v luxusnej reštaurácii hotela GRAND
Vladimíra Burdejová
 
11. GAZDOVSKÝ DVOR Myjava - Turá Lúka
Poukaz pre rodinu na tradičnú večeru
Ctibor Šturcel,

12.-50. Knihy TSK

12. Gabriela Medňanská, Stará Turá
13. Ladislav Gaži,
14. Karol Sidor,
15. Marta Bezáková, Topoľčany,
16. Katka Prekopová, Košecké Podhradie,
17. Patrik Bielický,
18. Darina Danišová,
19. Milan Hluzák,
20. Erik Pražienka,
21. Jozefína Ševčíková
, Trenčín,
22. Peter Kolnik,
23. Jana Tvrdoňová,
24. Michal Pažický,
25. Jozef Baroš,
26. Monika Manová
, Považská Bystrica,
27. Peter Repta,
28. Mária Adamovičová,
29. Božena Sádecká,
30. Mária Mišúnová,
31. Zuzana Lužanová
, Prievidza 
32. Veronika Bzdúšková,
33. Jozef Paulovič,
34. Katarína Vdovjaková
,
35. Jakub Bubeník, Beckov
36. neudané meno
37. Ján Slípek,
Domaniža,
38. Ervín Oravec,
39. Ľudmila Balušíková,
Papradno 
40. neudané meno
41. Silvia Sedláková,
42. Radka Stonawská,
43. Anna Hubinová,
Nedožery-Brezany,
44. Katarína Ďuríková,
45. Roman Lejtman,
Manianka 
46. Soňa Zmeková,
47. Anna Valová,
48. Rudolf Michalička,
49. Gabika Jamborová,
Stará Turá, 
50. Radovan Fridrišek,  
 

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK