Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Voľne pracovné miesta na OvZP TSK

Aktuálne pracovné pozície na organizáciach v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK su označené zelenou značkou - Aktuálne.

Aktuálne

SOŠ obchodu a služieb Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu kuchár/ka

22. novembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu kuchár/ka.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

07. novembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola, Rastislavova  332, 972 71 Nováky prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov - elektro

07. novembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola, Rastislavova  332, 972 71 Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov - elektro.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov – programovanie a výpočtová technika

04. novembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola, Rastislavova  332, 972 71 Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov – programovanie a výpočtová technika.

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre strojárske odbory

17. októbra 2022 | Aktuálne

SOŠ strojnícka Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre strojárske odbory.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania pre učebný odbor - obrábanie kovov

13. októbra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania pre učebný odbor - obrábanie kovov.

SOŠ Považská Bystrica - vyhlásenie OVS č. 2/2022

13. októbra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 129/49, 017 01 Považská Bystrica v súlade so zákonom č. 446/2001 Z.z. o majetku vyšších územných celkov v platnom znení vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž č. 2/2022 (ďalej len súťaž) v zmysle platnej legislatívy, najmä podľa ustanovení § 281 a násl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v platnom znení a vyzýva na podanie návrhov na uzatvorenie zmluvy o nájme nebytových priestorov.

SOŠ obchodu a služieb Púchov prijme do pracovného pomeru recepčnú do školského pracoviska Hotel Študent v Považskej Bystrici

20. septembra 2022 | Aktuálne

SOŠ obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov príjme do pracovného pomeru recepčnú do školského pracoviska Hotel Študent v Považskej Bystrici.

Gymnázium Ľ. Š. Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu pomocná sila do kuchyne

19. septembra 2022 | Aktuálne

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2, Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu pomocná sila do kuchyne.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ(ka) odborných ošetrovateľských predmetov

19. septembra 2022 | Aktuálne

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov.

SPŠ Myjava informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu pedagogický asistent

13. septembra 2022 | Aktuálne

Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu pedagogický asistent s nástupom ihneď.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto školský psychológ

13. septembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto školský psychológ.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto sociálny pedagóg

13. septembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto sociálny pedagóg.

SOŠ Pruské prijme na zastupovanie počas dlhodobej práceneschopnosti učiteľa občianskej náuky a slovenského jazyka a literatúry

12. septembra 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme na zastupovanie počas dlhodobej práceneschopnosti učiteľa občianskej náuky a slovenského jazyka a literatúry.

SOŠ obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom ponúka miesto na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg nad Váhom ponúka miesto na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg

03. augusta 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom ponúka miesto na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg nad Váhom ponúka miesto na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg.

Stredná športová škola Trenčín prijme do pracovného pomeru na pozíciu školský športový tréner - tréner plávania

02. augusta 2022 | Aktuálne

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto pedagogického zamestnanca - školský športový tréner - tréner plávania na Strednej športovej škole v Trenčíne.

SPŠ Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľ informačných a sieťových technológií

14. júla 2022 | Aktuálne

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru Učiteľ informačných a sieťových technológií .

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku odborných predmetov v odbore kaderník/kozmetik (chémia-biológia)

01. júla 2022 | Aktuálne

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku odborných predmetov v odbore kaderník/kozmetik (chémia-biológia) s nástupom od 1. septembra 2022.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku s aprobáciou matematika/informatika

01. júla 2022 | Aktuálne

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku s aprobáciou matematika/informatika s nástupom od 1. septembra 2022.

SOŠ strojnícka P. Bystrica prijme na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre strojárske odbory

20. júna 2022 | Aktuálne

SOŠ strojnícka, Športovcov 341/2, 017 49 Považská Bystrica prijme na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre strojárske odbory.

SZŠ Trenčín prijme na pracovnú pozíciu učiteľa odborných predmetov študijného odboru praktická sestra/zdravotnícky asistent

14. júna 2022 | Aktuálne

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín prijme na pracovnú pozíciu učiteľa odborných predmetov študijného odboru praktická sestra/zdravotnícky asistent.

SŠŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ IT predmetov

13. júna 2022 | Aktuálne

Riaditeľka Strednej športovej školy v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na pracovné pozície na obsadenie miest pedagogických zamestnancov pre stredné všeobecné a odborné vzdelávanie na nasledujúce pozície učiteľ IT predmetov.

SŠŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ ekonomických predmetov (2 miesta)

13. júna 2022 | Aktuálne

Riaditeľka Strednej športovej školy v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na pracovné pozície na obsadenie miest pedagogických zamestnancov pre stredné všeobecné a odborné vzdelávanie na nasledujúce pozície učiteľ ekonomických predmetov (2 miesta).

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa telesnej výchovy v aprobácii s ďalším predmetom (SJL, ANJ, MAT)

24. mája 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa telesnej výchovy v aprobácii s ďalším predmetom (SJL, ANJ, MAT).

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto majster odborného výcviku

10. mája 2022 | Aktuálne

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto majster odborného výcviku.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika-multimédia

01. apríla 2022 | Aktuálne

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika-multimédia.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

23. novembra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

CSS – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ

22. novembra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín, rozpočtová organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka (polovičný pracovný úväzok)

28. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka (polovičný pracovný úväzok).

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka (plný úväzok, práca na zmeny)

28. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka (plný úväzok) - zástup PN

28. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka - zástup PN.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka (plný pracovný úväzok, práca na zmeny) - zástup RD

28. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka - zástup RD.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto referent sociálnej agendy

28. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto referent sociálnej agendy.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto asistent sociálnej práce

05. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto asistent sociálnej práce.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra (zastupovanie)

05. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra (zastupovanie).

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ

05. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra

05. októbra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra.

CSS - Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vodič - údržbár

09. septembra 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vodič - údržbár.

CSS – BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu sestra / zdravotnícky asistent

10. júna 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu sestra / zdravotnícky asistent.

CSS - BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu inštruktor sociálnej rehabilitácie

10. júna 2022 | Aktuálne

Centrum sociálnych služieb – BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu inštruktor sociálnej rehabilitácie.


Neaktuálne

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne prijme do pracovného pomeru upratovačku

15. decembra 2022 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku.

SZŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru na miesto upratovačka

09. decembra 2022 |

Stredná zdravotnícka škola, Školská 230, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru na miesto upratovačka.

Obchodná akadémia Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka

24. novembra 2022 |

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru školníka, údržbára, kuriča

07. novembra 2022 |

Stredná odborná škola, Rastislavova  332, 972 71 Nováky prijme do pracovného pomeru školníka, údržbára, kuriča.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných chemických predmetov

07. novembra 2022 |

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných chemických predmetov.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vedúci (a) sociálneho úseku

28. októbra 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka so sídlom Myjava v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) sociálneho úseku (ide o obsadenie pracovnej pozície na zástup práceneschopnosti, následnej materskej dovolenky a rodičovskej dovolenky).

SOŠ obchodu a služieb Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu majster/ka odbornej výchovy SŠ v odbore kuchár

21. októbra 2022 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu majster/ka odbornej výchovy SŠ v odbore kuchár.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu učiteľ/ka odborných predmetov SŠ

21. októbra 2022 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu učiteľ/ka odborných predmetov SŠ.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

05. októbra 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne prijme do pracovného pomeru upratovačku

26. septembra 2022 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku.

CSS - Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto ekonóm

09. septembra 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín, rozpočtová organizácia v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto ekonóm.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy strojárskych predmetov

25. augusta 2022 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy strojárskych predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

25. augusta 2022 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

Obchodná akadémia Milana Hodžu Trenčín vyhlasuje výberové konanie na pozíciu školský psychológ

24. augusta 2022 |

Obchodná akadémia Milana Hodžu, M. Rázusa 1, 911 29 Trenčín vyhlasuje výberové konanie na pozíciu školský psychológ.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

10. augusta 2022 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín príjme do pracovného pomeru na pozíciu zdravotná sestra

04. augusta 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24 Trenčín príjme do pracovného pomeru na pozíciu zdravotná sestra.

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu pedagogický asistent (2 miesta)

03. augusta 2022 |

Gymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu pedagogický asistent (2 miesta)

Gymnázium Ľudovíta Štúra v Trenčíne prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár

15. júla 2022 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1.mája 2 v Trenčíne prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru - školníka, údržbára, kuriča

15. júla 2022 |

SOŠ, Rastislavova 332, Nováky 972 71 prijme do pracovného pomeru - školníka, údržbára, kuriča.

SPŠ stavebná Trenčín prijme na pracovnú pozíciu vrátnik – informátor školy

12. júla 2022 |

SPŠ stavebná Emila Belluša, Staničná 4 v Trenčíne oznamuje, že od 01.09.2022 obsadzuje voľné pracovné miesto na pracovnú pozíciu vrátnik – informátor školy.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru administratívneho pracovníka na sekretariát

12. júla 2022 |

Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A, Prievidza prijme do pracovného pomeru administratívneho pracovníka na sekretariát.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme do pracovného pomeru upratovačku

11. júla 2022 |

SOŠ obchodu a služieb Prievidza, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru upratovačku.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme do pracovného pomeru majster/ka odbornej výchovy v odbore cukrár SŠ

11. júla 2022 |

SOŠ obchodu a služieb Prievidza, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru majster/ka odbornej výchovy v odbore cukrár SŠ.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľ/ka odborných predmetov SŠ - estetická a výtvarná výchova, odborné kreslenie, výtvarná príprava

11. júla 2022 |

SOŠ obchodu a služieb Prievidza, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľ/ka odborných predmetov SŠ - estetická a výtvarná výchova, odborné kreslenie, výtvarná príprava.

Gymnázium Ľudovíta Štúra v Trenčíne prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu vrátnik, informátor

07. júla 2022 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1.mája 2, Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu vrátnik, informátor.

SZŠ Celestíny Šimurkovej v Trenčíne prijme do pracovného pomeru účtovníka/čku

01. júla 2022 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej, Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín prijme do pracovného pomeru účtovníka/čku.

SPŠ Myjava prijme do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou slovenský jazyk a literatúra

30. júna 2022 |

Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka slovenského jazyka a literatúry s nástupom od 1.9.2022. Rozsah úväzku 100%.

SPŠ Myjava prijme do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou anglický jazyk

29. júna 2022 |

Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka anglického jazyka s nástupom od 1. 9. 2022. Rozsah úväzku 100 %.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku

27. júna 2022 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru upratovačku.

SOŠ obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka ekonomických predmetov

24. júna 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka ekonomických predmetov s nástupom od 1. septembra 2022.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta primár neurologického oddelenia

24. júna 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v  Bojniciach  vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár neurologického oddelenia.

Gymnázium Myjava prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľ s aprobáciou slovenský jazyk

24. júna 2022 |

Gymnázium Myjava, Jablonská 301/5, Myjava prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľ s aprobáciou slovenský jazyk.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta primár oddelenia pľúcnych chorôb

23. júna 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár oddelenia pľúcnych chorôb.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

21. júna 2022 |

Stredná odborná škola, Rastislavova 332, Nováky 972 71 prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga.

SZŠ Trenčín prijme na pracovnú pozíciu upratovačka

14. júna 2022 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín prijme na pracovnú pozíciu upratovačka.

SOŠ obchodu a služieb Nové Mesto n/V prijme na pracovnú pozíciu učiteľ/ka anglického jazyka a literatúry

14. júna 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka anglického jazyka a literatúry.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru školníka - údržbára

14. júna 2022 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru školníka - údržbára.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor inštalatér

14. júna 2022 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor inštalatér.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných strojárskych predmetov

10. júna 2022 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32,  971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných strojárskych predmetov.

CSS - BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu sociálny pracovník / asistent sociálnej práce

10. júna 2022 |

Centrum sociálnych služieb – BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu sociálny pracovník / asistent sociálnej práce.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre technicko-ekonomické činnosti

03. júna 2022 |

Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A, Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre technicko-ekonomické činnosti.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa informatiky

01. júna 2022 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa informatiky.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

01. júna 2022 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa Slovenského jazyka

01. júna 2022 |

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa Slovenského jazyka.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku slovenského jazyka

01. júna 2022 |

Stredná zdravotnícka škola, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku slovenského jazyka.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy strojárskych predmetov

01. júna 2022 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy strojárskych predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov

01. júna 2022 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pračka

31. mája 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pračka.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

24. mája 2022 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektro predmetov

24. mája 2022 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektro predmetov.

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre odbor obchodný pracovník

19. mája 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre odbor obchodný pracovník.

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre odbor kaderník

19. mája 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre odbor kaderník.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov - elektro

17. mája 2022 |

SOŠ, Rastislavova 332, Nováky 972 71 prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov - elektro.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov – programovanie a výpočtová technika

13. mája 2022 |

SOŠ, Rastislavova 332, Nováky 972 71 prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov – programovanie a výpočtová technika.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto referent sociálnej agendy

10. mája 2022 |

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto referent sociálnej agendy.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka

10. mája 2022 |

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka

10. mája 2022 |

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka.

SPŠ Nové Mesto n/V prijme do pracovného pomeru na miesto upratovačka na školskom internáte

05. mája 2022 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru na miesto upratovačka na školskom internáte.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto ekonóm/-ka

05. mája 2022 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto ekonóm/-ka.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov - elektro

02. mája 2022 |

SOŠ, Rastislavova 332, Nováky 972 71 prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov - elektro.

Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár

29. apríla 2022 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1.mája 2, Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúca sestra interného oddelenia

28. apríla 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v  Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra interného oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúca sestra očného oddelenia

28. apríla 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca, vedúca sestra očného oddelenia.

Trenčianske múzeum v Trenčíne hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie marketing a propagácia

26. apríla 2022 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne, Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie marketing a propagácia.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik mechatronik

26. apríla 2022 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik mechatronik.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa matematiky

05. apríla 2022 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa matematiky.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania pre učebný odbor - obrábanie kovov

05. apríla 2022 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania pre učebný odbor - obrábanie kovov.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy stavebného zamerania pre učebný odbor - inštalatér

05. apríla 2022 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy stavebného zamerania pre učebný odbor - inštalatér.

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na voľné pracovné miesto asistent/ka riaditeľa, projektový/á manažér/ka

05. apríla 2022 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme na obsadenie miesta „asistent/ka riaditeľa, projektový/á manažér/ka Trenčianskeho múzea v Trenčíne“.

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu učiteľ/ka s aprobáciou slovenský jazyk v kombinácii - zastupovanie MD

04. apríla 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu učiteľ/ka s aprobáciou slovenský jazyk v kombinácii, na zastupovanie MD.

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre odbor kuchár

04. apríla 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre odbor kuchár.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru vedúcu školskej jedálne

01. apríla 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru vedúcu školskej jedálne.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnika (robotika)

01. apríla 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnika (robotika).

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov elektrotechnika

01. apríla 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov elektrotechnika.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza ponúka voľné pracovné miesto učiteľ/ka odborných predmetov SŠ – cestovný ruch, ekonomika

30. marca 2022 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza ponúka voľné pracovné miesto učiteľ/ka odborných predmetov SŠ – cestovný ruch, ekonomika.

Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár-elektrikár

28. marca 2022 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1.mája 2, Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár-elektrikár.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto školský knihovník/administratívny pracovník (zastupovanie počas PN)

24. marca 2022 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto školský knihovník/administratívny pracovník (zastupovanie počas PN).

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár ortopedicko-traumatologického oddelenia

22. marca 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár ortopedicko-traumatologického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny

22. marca 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v  Bojniciach  vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár oddelenia anestéziológie a intenzívnej medicíny.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície Primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

22. marca 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície Primár gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na voľné pracovné miesto správca/sprievodca/pokladník

21. marca 2022 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie správca objektu, sprievodca, pokladník (sprevádzanie a výklad v kultúrnych zariadeniach alebo pamiatkových objektoch).

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúca sestra neurologického oddelenia

17. marca 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra neurologického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúca sestra oddelenia centrálnych operačných sál a centrálnej sterilizácie

17. marca 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra oddelenia centrálnych operačných sál a centrálnej sterilizácie.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúca sestra chirurgického oddelenia

17. marca 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra chirurgického oddelenia.

KCVČ Trenčín príjme do pracovného pomeru odborného referenta súťaží a RCM (zastupovanie MD a RD)

15. marca 2022 |

Krajské centrum voľného času v súlade s ustanovením § 6 ods. 1 zák. č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov informuje o voľnom pracovnom mieste v Krajskom centre voľného času.

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou príjme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

02. marca 2022 |

SOŠ strojnícka Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou príjme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku s aprobáciou slovenský jazyk

02. marca 2022 |

SOŠ strojnícka Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku s aprobáciou slovenský jazyk.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov chémia (zastupovanie materskej dovolenky)

02. marca 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov chémia (zastupovanie materskej dovolenky).

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov elektrotechnika

02. marca 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov elektrotechnika.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnika (robotika)

02. marca 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy – elektrotechnika (robotika).

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika-multimédia

02. marca 2022 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika-multimédia.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto vrátnik/informátor

02. marca 2022 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru vrátnika/informátora.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto ekonóm

02. marca 2022 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru ekonóma/ku.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto personalista-mzdár

02. marca 2022 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru personalista/ku - mzdára/ku.

Trenčianske múzeum v Trenčíne hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme ekonóm

11. februára 2022 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne, Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme ekonóm

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca fyzioterapeutka fyziatricko-rehabilitačného oddelenia

09. februára 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca fyzioterapeutka fyziatricko-rehabilitačného oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra psychiatrického oddelenia

09. februára 2022 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra psychiatrického oddelenia.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov

04. februára 2022 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto údržbár - kurič - vodič

28. januára 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto údržbár - kurič - vodič.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto upratovačka

25. januára 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto upratovačka.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ

25. januára 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka

25. januára 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

25. januára 2022 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru s nástupom ihneď učiteľa/ku s aprobáciou anglický jazyk

25. januára 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín prijme do pracovného pomeru s nástupom ihneď učiteľa/ku s aprobáciou anglický jazyk.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru s nástupom ihneď učiteľa/ku s aprobáciou matematika/informatika

25. januára 2022 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín prijme do pracovného pomeru s nástupom ihneď učiteľa/ku s aprobáciou matematika/informatika.

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta knihovník/knihovníčka

18. januára 2022 |

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta Knihovník/Knihovníčka.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka

13. januára 2022 |

Centrum sociálnych služieb - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu vychovávateľka v školskom internáte

12. januára 2022 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu vychovávateľka v školskom internáte.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky

05. januára 2022 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku fyziky

05. januára 2022 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku fyziky.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru školského psychológa

05. januára 2022 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru školského psychológa.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru všeobecného účtovníka

13. decembra 2021 |

Stredná odborná škola, Slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru všeobecného účtovníka.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov - aprobácia anglický jazyk

03. decembra 2021 |

SZŠ Celestíny Šimurkovej v Trenčíne prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov - aprobácia anglický jazyk.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov - aprobácia telesná výchova

03. decembra 2021 |

SZŠ Celestíny Šimurkovej v Trenčíne prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov - aprobácia telesná výchova.

Gymnázium Ľ. Štúra v Trenčíne prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku s aprobáciou nemecký jazyk

30. novembra 2021 |

Gymnázium Ľ. Štúra v Trenčíne prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku s aprobáciou nemecký jazyk.

Obchodná akadémia Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných ekonomických predmetov

22. novembra 2021 |

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných ekonomických predmetov.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu vychovávateľka v školskom internáte

18. novembra 2021 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu vychovávateľka v školskom internáte.

Gymnázium Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou biológia - chémia

09. novembra 2021 |

Riaditeľstvo Gymnázia M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové ko- nanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou biológia - chémia.

Gymnázium Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou nemecký jazyk - matematika

09. novembra 2021 |

Riaditeľstvo Gymnázia M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové ko- nanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou nemecký jazyk - matematika.

SOŠ strojnícka P. Bystrica ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre strojárske odbory

09. novembra 2021 |

Stredná odborná škola strojnícka, športovcov 341/2, 017 49  Považská Bystrica ponúka prácu na pracovnú pozíciu majster odbornej výchovy pre strojárske odbory.

SOŠ Handlová prijme do pracovného pomeru referenta ekonomických činností

09. novembra 2021 |

Stredná odborná škola, Lipová 8, Handlová prijme do pracovného pomeru referenta ekonomických činností.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru všeobecnú účtovníčku

05. novembra 2021 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín, prijme do pracovného pomeru všeobecnú účtovníčku.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto školský špeciálny psychológ

02. novembra 2021 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto školský špeciálny psychológ.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície námestník riaditeľa pre ekonomicko-technický úsek

26. októbra 2021 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície námestník riaditeľa pre ekonomicko-technický úsek.

CSS Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka

20. októbra 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca pôrodná asistentka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

11. októbra 2021 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca pôrodná asistentka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra geriatrického oddelenia

08. októbra 2021 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra geriatrického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra detského oddelenia

08. októbra 2021 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra detského oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra psychiatrického oddelenia

08. októbra 2021 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra psychiatrického oddelenia.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto školský digitálny koordinátor

20. septembra 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru školského digitálneho koordinátora.

SOŠ strojnícka Považská Bystrica prijme na pracovnú pozíciu Majster odbornej výchovy pre elektro odbory

20. septembra 2021 |

Stredná odborná škola strojnícka Športovcov 341/2, 017 49 Považská Bystrica prijme na pracovnú pozíciu Majster odbornej výchovy pre elektro odbory.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto majster odborného výcviku

17. septembra 2021 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto majster odborného výcviku.

SOŠ obchodu a služieb Púchov prijme do pracovného pomeru kuchára/-ku

08. septembra 2021 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov prijme do pracovného pomeru kuchára/-ku.

SPŠ Dubnica nad Váhom príjme do pracovného pomeru kuchára

30. augusta 2021 |

Stredná priemyselná škola Obrancov mieru 343/1 018 41 Dubnica nad Váhom príjme do pracovného pomeru kuchára.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto údržbár - kurič - vodič

30. augusta 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto údržbár - kurič - vodič.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

20. augusta 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

SPŠ Považská Bystrica príjme do pracovného pomeru učiteľa elektrotechniky, elektroniky

19. augusta 2021 |

Stredná priemyselná škola, Slov. partizánov 1132/52, Považská Bystrica príjme do pracovného pomeru učiteľa elektrotechniky, elektroniky.

SPŠ Považská Bystrica príjme do pracovného pomeru učiteľa informatiky

19. augusta 2021 |

Stredná priemyselná škola, Slov. partizánov 1132/52, Považská Bystrica príjme do pracovného pomeru učiteľa informatiky.

CSS – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vodič - údržbár

17. augusta 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vodič - údržbár.

CSS – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra / praktická sestra

17. augusta 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra / praktická sestra.

CSS Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto referent stravovacej prevádzky

12. augusta 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto referent stravovacej prevádzky.

CSS Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka

12. augusta 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

SOŠ obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom - vyhlásenie OVS č. SOŠOaS/NM/03/2021

09. augusta 2021 |

STREDNÁ ODBORNÁ ŠKOLA OBCHODU A SLUŽIEB Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom v súlade so zákonom č. 446/2001 Z.z. o majetku vyšších územných celkov v platnom znení vyhlasuje obchodnú verejnú súťaž č. SOŠOaS/NM/03/2021 (ďalej len súťaž alebo OVS) podľa ustanovení §281 a násl. zákona č. 513/1991 Zb. Obchodného zákonníka v platnom znení a vyzýva na podanie návrhov o uzatvorenie zmluvy o nájme nebytových priestorov.

SOŠ obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom - zámer priameho nájmu č. SOŠOaS/NM/11/2021

09. augusta 2021 |

Zámer č. SOŠOaS/NM/11/2021 priameho nájmu majetku Trenčianskeho samosprávneho kraja v správe Strednej odbornej školy obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom Stredná odborná škola obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom podľa §9a, ods. 9 zákona č. 446/2001 Z. z. o majetku vyšších územných celkov v znení neskorších predpisov zverejňuje zámer priameho nájmu majetku TSK v správe SOŠOaS, Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru kuchárku, šéfkuchárku (kuchára, šéfkuchára)

06. augusta 2021 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru kuchárku, šéfkuchárku (kuchára, šéfkuchára).

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka a literatúry

26. júla 2021 |

SOŠ obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka a literatúry.

Obchodná akadémia Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných ekonomických predmetov

20. júla 2021 |

Obchodná akadémia, F. Madvu 2, Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných ekonomických predmetov.

GMAB v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície asistent výstav, lektor

16. júla 2021 |

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície: asistent výstav, lektor.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov

13. júla 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovnéhopomeru učiteľov odborných predmetov.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre technicko-ekonomické činnosti

13. júla 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8A, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre technicko-ekonomické činnosti.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov

12. júla 2021 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa slovenského jazyka a literatúry a dejepisu

12. júla 2021 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa slovenského jazyka a literatúry a dejepisu.

CSS Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

12. júla 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

NsP Myjava prijme do pracovného pomeru lekára na rádiodiagnostické oddelenie

07. júla 2021 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava, Staromyjavská 59, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru lekára na rádiodiagnostické oddelenie.

NsP Myjava prijme do pracovného pomeru odborného referenta

07. júla 2021 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava, Staromyjavská 59, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru odborného referenta.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov zameraných na rastlinnú výrobu

06. júla 2021 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa odborných predmetov zameraných na rastlinnú výrobu.

Stredná športová škola Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto školský športový tréner - tréner plávania

06. júla 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto pedagogického zamestnanca - školský športový tréner - tréner plávania na Strednej športovej škole v Trenčíne.

Stredná športová škola Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto zaučený/-á kuchár/-ka školskej jedálne

06. júla 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto zaučený/-á kuchár/kuchárka školskej jedálne pri Strednej športovej škole v Trenčíne

Stredná športová škola Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto pomocná sila do školskej jedálne

06. júla 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto prevádzkový zamestnanec - pomocná sila do školskej jedálne pri Strednej športovej škole v Trenčíne.

Stredná športová škola Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto kuchár/kuchárka školskej jedálne

06. júla 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto kuchár/kuchárka školskej jedálne pri Strednej športovej škole v Trenčíne.

Gymnázium Partizánske vyhlasuje výberové konanie na pracovné miesto učiteľa anglického jazyka

06. júla 2021 |

Gymnázium Partizánske vyhlasuje výberové konanie na pracovné miesto pre pedagogického zamestnanca, učiteľa pre stredné všeobecné vzdelávanie s aprobáciou anglický jazyk.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov strojárskych

02. júla 2021 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov strojárskych.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy elektrotechnického zamerania

02. júla 2021 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy elektrotechnického zamerania.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania

02. júla 2021 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32,  971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa matematiky

02. júla 2021 |

Stredná odborná škola T. Vansovej 32,  971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa matematiky.

Gymnázium Partizánske vyhlasuje výberové konanie na pracovné miesto učiteľa nemeckého jazyka

29. júna 2021 |

Gymnázium Partizánske vyhlasuje výberové konanie na pracovné miesto pre pedagogického zamestnanca, učiteľa pre stredné všeobecné vzdelávanie s aprobáciou nemecký jazyk.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie hlavný majster odbornej výchovy pre gastro a technické odbory

28. júna 2021 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske v súlade s § 5 zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie hlavný majster odbornej výchovy pre gastro a technické odbory.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesto na pracovnú pozíciu personalistka/-ta

25. júna 2021 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín ponúka pracovné miesto na pracovnú pozíciu.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesto na pracovnú pozíciu všeobecná účtovníčka

25. júna 2021 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín ponúka pracovné miesto na pracovnú pozíciu.

CSS Pruské vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci/a sociálno-zdravotníckeho úseku

24. júna 2021 |

Centrum sociálnych služieb-LÚČ 399, 018 52 Pruské vyhlasuje výberové konanie v súlade s ustanoveniami § 5 Zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme na obsadenie pracovnej pozície „vedúci/a sociálno - zdravotníckeho úseku“ Pracovisko: Nemocničná 986, Považská Bystrica.

SOŠ obchodu a služieb Nové Mesto nad Váhom informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka slovenského jazyka a literatúry

23. júna 2021 |

SOŠ obchodu a služieb, Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka slovenského jazyka a literatúry s nástupom od 1. septembra 2021.

SPŠ Myjava informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka anglického jazyka na čiastočný úväzok

23. júna 2021 |

Stredná priemyselná škola, Ul. SNP 413/8, Myjava informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka anglického jazyka s nástupom od septembra 2021 na čiastočný úväzok (minimálne 11 hodín), vhodné i pre absolventa.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa matematiky

22. júna 2021 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa matematiky.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa v aprobácii anglický jazyk, slovenský jazyk a literatúra

18. júna 2021 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa v aprobácii anglický jazyk, slovenský jazyk a literatúra.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa telesnej výchovy v aprobácii s ďalším predmetom

18. júna 2021 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa telesnej výchovy v aprobácii s ďalším predmetom.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektro predmetov

18. júna 2021 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektro predmetov.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

18. júna 2021 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ technická Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik mechatronik

18. júna 2021 |

Stredná odborná škola technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik mechatronik.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa hudobnej výchovy

16. júna 2021 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa hudobnej výchovy - hra na klavír a flautu.

SPŠ P. Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka elektrotechniky a elektroniky

16. júna 2021 |

Stredná priemyselná škola, Slovenských partizánov 1132/52, 017 01 Považská Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka elektrotechniky a elektroniky s nástupom od septembra 2021.

SPŠ P. Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka informatiky

16. júna 2021 |

Stredná priemyselná škola, Slovenských partizánov 1132/52, 017 01 Považská Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka informatiky s nástupom od septembra 2021.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na pozíciu upratovačka

15. júna 2021 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru na pozíciu upratovačka.

Gymnázium Myjava prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľa s aprobáciou informatika, fyzika, matematika

15. júna 2021 |

Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľa s aprobáciou informatika, fyzika, matematika.

Gymnázium Myjava prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľa s aprobáciou občianská náuka, slovenský jazyk

15. júna 2021 |

Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľa s aprobáciou občianská náuka, slovenský jazyk.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru školského psychológa

10. júna 2021 |

Stredná odborná škola Pruské 294, Pruské prijme do pracovného pomeru školského psychológa.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných chemických predmetov

07. júna 2021 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných chemických predmetov.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore elektro

04. júna 2021 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore elektro.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky

03. júna 2021 |

Stredná odborná škola, Rastislavova 332, Nováky prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky.

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou prijme majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania

27. mája 2021 |

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou, Partizánska cesta 76, 957 01 Bánovce nad Bebravou prijme majstra odbornej výchovy strojárskeho zamerania.

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou prijme majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik elektrotechnik

27. mája 2021 |

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou, Partizánska cesta 76, 957 01 Bánovce nad Bebravou prijme majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik elektrotechnik.

NsP Myjava prijme do pracovného pomeru odborného referenta

26. mája 2021 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava, príspevková organizácia Staromyjavská 59, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru odborného referenta.

NsP Myjava prijme do pracovného pomeru lekára na rádiodiagnostické oddelenie

26. mája 2021 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava, príspevková organizácia Staromyjavská 59, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru lekára na rádiodiagnostické oddelenie.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľ(ka) odborných ošetrovateľských predmetov

21. mája 2021 |

Stredná zdravotnícká škola, Vinohradnícka 8, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov.

SZŠ Trenčín - učiteľ odborných predmetov študijného odboru zubný asistent

21. mája 2021 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín ponúka pracovnú pozíciu na pracovné miesto učiteľ odborných predmetov študijného odboru zubný asistent.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik mechatronik

20. mája 2021 |

SOŠ technická, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor mechanik mechatronik.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor strechár

17. mája 2021 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor strechár.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru na pozíciu upratovačka

14. mája 2021 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01  Prievidza prijme do pracovného pomeru na pozíciu upratovačka.

CSS Myjava vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci (a) sociálneho úseku

14. mája 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka so sídlom Myjava v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) sociálneho úseku v Centre sociálnych služieb – Jesienka Myjava.

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta knihovník, knihovníčka

12. mája 2021 |

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta Knihovník/Knihovníčka.

Galéria M. A. Bazovského Trenčín príjme do pracovného pomeru grafika

12. mája 2021 |

Galéria M. A. Bazovského Palackého 27 911 01 Trenčín príjme do pracovného pomeru grafika.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika - multimédia

10. mája 2021 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika - multimédiá.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika - sieťové technológie

10. mája 2021 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov informatika - sieťové technológie.

Gymnázium J. Jesenského Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu učiteľ predmetu občianska náuka

07. mája 2021 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu učiteľ predmetu občianska náuka.

Výberové konanie na obsadenie miesta Referent pre rozpočet, financovanie, personalistiku a mzdy

07. mája 2021 |

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta Referent pre rozpočet, financovanie, personalistiku a mzdy.

SZŠ C. Šimurkovej Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov štúdijného odboru praktická sestra / zdravotnícky asistent

28. apríla 2021 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov štúdijného odboru praktická sestra / zdravotnícky asistent.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

23. apríla 2021 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov

23. apríla 2021 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov .

Gymnázium Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto upratovačka

19. apríla 2021 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2, Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto upratovačka (aj dôchodkyňa).

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vedúci(-a) sociálneho úseku

15. apríla 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vedúci(-a) sociálneho úseku.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka

15. apríla 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár/kuchárka.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka (1/2 úväzok)

15. apríla 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka (1/2 úväzok).

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka

15. apríla 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pračka

15. apríla 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka, Staromyjavská 889/77, 907 01 Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pračka.

Gymnázium Janka Jesenského Bánovce n/B vyhlasuje výberové konanie na pozíciu školský psychológ

15. apríla 2021 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu školský psychológ.

NsP Prievidza prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu právnik

29. marca 2021 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu právnik.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre praktické vyučovanie

29. marca 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre praktické vyučovanie.

Stredná zdravotnícka škola Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre teoretické vyučovanie

22. marca 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre teoretické vyučovanie.

Stredná zdravotnícka škola Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre technicko-ekonomické činnosti

22. marca 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľa s menovaním do funkcie zástupca riaditeľky pre technicko-ekonomické činnosti.

Gymnázium Púchov vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou občianská náuka

17. marca 2021 |

Gymnázium Púchov vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou občianská náuka.

CSS LIPA prijme do pracovného pomeru zdravotnú sestru v nepretržitej prevádzke

02. marca 2021 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 10 Kostolná – Záriečie 913 04 prijme do pracovného pomeru zdravotnú sestru v nepretržitej prevádzke.

Gymnázium Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou fyzika - matematika

02. marca 2021 |

Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou fyzika - matematika.

Gymnázium Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou nemecký jazyk

02. marca 2021 |

Gymnázium M. R. Štefánika Nové Mesto nad Váhom vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ s aprobáciou NEMECKÝ JAZYK.

NsP Prievidza prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúca/i ekonomického odboru

22. februára 2021 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúca/i ekonomického odboru.

CSS - Jesienka Myjava ponúka pracovné miesta na pozíciu vedúcich pracovníkov

19. februára 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka so sídlom Myjava v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) zdravotníckeho úseku – vedúca sestra v Centre sociálnych služieb – Jesienka Myjava.

SZŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov

04. februára 2021 |

Riaditeľka Strednej zdravotníckej školy, Vinohradnícka 8, Prievidza, prijme do pracovného pomeru učiteľov odborných predmetov.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku

29. januára 2021 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície vedúca laborantka oddelenia laboratórnej medicíny

22. januára 2021 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, Nemocničná 2, 972 01 Bojnice, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúca laborantka oddelenia laboratórnej medicíny.

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto šofér

15. januára 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto šofér.

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto pomocná sila do kuchyne

15. januára 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto: pomocná sila do kuchyne pri Strednej športovej škole v Trenčíne.

Stredná športová škola v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ IT predmetov (2 miesta)

15. januára 2021 |

Riaditeľka Strednej športovej školy v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na pracovné pozície na obsadenie miest pedagogických zamestnancov pre stredné všeobecné a odborné vzdelávanie na pozíciu “Učiteľ IT predmetov”.

Centrum sociálnych služieb – Jesienka so sídlom Myjava vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) ekonomicko – prevádzkového úseku – ekonóm

13. januára 2021 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka so sídlom Myjava v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov v ý b e r o v é k o n a n i e na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) ekonomicko – prevádzkového úseku – ekonóm v Centre sociálnych služieb – Jesienka Myjava.

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto skladník/skladníčka do školskej jedálne

12. januára 2021 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto skladník/skladníčka do školskej jedálne pri Strednej športovej škole v Trenčíne.

Centrum sociálnych služieb – BYSTRIČAN vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci prevádzkového úseku

11. januára 2021 |

Centrum sociálnych služieb – BYSTRIČAN vyhlasuje výberové konanie v súlade s ustanoveniami § 5 Zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme na obsadenie pracovnej pozície vedúci prevádzkového úseku

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka pracovné miesto na pracovnú pozíciu referent personálnej práce a miezd

08. januára 2021 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. 1.mája 1264, Púchov ponúka pracovné miesto na pracovnú pozíciu referent personálnej práce a miezd.

Verejná knižnica M.R. v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci oddelenia knižničných fondov a súborného katalógu

28. decembra 2020 |

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta Vedúci oddelenia knižničných fondov a súborného katalógu.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore elektro.

17. decembra 2020 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore elektro.

Verejná knižnica M. Rešetku v Trenčíne hľadá spoľahlivého zamestnanca na obsadenie miesta vodič, kurič, údržbár

03. decembra 2020 |

Verejná knižnica Michala Rešetku v Trenčíne hľadá spoľahlivého zamestnanca na obsadenie miesta Vodič, kurič, údržbár.

Gymnázium Partizánske prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu upratovačka

30. novembra 2020 |

Gymnázium, Komenského 2/1074, 958 01 Partizánske prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu upratovačka.

SOŠ strojnícka Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky

27. novembra 2020 |

SOŠ strojnícka, Športovcov 341/2, 017 49  Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu účtovník

23. novembra 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu účtovník.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa na vyučovanie elektrotechnických odborných predmetov

23. novembra 2020 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru učiteľa na vyučovanie elektrotechnických odborných predmetov

NsP Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka v oblasti rozpočtu, perspektívne vedúceho ekonóma

16. novembra 2020 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava, ÚRĽZ, 907 01 Myjava, Staromyjavská 59 prijme do pracovného pomeru pracovníka v oblasti rozpočtu, perspektívne vedúceho ekonóma.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru údržbára - vodiča

11. novembra 2020 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 911 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru údržbára - vodiča.

NsP Myjava vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca primár fyziatricko-rehabilitačného oddelenia

02. novembra 2020 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 2/2020 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava: PRIMÁR FYZIATRICKO-REHABILITAČNÉHO ODDELENIA.

NsP Myjava vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca primár chirurgického oddelenia

02. novembra 2020 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 1/2020 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava: PRIMÁR CHIRURGICKÉHO ODDELENIA.

SPŠ Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou matematika a fyzika

29. októbra 2020 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru: Učiteľa s aprobáciou matematika a fyzika.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúci oddelenia laboratórnej medicíny

28. októbra 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, Nemocničná 2, 972 01 Bojnice, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúci oddelenia laboratórnej medicíny.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru vedúcu/vedúceho úseku technicko-ekonomických činností

08. októbra 2020 |

Stredná odborná škola, Slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru vedúcu/vedúceho úseku technicko-ekonomických činností.

CSS – Jesienka so sídlom Myjava vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) sociálneho úseku

05. októbra 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka so sídlom Myjava v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č. 552/2003Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície – vedúci (a) sociálneho úseku v Centre sociálnych služieb – Jesienka Myjava

SOŠ Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu energetik

05. októbra 2020 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu energetik.

Gymnázium Bánovce n/B vyhlasuje výberové konanie na pozíciu učiteľa chémie a biológie

02. októbra 2020 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu Učiteľ chémie a biológie.

SZŠ Trenčín ponúka pracovné miesto na pozíciu personalistu

02. októbra 2020 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín PRIJME do pracovného pomeru Personalistu – referenta ekonomických činností.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru farmaceutov

18. septembra 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru farmaceutov.

SOŠ Nováky prijme do pracovného pomeru na miesto školský špeciálny pedagóg

17. septembra 2020 |

SOŠ Nováky, Rastislavova 332, 972 71 Nováky prijme do pracovného pomeru na miesto školský špeciálny pedagóg.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník

11. septembra 2020 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska, I. Krasku 491, Púchov a Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov, prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru na miesto sociálny pedagóg

11. septembra 2020 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska, I. Krasku 491, Púchov a Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov, prijme do pracovného pomeru na miesto sociálny pedagóg.

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto vedúcu/vedúceho ekonomických činností so zameraním na pracovnoprávne vzťahy

10. septembra 2020 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto vedúcu/vedúceho ekonomických činností so zameraním na pracovnoprávne vzťahy pri Strednej športovej škole v Trenčíne.

OA Trenčín ponúka voľné pracovné miesto na pozíciu školského psychológa

10. septembra 2020 |

Obchodná akadémia Milana Hodžu v Trenčíne informuje o voľnom pracovnom mieste na kariérovú pozíciu školský psychológ - s predpokladaným nástupom od 1.10.2020 na 40% úväzok.

TNOS v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta referent pre rozpočet, financovanie, personalistiku a mzdy

09. septembra 2020 |

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta Referent pre rozpočet, financovanie, personalistiku a mzdy.

SOŠ obchodu a služieb Púchov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície školský psychológ

09. septembra 2020 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1 mája 1264, 020 01 Púchov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície školský psychológ.

SOŠ obchodu a služieb Púchov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície sociálny pedagóg

09. septembra 2020 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1 mája 1264, 020 01 Púchov vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície sociálny pedagóg.

CSS – AVE Dubnica n/V vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci sociálno-zdravotníckeho úseku

09. septembra 2020 |

Centrum sociálnych služieb – AVE ul. Športovcov 671/23, 018 41 Dubnica nad Váhom vyhlasuje výberové konanie v súlade s ustanoveniami § 5 Zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme na obsadenie pracovnej pozície vedúci sociálno - zdravotníckeho úseku.

CSS – AVE Dubnica n/V vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci prevádzkového úseku

09. septembra 2020 |

Centrum sociálnych služieb – AVE ul. Športovcov 671/23, 018 41 Dubnica nad Váhom vyhlasuje výberové konanie v súlade s ustanoveniami § 5 Zákona č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme na obsadenie pracovnej pozície vedúci prevádzkového úseku.

SPŠ Považská Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka informatiky

09. septembra 2020 |

Stredná priemyselná škola, Slovenských partizánov 1132/52, 017 01 Považská Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka informatiky s nástupom v septembri prípadne októbri 2020.

SZŠ Považská Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka všeobecno-vzdelávacieho predmetu informatika

26. augusta 2020 |

Stredná zdravotnícka škola, Školská 230, 017 01 Považská Bystrica informuje o voľnom pracovnom mieste na pracovnú pozíciu učiteľ/ka všeobecno-vzdelávacieho predmetu informatika s nástupom od 02.09.2020

Gymnázium Partizánske prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský psychológ

21. augusta 2020 |

Gymnázium Partizánske, Komenského 2/1074, 958 01 Partizánske prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský psychológ.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu vychovávateľ/ka školského internátu

19. augusta 2020 |

Strednej odbornej školy, Pruské 294,018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu vychovávateľ/ka školského internátu.

CSS - Domov Javorina vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci/vedúca zdravotníckeho úseku

18. augusta 2020 |

Centrum sociálnych služieb – DOMOV JAVORINA so sídlom v Bzinciach pod Javorinou v súlade so zákonom č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme, v platnom znení, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta „vedúci/vedúca zdravotníckeho úseku Centra sociálnych služieb – DOMOV JAVORINA so sídlom v Bzinciach pod Javorinou“.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru na pozíciu pedagogického asistenta (3 miesta)

12. augusta 2020 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín, prijme do pracovného pomeru pedagogického asistenta (3 miesta).

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru na pozíciu sociálneho pedagóga

12. augusta 2020 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín, prijme do pracovného pomeru na pozíciu sociálneho pedagóga.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu školský špeciálny pedagóg

12. augusta 2020 |

Stredná odborná škola Pruské 294, Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu školský špeciálny pedagóg.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu psychológ

12. augusta 2020 |

Stredná odborná škola Pruské 294, Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu psychológ.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu sociálny pedagóg

12. augusta 2020 |

Stredná odborná škola Pruské 294, Pruské prijme do pracovného pomeru na pozíciu sociálny pedagóg.

SPŠ v Dubnici nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu upratovačka

10. augusta 2020 |

Stredná priemyselná škola v Dubnici nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu upratovačka.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie primár oddelenia pľúcnych chorôb

07. augusta 2020 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár oddelenia pľúcnych chorôb.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúci oddelenia laboratórnej medicíny

07. augusta 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach, Nemocničná 2, 972 01 Bojnice, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúci oddelenia laboratórnej medicíny.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúci farmaceut nemocničnej lekárne

07. augusta 2020 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície vedúci farmaceut nemocničnej lekárne.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie primár urologického oddelenia

07. augusta 2020 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár urologického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie primár ortopedicko-traumatologického oddelenia

07. augusta 2020 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár ortopedicko-traumatologického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár detského oddelenia

07. augusta 2020 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie vedúcej pracovnej pozície primár detského oddelenia.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

06. augusta 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

Gymnázium Ľudovíta Štúra informácia o voľnom pracovnom mieste na pozíciu údržbár-kurič

28. júla 2020 |

Informácia o voľnom pracovnom mieste na pozíciu údržbár-kurič

SOŠ Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu vrátnik

22. júla 2020 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu vrátnik

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu špeciálny pedagóg

22. júla 2020 |

Stredná odborná škola strojnícka, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu špeciálny pedagóg

SOŠ strojnícka Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pedagogický asistent (2 pracovné miesta)

22. júla 2020 |

Stredná odborná škola strojnícka, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pedagogický asistent (2 pracovné miesta).

SZŠ C. Šimurkovej v Trenčíne prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov študijného odboru praktická sestra/zdravotnícky asistent

17. júla 2020 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov študijného odboru praktická sestra/zdravotnícky asistent.

SOŠ Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu asistenta učiteľa (4 pracovné miesta)

14. júla 2020 |

Stredná odborná škola strojnícka, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu asistenta učiteľa – 4 pracovné miesta.

Gymnázium Bánovce n/B vyhlasuje výberové konanie na pozíciu školský psychológ – 1 pracovné miesto.

10. júla 2020 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu školský psychológ – 1 pracovné miesto.

Gymnázium Bánovce n/B vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pedagogického asistenta – 2 pracovné miesta

10. júla 2020 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou vyhlasuje výberové konanie na pozíciu pedagogického asistenta – 2 pracovné miesta.

SOŠ Nováky ponúka pracovné miesto na pozíciu TPP - učiteľa chemických odborných predmetov a laboratórnych cvičení na odbor gumár – plastikár

10. júla 2020 |

Stredná odborná škola, Rastislavova 332, 972 71 Nováky ponúka pracovné miesto na pozíciu TPP - učiteľa chemických odborných predmetov a laboratórnych cvičení na odbor gumár – plastikár.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru asistenta učiteľa

10. júla 2020 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru asistenta učiteľa.

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg (polovičný úväzok)

09. júla 2020 |

Gymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg.

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu pedagogický asistent (2 miesta)

09. júla 2020 |

Gymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu pedagogický asistent (2 miesta).

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský psychológ

09. júla 2020 |

Gymnázium Púchov, Ul. 1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský psychológ.

TN múzeum vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci oddelenia správy hradu Trenčianskeho múzea

08. júla 2020 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci oddelenia správy hradu Trenčianskeho múzea v Trenčíne.

SOŠ J. A. Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

03. júla 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ J. A. Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa obuvníckych a modelárskych predmetov

03. júla 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa obuvníckych a modelárskych predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov

03. júla 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúci upratovacích služieb

25. júna 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúci upratovacích služieb.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúci odboru riadenia ľudských zdrojov

25. júna 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúci odboru riadenia ľudských zdrojov.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent pre verejné obstarávanie

25. júna 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent pre verejné obstarávanie.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa telesnej a športovej výchovy

18. júna 2020 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľa telesnej a športovej výchovy.

OA Považská Bystrica vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov

17. júna 2020 |

Obchodná akadémia Považská Bystrica vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov v kombinácií, aprobácia telesná a športová výchova – matematika – občianska náuka.

SŠŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto vedúcu/vedúceho školskej jedálne

15. júna 2020 |

Stredná športová škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru na miesto vedúcu/vedúceho školskej jedálne pri Strednej športovej škole v Trenčíne.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu strojný technik, energetik

15. júna 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu strojný technik, energetik.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov

11. júna 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto informátor

10. júna 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto informátor.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pračka

10. júna 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pračka.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru na miesto pomocný kuchár/kuchárka

10. júna 2020 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska, I. Krasku 491, Púchov a Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov, prijme do pracovného pomeru na miesto pomocný kuchár/kuchárka.

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru na miesto kuchár/kuchárka

10. júna 2020 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska, I. Krasku 491, Púchov a Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov, prijme do pracovného pomeru na miesto kuchár/kuchárka.

Gymnázium Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu upratovačka

09. júna 2020 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra, 1. mája 2, Trenčín prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu upratovačka

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru fyzioterapeuta na fyziatricko-rehabilitačné oddelenie

09. júna 2020 |

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru fyzioterapeuta na fyziatricko-rehabilitačné oddelenie.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár / kuchárka

08. júna 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár / kuchárka.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov

02. júna 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy elektrotechnických predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa obuvníckych a modelárskych predmetov

02. júna 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa obuvníckych a modelárskych predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov

21. mája 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov.

CSS - Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pozíciu kuchár/kuchárka

19. mája 2020 |

Centrum sociálnych služieb - Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pozíciu kuchár/kuchárka.

Trenčianske múzeum v Trenčíne hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie údržbár, údržbár zelene

18. mája 2020 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie údržbár, údržbár zelene.

Stredná športová škola Trenčín vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ IT predmetov (2 miesta)

14. mája 2020 |

Riaditeľka Strednej športovej školy v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ IT predmetov (2 miesta).

Stredná športová škola Trenčín vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu učiteľ ekonomických predmetov

14. mája 2020 |

Riaditeľka Strednej športovej školy v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na pracovnú pozíciu  učiteľ ekonomických predmetov.

SZŠ P. Bystrica prijme do pracovného pomeru Učiteľa odborných predmetov študijného odboru praktická sestra

07. mája 2020 |

Stredná zdravotnícka škola, Školská 230, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru Učiteľa odborných predmetov študijného odboru praktická sestra.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu upratovačka

06. mája 2020 |

Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu upratovačka.

Galéria M. A. B. v Trenčíne prijme na pracovnú pozíciu Ekonóm/ka

30. apríla 2020 |

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne prijme na pracovnú pozíciu Ekonóm/ka.

Gymnázium Myjava príjme do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou Dejepis, Anglický jazyk

22. apríla 2020 |

Gymnázium Jablonská 301/5, Myjava príjme do pracovného pomeru učiteľa s aprobáciou Dejepis, Anglický jazyk.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ elektrotechnických odborných predmetov

03. apríla 2020 |

Stredná odborná škola Pruské, Pruské 294, 018 52 Pruské prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ elektrotechnických odborných predmetov.

CSS - LIPOVEC prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka

18. marca 2020 |

Centrum sociálnych služieb – LIPOVEC prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka.

Trenčianske múzeum v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci oddelenia marketingu a komunikácie

06. marca 2020 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta „Vedúci oddelenia marketingu a komunikácie Trenčianskeho múzea v Trenčíne“.

Trenčianske múzeum v Trenčíne hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie sprievodca v cudzom jazyku

06. marca 2020 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne, Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie sprievodca v cudzom jazyku (sprevádzanie v kultúrnych zariadeniach alebo pamiatkových objektoch s odborným výkladom  a prekladom do jedného cudzieho jazyka).

Trenčianske múzeum v Trenčíne hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie sprievodca

06. marca 2020 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne, Mierové nám. č. 46, 912 50 Trenčín hľadá záujemcov na voľné pracovné miesto na výkon práce vo verejnom záujme do funkcie sprievodca (sprevádzanie v kultúrnych zariadeniach alebo pamiatkových objektoch s odborným výkladom a prekladom do jedného cudzieho jazyka).

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ odborných predmetov elektro a odborných informatických predmetov

05. marca 2020 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska, I. Krasku 491, Púchov a Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov, prijme do pracovného pomeru na miesto učiteľ odborných predmetov elektro a odborných informatických predmetov (predovšetkých zameranie na počítačové siete).

Spojená škola Púchov prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník/referent ekonomických činností

05. marca 2020 |

Spojená škola, I. Krasku 491, Púchov s organizačnými zložkami Stredná odborná škola sklárska, I. Krasku 491, Púchov a Stredná odborná škola, I. Krasku 491, Púchov, prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník/referent ekonomických činností.

SOŠ Handlová príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský psychológ

05. marca 2020 |

Stredná odborná škola Handlová príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu školský psychológ.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru lekárov pre špecializačné odbory gynekológia a pôrodníctvo

03. marca 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru (môžu byť aj absolventi LF) lekárov pre špecializačné odbory gynekológia a pôrodníctvo.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu strojný technik, energetik

03. marca 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu strojný technik, energetik.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent oddelenia personálnej práce a miezd

05. februára 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent oddelenia personálnej práce a miezd (PPaM).

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent investičnej výstavby, stavebný technik

05. februára 2020 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach príjme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent investičnej výstavby, stavebný technik.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

30. januára 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru sociálneho pedagóga

30. januára 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru sociálneho pedagóga.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru pedagogického asistenta

30. januára 2020 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru pedagogického asistenta.

CSS - Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme do pracovného pomeru zdravotnú sestru

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme do pracovného pomeru zdravotnú sestru.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár / kuchárka

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár / kuchárka.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

29. januára 2020 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník

27. januára 2020 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku

24. januára 2020 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 911 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku.

SŠŠ Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu šofér

20. januára 2020 |

Stredná športová škola, Kožušnícka 2, 91105 Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu šofér.

SŠŠ Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka pre špecifickú prípravu jedál pre športovcov

20. januára 2020 |

Stredná športová škola, Kožušnícka 2, 91105 Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu : kuchár/kuchárka pre špecifickú prípravu jedál pre športovcov

SŠŠ Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu 3 miest kuchár/kuchárka

20. januára 2020 |

Stredná športová škola, Kožušnícka 2, 91105 Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu: kuchár/kuchárka - 3 pracovné pozície.

SŠŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru na školský internát školského psychológa

17. januára 2020 |

Stredná športová škola Trenčín prijme do pracovného pomeru na školský internát 2 školských psychológov.

SŠŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru športového psychológa

17. januára 2020 |

Stredná športová škola Trenčín vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovného miesta športového psychológa.

Hvezdáreň v Partizánskom prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto manažér pre kultúrno–vzdelávaciu prácu

16. januára 2020 |

Hvezdáreň v Partizánskom prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto manažér pre kultúrno–vzdelávaciu prácu.

Hvezdáreň v Partizánskom prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto manažér pre odborno-výskumnú prácu

16. januára 2020 |

Hvezdáreň v Partizánskom prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto manažér pre odborno-výskumnú prácu.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

16. januára 2020 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník

08. januára 2020 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru upratovačku

08. januára 2020 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme do pracovného pomeru upratovačku.

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa dejepisu

08. januára 2020 |

Gymnázium Púchov, Ul.1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa dejepisu.

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa občianskej náuky

08. januára 2020 |

Gymnázium Púchov, Ul.1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa občianskej náuky.

Gymnázium Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa slovenského jazyka

08. januára 2020 |

Gymnázium Púchov, Ul.1.mája 905, 02015 Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa slovenského jazyka.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku

13. decembra 2019 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru upratovačku.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

09. decembra 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

09. decembra 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto šička

09. decembra 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto šička.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa na výuku elektrotechnických odborných predmetov

02. decembra 2019 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa na výuku elektrotechnických odborných predmetov.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru školského psychológa

25. novembra 2019 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru školského psychológa.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na obsadenie miesta právnik

15. novembra 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na obsadenie miesta právnik.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ

15. novembra 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

15. novembra 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

15. novembra 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra ORL oddelenia

31. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra urologického oddelenia

31. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra oddelenia dlhodobo chorých

31. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra oddelenia pľúcnych chorôb

31. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca.

Gymnázium Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru na miesto upratovačka

29. októbra 2019 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru na miesto upratovačka.

Gymnázium Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník

29. októbra 2019 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru na miesto všeobecný účtovník.

SOŠ strojnícka Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa odb. predmetov elektrotechnika

23. októbra 2019 |

SOŠ strojnícka Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov elektrotechnika, elektronika, elektrotechnológia, základy elektroniky, elektrotechnické merania.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra pracoviska urgentného príjmu

10. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra pracoviska urgentného príjmu.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra kožného oddelenia

10. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra kožného oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra detského oddelenia

10. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra detského oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra geriatrického oddelenia

10. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra geriatrického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca laborantka odd. klinickej mikrobiológie

10. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca laborantka oddelenia klinickej mikrobiológie.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca laborantka odd. klinickej biochémie

10. októbra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca laborantka oddelenia klinickej biochémie.

SOŠ Prievidza ponúka miesto na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg

25. septembra 2019 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01  Prievidza ponúka miesto na pracovnú pozíciu školský špeciálny pedagóg.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru odborného referenta

24. septembra 2019 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru odborného referenta.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru MOV pre učebný odbor elektromechanik

18. septembra 2019 |

SOŠ Jána Antonína Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre učebný odbor elektromechanik – automatizačná technika.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca pôrodná asistentka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia

13. septembra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca pôrodná asistentka gynekologicko-pôrodníckeho oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca sestra psychiatrického oddelenia

13. septembra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca sestra psychiatrického oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci nutričný terapeut oddelenia liečebnej výživy a stravovania

13. septembra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúci nutričný terapeut oddelenia liečebnej výživy a stravovania.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci laborant oddelenia patologickej anatómie

13. septembra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúci laborant oddelenia patologickej anatómie.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúca fyzioterapeutka fyziatricko-rehabilitačného oddelenia

13. septembra 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca vedúca fyzioterapeutka fyziatricko-rehabilitačného oddelenia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu revízneho technika

12. septembra 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu revízneho technika.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci farmaceut nemocničnej lekárne

12. septembra 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vedúci farmaceut nemocničnej lekárne.

SOŠ J. A. Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga

04. septembra 2019 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru školského špeciálneho pedagóga.

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom ponúka miesto na pracovnú pozíciu učiteľ informatiky

28. augusta 2019 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa informatiky

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ anglického jazyka

28. augusta 2019 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka

Centrum sociálnych služieb – SLOVEN vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície Vedúci/a ekonomicko-prevádzkového úseku

26. augusta 2019 |

Centrum sociálnych služieb – SLOVEN v Slavnici vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície Vedúci/a ekonomicko-prevádzkového úseku

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborného predmetu biochémia

22. augusta 2019 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborného predmetu biochémia.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície primár ODCH

06. augusta 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície primár oddelenie dlhodobo chorých.

Gymnázium Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ informatiky

05. augusta 2019 |

Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ informatiky.

Gymnázium Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ chémie

05. augusta 2019 |

Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ chémie.

Gymnázium Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ anglického jazyka

05. augusta 2019 |

Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii učiteľ anglického jazyka.

Gymnázium Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii zástupca riaditeľa

05. augusta 2019 |

Gymnázium, Jablonská 301/5, Myjava ponúka miesto na pracovnej pozícii zástupca riaditeľa.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka

31. júla 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

NsP Myjava prijme do pracovného pomeru lekárov na rádiodiagnostické oddelenie

29. júla 2019 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava prijme do pracovného pomeru lekárov na rádiodiagnostické oddelenie (Ref. č.: ÚRĽZ/2019/0729).

Stredná športová škola Trenčín vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta psychológa (športový)

24. júla 2019 |

Stredná športová škola Trenčín vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta psychológa (športový).

CSS LIPA prijme do pracovného pomeru sociálneho pracovníka

17. júla 2019 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme do pracovného pomeru sociálneho pracovníka.

Stredná športová škola Trenčín organizačná zložka školský internát vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vychovávateľ/ka v školskom internáte

15. júla 2019 |

Stredná športová škola Trenčín organizačná zložka školský internát vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vychovávateľ/ka v školskom internáte.

SPŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár

15. júla 2019 |

Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, 018 41 Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár.

Gymnázium Bánovce n/B prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku všeobecno-vzdelávacieho predmetu ruský jazyk

03. júla 2019 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku všeobecno-vzdelávacieho predmetu ruský jazyk.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru učiteľa na odborné predmety elektrotechnika, základy elektroniky, automatizácia, agromechatronika

24. júna 2019 |

Stredná odborná škola Pruské prijme do pracovného pomeru učiteľa na odborné predmety elektrotechnika, základy elektroniky, automatizácia, agromechatronika.

Gymnázium Ľ. Š. Trenčín prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár

19. júna 2019 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra v Trenčíne prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu údržbár.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa na výuku technických odborných predmetov

18. júna 2019 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru učiteľa na výuku technických odborných predmetov.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto upratovačka

18. júna 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto upratovačka.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu farmaceuta

17. júna 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu farmaceuta.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru lekárov

17. júna 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru lekárov (môžu byť aj absolventi LF) pre špecializačné odbory

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa strojárskych predmetov

11. júna 2019 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa strojárskych predmetov.

Stredná športová škola Trenčín vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta psychológ

03. júna 2019 |

Stredná športová škola Trenčín - organizačná zložka školský internát vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta: Psychológa pre poradenskú prácu so študentmi v školskom internáte.

SPŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov

22. mája 2019 |

Stredná priemyselná škola Ul. slovenských partizánov, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore elektro

14. mája 2019 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore elektro.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore autoopravár

14. mája 2019 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy v odbore autoopravár.

SOŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov

14. mája 2019 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín, prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov.

NsP Považská Bystrica vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície ekonomický námestník riaditeľa

13. mája 2019 |

Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica v zmysle zákona č. 552/2003 Z. z., v platnom znení, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície Ekonomický námestník riaditeľa.

OA Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku s aprobáciou slovenský jazyk a literatúra a anglický jazyk

06. mája 2019 |

Obchodná akadémia, Jesenského 259/6, 017 04 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru učiteľa/učiteľku s aprobáciou slovenský jazyk a literatúra a anglický jazyk s predpokladaným nástupom od 1.9.2019.

CSS LÚČ vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci (vedúca) prevádzkového úseku

16. apríla 2019 |

Centrum sociálnych služieb LÚČ, 018 52 PRUSKÉ 399 v súlade so zákonom č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme, v platnom znení, vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta vedúci (vedúca) prevádzkového úseku.

CSS LIPA prijme do pracovného pomeru zdravotnú sestru

16. apríla 2019 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme do pracovného pomeru zdravotnú sestru.

CSS LIPA prijme do pracovného pomeru opatrovateľku

16. apríla 2019 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme do pracovného pomeru opatrovateľku.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov študijného odboru zubný asistent

12. apríla 2019 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín PRIJME do pracovného pomeru Učiteľa odborných predmetov študijného odboru zubný asistent.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov, aprobácia SJL – ANJ

12. apríla 2019 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín PRIJME do pracovného pomeru Učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov, aprobácia SJL – ANJ.

SZŠ Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov študijného odboru farmaceutický laborant

12. apríla 2019 |

Stredná zdravotnícka škola Celestíny Šimurkovej v Trenčíne, Veľkomoravská 14, Trenčín PRIJME do pracovného pomeru Učiteľa odborných predmetov študijného odboru farmaceutický laborant.

SOŠ Jána Antonína Baťu Partizánske prijme do pracovného pomeru 2 učiteľov odborných elektrotechnických predmetov

05. apríla 2019 |

Stredná odborná škola Jána Antonína Baťu, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru 2 učiteľov odborných elektrotechnických predmetov.

SPŠ stavebná Trenčín ponúka pracovné miesto učiteľa odborných predmetov z oblasti stavebníctva

05. apríla 2019 |

SPŠ stavebná Emila Belluša, Staničná 4, Trenčín ponúka pracovné miesto učiteľa odborných predmetov z oblasti stavebníctva.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka a dejepisu

03. apríla 2019 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka a dejepisu.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru údržbára - opravára

03. apríla 2019 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru údržbára - opravára.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme do zamestnania na zastupovanie učiteľa s aprobáciou slovenský jazyk

02. apríla 2019 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza prijme do zamestnania na zastupovanie dlhodobej PN učiteľa s aprobáciou slovenský jazyk (zatiaľ predpoklad cca 1 mesiac).

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúca/i ekonomického odboru

02. apríla 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu vedúca/i ekonomického odboru

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent/ka pre verejné obstarávanie

02. apríla 2019 |

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach prijme do pracovného pomeru na pracovnú pozíciu referent/ka pre verejné obstarávanie.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach ponúka pracovné miesto vedúca sestra

20. marca 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach ponúka pracovné miesto vedúca farmaceutická laborantka nemocničnej lekárne

20. marca 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach ponúka pracovné miesto vedúca laborantka hematologicko-transfúzneho oddelenia

20. marca 2019 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca.

NsP Prievidza so sídlom v Bojniciach ponúka pracovné miesto upratovačka

20. marca 2019 |

NsP prijme do pracovného pomeru upratovačky.

SOŠ Púchov prijme do pracovného pomeru majstra odborného výcviku v odbore mechanik počítačových sietí

11. marca 2019 |

SOŠ I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru majstra odborného výcviku v odbore mechanik počítačových sietí.

SOŠ Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov pre predmety počítačové siete a programovanie

11. marca 2019 |

SOŠ I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných predmetov pre predmety počítačové siete a programovanie.

SOŠ Púchov prijme do pracovného pomeru vedúceho/vedúcu úseku technicko-ekonomických činností

11. marca 2019 |

SOŠ I. Krasku 491, Púchov prijme do pracovného pomeru vedúceho/vedúcu úseku technicko-ekonomických činností.

NsP Myjava ponúka pracovné miesto vedúca sestra oddelenia dlhodobo chorých

06. marca 2019 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 1/2019 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP vedúca sestra oddelenia dlhodobo chorých.

NsP Myjava ponúka pracovné miesto vedúca sestra oddelenia detského

06. marca 2019 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 2/2019 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava vedúca sestra oddelenia detského.

NsP Myjava ponúka pracovné miesto vedúca sestra OAIM

06. marca 2019 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 3/2019 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava vedúca sestra OAIM.

NsP Myjava ponúka pracovné miesto vedúca sestra gynekologicko-pôrodníckeho odd.

06. marca 2019 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 5/2019 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava vedúca sestra gynekologicko-pôrodníckeho odd.

NsP Myjava ponúka pracovné miesto - námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť

06. marca 2019 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 4/2019 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava námestníčka pre ošetrovateľskú starostlivosť.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

05. marca 2019 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor inštalatér

27. februára 2019 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor inštalatér.

SPŠ Nové Mesto n/V prijme do pracovného pomeru učiteľa strojárskych odborných predmetov

15. februára 2019 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru na požíciu učiteľ strojárskych odborných predmetov.

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa informačných a sieťových technológií

15. februára 2019 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru Učiteľ informačných a sieťových technológií.

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa elektrotechniky

15. februára 2019 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru na pozíciu učiteľ elektrotechniky.

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstera odborného výcviku - elektrikár

15. februára 2019 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru na pozíciu majster odborného výcviku - elektrikár.

Stredná športová škola Trenčín ponúka pracovné miesto kuchár/kuchárka

16. januára 2019 |

Stredná športová škola, Staničná 6, 91105 Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka.

NsP Myjava ponúka pracovné miesta na internom oddelení

03. januára 2019 |

Nemocnica s poliniklikou Myjava prijme do pracovného pomeru na interné oddelenie lekárov špecialistov v odbore vnútorné lekárstvo a lekárov aj absolventov LF.

CSS Lipa prijme do pracovného pomeru ekonóma / ekonómku

11. decembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme do pracovného pomeru ekonóma/ekonómku.

SOŠ Pruské prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov

03. decembra 2018 |

Stredná odborná škola Pruské prijme do pracovného pomeru učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov.

CSS LIPOVEC - Horné Srnie prijme do pracovného pomeru kuchára/kuchárku

14. novembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb - LIPOVEC Školská 806/3, 914 42 Horné Srnie prijme do pracovného pomeru kuchára/kuchárku.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru kuchára

13. novembra 2018 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru kuchára.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ

15. októbra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto psychológ.

CSS – Juh Trenčín ponúka pracovné miesto zdravotnícky asistent

01. októbra 2018 |

CSS – Juh Trenčín ponúka pracovné miesto zdravotnícky asistent.

CSS – Juh Trenčín ponúka pracovné miesto sestra

01. októbra 2018 |

CSS – Juh Trenčín ponúka pracovné miesto sestra.

CSS - Juh Trenčín ponúka pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka

01. októbra 2018 |

CSS - Juh Trenčín ponúka pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

CSS - Juh Trenčín ponúka pracovné miesto kuchár/kuchárka

01. októbra 2018 |

CSS – Juh Trenčín ponúka pracovné miesto kuchár/kuchárka.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto zdravotnícky asistent / praktická sestra

26. septembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto zdravotnícky asistent / praktická sestra.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto údržbár / kurič / vodič

26. septembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto údržbár / kurič / vodič.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra

26. septembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka

26. septembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

26. septembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto fyzioterapeut

26. septembra 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto fyzioterapeut.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru asistenta učiteľa

08. augusta 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru asistenta učiteľa.

NsP Myjava vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra interného oddelenia

03. augusta 2018 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 3/2018 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava: VEDÚCA SESTRA INTERNÉHO ODDELENIA.

SPŠ Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka a slovenského jazyka a literatúry

19. júla 2018 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka a slovenského jazyka a literatúry.

DSS Adamovské Kochanovce ponúka pracovnú pozíciu opatrovateľ/ka

10. júla 2018 |

Domov sociálnych služieb – Adamovské Kochanovce prijme do pracovného pomeru zamestnanca/kyňu na pracovnú pozíciu opatrovateľ/opatrovateľka.

SPŠ Nové Mesto nad Váhom ponúka tri pracovné miesta

03. júla 2018 |

SPŠ Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov, učiteľ informačných sieťových technológií, majster odborného výcviku - elektrotechnické zameranie.

CSS AVE Dubnica n/V prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovnú pozíciu sestra

03. júla 2018 |

Centrum sociálnych služieb - AVE, ul. Športovcov 671/23, 018 41 Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu sestra.

CSS AVE Dubnica n/V prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovnú pozíciu opatrovateľka

03. júla 2018 |

Centrum sociálnych služieb - AVE, ul. Športovcov 671/23, 018 41 Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pracovnú pozíciu opatrovateľka.

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

25. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SOŠ Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky

20. júna 2018 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza prijme do pracovného pomeru učiteľa matematiky

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

19. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov.

SPŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka

18. júna 2018 |

Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka.

NsP Myjava vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúca sestra fyziatricko - rehabilitačného oddelenia

14. júna 2018 |

Nemocnica s poliklinikou Myjava Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava - vedúca sestra fyziatricko - rehabilitačného oddelenia.

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka

12. júna 2018 |

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka.

SOŠ Stará Turá ponúka pracovné miesto odborných predmetov elektrotechnika, elektronika, elektrotechnické meranie

11. júna 2018 |

SOŠ Stará Turá ponúka pracovné miesto odborných predmetov elektrotechnika, elektronika, elektrotechnické meranie

SOŠ Stará Turá ponúka pracovné miesto učiteľ odborných predmetov informatika - programovanie

11. júna 2018 |

SOŠ Stará Turá ponúka pracovné miesto učiteľ odborných predmetov informatika - programovanie

SOŠ Stará Turá ponúka pracovné miesto učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov matematika - informatika

11. júna 2018 |

SOŠ Stará Turá ponúka pracovné miesto učiteľ všeobecno-vzdelávacích predmetov matematika - informatika.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa slovenského jazyka a literatúry

11. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa slovenského jazyka a literatúry.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektro predmetov

11. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektro predmetov.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka

11. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru učiteľa anglického jazyka.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru špeciálneho pedagóga

11. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru špeciálneho pedagóga.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru MOV pre strojárske odbory

11. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre strojárske odbory.

SOŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru MOV pre elektro odbory

11. júna 2018 |

Stredná odborná škola, Bratislavská 439/18, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre elektro odbory.

Gymnázium Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa pre stredné všeobecné vzdelávanie s aprobáciou chémia

06. júna 2018 |

Gymnázium Partizánske vyhlasuje výberové konanie na pracovné miesto pre pedagogického zamestnanca, učiteľa pre stredné všeobecné vzdelávanie s aprobáciou chémia.

SPŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru - učiteľa odborných predmetov v odbore elektrotechnika

01. júna 2018 |

Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru - učiteľa odborných predmetov v odbore elektrotechnika.

SPŠ Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru - učiteľa odborných predmetov v odbore mechatronika

01. júna 2018 |

Stredná priemyselná škola, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom prijme do pracovného pomeru - učiteľa odborných predmetov v odbore mechatronika.

SOŠOS Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa informatiky

31. mája 2018 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov prijme do pracovného pomeru učiteľa informatiky.

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov

28. mája 2018 |

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov.

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov

14. mája 2018 |

Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných elektrotechnických predmetov

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre učebný odbor autoopravár - elektrikár

14. mája 2018 |

Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre učebný odbor autoopravár - elektrikár

SOŠ Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

14. mája 2018 |

 Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske prijme do pracovného pomeru učiteľa odborných strojárskych predmetov

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník

10. mája 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sociálny pracovník.

Športové gymnázium Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka (zastupovanie)

04. mája 2018 |

Športové gymnázium Trenčín, Staničná 6, 91105  prijme  do zamestnania na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka.

Športové gymnázium Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu zaučený kuchár/kuchárka

04. mája 2018 |

Športové gymnázium Trenčín, Staničná 6, 91105 prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu zaučený kuchár/kuchárka.

Športové gymnázium Trenčín prijme do zamestnania na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka

04. mája 2018 |

Športové gymnázium Trenčín, Staničná 6, 91105  prijme  do zamestnania na pracovnú pozíciu kuchár/kuchárka.

Výberové konanie Gymnázium Partizánske na pracovné miesto učiteľ anglického jazyka

04. mája 2018 |

Gymnázium Partizánske vyhlasuje výberové konanie na pracovné miesto pre pedagogického zamestnanca, učiteľa pre stredné všeobecné vzdelávanie s aprobáciou: anglický jazyk.

Výberové konanie NsP Myjava na pozíciu vedúca sestra chirurgického oddelenia

26. apríla 2018 |

Oznámenie o vyhlásení výberového konania č. 1/2018 NEMOCNICA S POLIKLINIKOU MYJAVA Ul. Staromyjavská 59, 907 01 Myjava, v súlade so Smernicou NsP Myjava “S – Smernica, ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava 20180501“ (ďalej len Smernica VK NsP MY), ktorou sa ustanovujú podrobnosti o výberovom konaní na obsadenie miesta vedúceho zamestnanca NsP Myjava, vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho zamestnanca NsP Myjava: VEDÚCA SESTRA CHIRURGICKÉHO ODDELENIA

CSS Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto upratovačka

19. apríla 2018 |

Centrum sociálnych služieb – Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto upratovačka.

CSS Bôrik Nitrianske Pravno ponúka pracovné miesto vedúci/a zdravotníckeho úseku

22. marca 2018 |

Centrum sociálnych služieb Bôrik Nitrianske Pravno prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto vedúci/a zdravotníckeho úseku.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

07. marca 2018 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto kuchár / kuchárka

07. marca 2018 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár / kuchárka.

SPŠ Považská Bystrica ponúka pracovné miesto na pozíciu učiteľ IKT

26. februára 2018 |

Stredná priemyselná škola Považská Bystrica ponúka pracovné miesto učiteľa IKT (počítačové siete, sieťové technológie, programové vybavenie PC, elektrotechnika).

RKC Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu manažér kultúry na úseku výtvarníctva

23. februára 2018 |

Regionálne kultúrne centrum Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu manažér kultúry na úseku výtvarníctva.

RKC Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu grafika a medializácia centra

23. februára 2018 |

Regionálne kultúrna centrum Prievidza ponúka pracovné miesto na pozíciu grafika a medializácia centra.

CSS LIPA prijme na pracovnú pozíciu kuchár/-ka

23. februára 2018 |

Centrum sociálnych služieb – LIPA, 913 04 Kostolná – Záriečie č. 10 prijme na pracovnú pozíciu kuchár/-ka.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesto majster/-ka odbornej výchovy v odbore čašník

20. februára 2018 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín ponúka pracovné miesto majster/ka odbornej výchovy v odbore čašník.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesto učiteľ/-ka odborných gastronomických predmetov

20. februára 2018 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín ponúka pracovné miesto učiteľa/ku odborných gastronomických predmetov (zameranie na obsluhu).

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka pracovné miesto recepčný/recepčná

20. februára 2018 |

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka pracovné miesto recepčný/recepčná v školskom pracovisku Hotel Študent Považská Bystrica

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľ/ka slovenského jazyka

01. februára 2018 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa/ku slovenského jazyka.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme na pracovnú pozíciu kuchár/-ka

25. januára 2018 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme na pracovnú pozíciu kuchár/-ka.

TNOS v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vodič, technik audio/video

23. januára 2018 |

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície vodič, technik video a audio zariadení.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesto majster/ka odbornej výchovy v odbore kuchár/ka

22. januára 2018 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru: majstra/-ku odbornej výchovy v odbore kuchár/-ka.

SOŠ obchodu a služieb Trenčín hľadá pomocnú silu do kuchyne pre prevádzku Gastrocentrum

17. januára 2018 |

SOŠ obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín prijme do pracovného pomeru prevádzkového zamestnanca kuchyne (pomocná sila) pre prevádzku Gastrocentrum.

SOŠ Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor autoopravár

27. novembra 2017 |

Stredná odborná škola, Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru majstra odbornej výchovy pre odbor autoopravár.

SOŠ Prievidza ponúka pracovné miesto pre učiteľa/ku nemeckého jazyka na skrátený úväzok

14. novembra 2017 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza prijme s nástupom od 8.1.2018 učiteľa/ku nemeckého jazyka na skrátený úväzok (17 vyučovacích hodín/týždeň t.j. 28,98 pracovných hodín/týždeň).

NsP Prievidza ponúka pracovné miesto pre vedúceho asistenta výživy oddelenia liečebnej výživy a stravovania

07. novembra 2017 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na pozíciu vedúci asistent výživy oddelenia liečebnej výživy a stravovania.

NsP Prievidza ponúka pracovné miesta primárov

07. novembra 2017 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konanie na obsadenie miesta primárov.

NsP Prievidza ponúka pracovné miesta vedúce sestry

07. novembra 2017 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach vyhlasuje výberové konania na pracovné miesta vedúce sestry.

CSS Bystričan Považská Bystrica ponúka pracovné miesto zdravotnícky asistent

03. novembra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Bystričan, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto zdravotnícky asistent.

CSS Bystričan Považská Bystrica ponúka pracovné miesto sestra

03. novembra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Bystričan, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto sestra.

CSS Bystričan Považská Bystrica ponúka pracovné miesto hlavná sestra

03. novembra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Bystričan, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto hlavná sestra.

CSS Bystričan Považská Bystrica ponúka pracovné miesto fyzioterapeut

03. novembra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Bystričan, Považská Bystrica prijme do pracovného pomeru na pracovné miesto fyzioterapeut.

CSS Jesienka Myjava Trenčín ponúka pracovné miesto sestra

02. novembra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra.

DSS Adamovské Kochanovce ponúka pracovné miesto opatrovateľ

25. októbra 2017 |

Domov sociálnych služieb – Adamovské Kochanovce prijme do pracovného pomeru pracovníka/čku na pracovné miesto opatrovateľ/opatrovateľka.

CSS Bánovce nad Bebravou ponúka pracovné miesto sestra

25. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Bánovce nad Bebravou príjme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra.

CSS Juh Trenčín ponúka pracovné miesto kuchár

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto kuchár.

CSS Juh Trenčín ponúka pracovné miesto sestra

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto sestra.

CSS Juh Trenčín ponúka pracovné miesto zdravotnícky asistent

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto zdravotnícky asistent.

CSS Juh Trenčín ponúka pracovné miesto opatrovateľ

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Juh Trenčín prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto zdravotnícky asistent

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto zdravotnícky asistent.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto pracovný terapeut

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto pracovný terapeut.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto opatrovateľ

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto opatrovateľ / opatrovateľka.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto inštruktor sociálnej rehabilitácie.

CSS Jesienka Myjava ponúka pracovné miesto fyzioterapeut

24. októbra 2017 |

Centrum sociálnych služieb Jesienka Myjava prijme do pracovného pomeru pracovníka na pracovné miesto fyzioterapeut.

SOŠ stavebná Trenčín ponúka pracovné miesto upratovačka

23. októbra 2017 |

Stredná odborná škola stavebná Emila Belluša v Trenčíne ponúka pracovné miesto pre upratovačku.

Riaditeľ NsP Myjava vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie primára interného oddelenia

10. októbra 2017 |

Riaditeľ Nemocnice s poliklinikou Myjava vyhlasuje výberové konanie na obsadenie funkcie primára interného oddelenia

SOŠ Prievidza prijme s nástupom ihneď majstra odbornej výchovy v odbore obrábač kovov

02. októbra 2017 |

Stredná odborná škola, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01  Prievidza prijme s nástupom ihneď majstra odbornej výchovy v odbore obrábač kovov.

SOŠ Dubnica nad Váhom ponúka miesto na pozíciu Majster odbornej výchovy

02. októbra 2017 |

SOŠ Dubnica nad Váhom, Bratislavská 439/18 ponúka miesto na pozíciu MOV pre odbory mechanik mechatronik alebo mechanik elektrotechnik

SOŠ stavebná Emila Belluša Trenčín ponúka pracovné miesto pre učiteľa anglického jazyka

26. septembra 2017 |

Stredná odborná škola stavebná Emila Belluša Trenčín ponúka pracovné miesto pre učiteľa anglického jazyka

SOŠ strojnícka Považská Bystrica ponúka pracovné miesto školský psychológ alebo školský špeciálny pedagóg

21. septembra 2017 |

Stredná odborná škola strojnícka Považská Bystrica ponúka prácu: ŠKOLSKÝ PSYCHOLÓG ALEBO ŠKOLSKÝ ŠPECIÁLNY PEDAGÓG

Gymnázium v Bánovciach nad Bebravou hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu upratovačka

18. septembra 2017 |

Gymnázium Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou hľadá zamestnanca na pracovnú pozíciu upratovačka.

Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín ponúka pracovné miesto na pozíciu prevádzkový zamestnanec

11. septembra 2017 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín ponúka pracovné miesto na pozíciu prevádzkový zamestnanec (pomocná kuchárka)

SPŠ Nové Mesto nad Váhom ponúka pracovné miesto pre MOV – frézar, mechanik nastavovač

05. septembra 2017 |

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom ponúka pracovné miesto pre Majster odborného výcviku – frézar, mechanik nastavovač.

SOŠ Stará Turá voľne pracovné miesta

19. júla 2017 |

SOŠ Stará Turá ponúka 2 pracovné miesta: učiteľ odborných predmetov: informatika - programovanie a elektrotechnika, elektronika, elektronické meranie

SOŠ obchodu a služieb Prievidza príjme majstra odbornej výchovy pre odbor kaderník

18. júla 2017 |

SOŠ obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza prijme majstra odbornej výchovy pre odbor kaderník s nástupom od 01.09.2017.

SOŠ Trenčín ponúka pracovné miesta

03. júla 2017 |

Učiteľa odborných elektrotechnických predmetov, Majstra odbornej výchovy v odbore autoopravár, Majstra odbornej výchovy v odbore mechanik-nastavovač

Gymnázium Bánovce n/B prijme učiteľa/učiteľku všeobecnovzdelávacieho predmetu chémia

29. júna 2017 |

Gymnázium Janka Jesenského, Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou prijme do pracovného od 02.09.2017 učiteľa/učiteľku všeobecnovzdelávacieho predmetu chémia.

SŠ Nováky ponúka pracovné miesto učiteľ odborných elektrotechnických predmetov

09. júna 2017 |

SŠ Nováky ponúka pracovné miesto učiteľ odborných elektrotechnických predmetov (26-odbor elektrotechnika)

Stredná zdravotnícka škola Trenčín - učiteľ (ľka) odborných predmetov pre odbor zubný asistent

11. mája 2017 |

Stredná zdravotnícka škola, Veľkomoravská 14, Trenčín prijme do pracovného pomeru učiteľa(ľku) odborných predmetov pre odbor zubný asistent (dentálna hygienička s minimálne 2-ročnou praxou) s nástupom od 1.9.2017.

Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín ponúka pracovné miesto na pozíciu údržbár a elektrikár

04. mája 2017 |

Gymnázium Ľudovíta Štúra Trenčín ponúka pracovné miesto na pozíciu údržbár a elektrikár

GMAB v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície: asistent výstav, lektor

10. apríla 2017 |

Galéria Miloša Alexandra Bazovského v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pozície: asistent výstav, lektor

CSS Sloven v Slávnici vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície Vedúci zdravotníckeho úseku

21. marca 2017 |

Centrum sociálnych služieb – SLOVEN Slavnica 68, 018 54 Slavnica vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č.552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a v zmysle Smernice č. S 38/2016 „Zásady výberového konania na obsadzovanie pracovných miest vedúcich zamestnancov v zariadeniach sociálnych služieb.

CSS Sloven v Slávnici vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície Vedúci sociálneho úseku

21. marca 2017 |

Centrum sociálnych služieb – SLOVEN Slavnica 68, 018 54 Slavnica vyhlasuje podľa ustanovenia § 5 zákona NR SR č.552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov a v zmysle Smernice č. S 38/2016 „Zásady výberového konania na obsadzovanie pracovných miest vedúcich zamestnancov v zariadeniach sociálnych služieb .

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesta

20. marca 2017 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín ponúka pracovné miesta

SOŠ obchodu a služieb Púchov ponúka miesto administratívneho pracovníka

13. marca 2017 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb Púchov ponúka miesto administratívneho pracovníka na úseku technicko-ekonomických činností školy.

Trenčianske osvetové stredisko ponúka pracovné miesto: vodič, technik video a audio zariadení

07. marca 2017 |

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne vyhlasuje výberové konanie na obsadenie pracovnej pozície: vodič, technik video a audio zariadení,

SOŠ Pruské ponúka pracovné miesto pre učiteľa na odborné predmety technického zamerania

11. januára 2017 |

Stredná odborná škola Pruské ponúka voľne pracovné miesto pre učiteľa na odborné predmety technického zamerania

SOŠ Pruské ponúka pracovné miesto pre učiteľa na odborné predmety elektrotechnika, základy elektroniky, automatizácia, agromechatronika

11. januára 2017 |

Stredná odborná škola Pruské ponúka voľne pracovné miesto pre učiteľa na odborné predmety elektrotechnika, základy elektroniky, automatizácia, agromechatronika

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme na zastupovanie učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov v aprobácií chémia - fyzika

10. januára 2017 |

SOŠ obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza prijme s nástupom od 01.02.2017 na zastupovanie dlhodobej práceneschopnosti učiteľa všeobecno-vzdelávacích predmetov v aprobácií chémia - fyzika  od 01.02.2017 s predpokladom do konca školského roku.

SPŠ Nové mesto nad Váhom hľadá učiteľa elektrotechniky

22. decembra 2016 |

SPŠ, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom hľadá účiteľa elektrotechniky

SPŠ Nové Mesto nad Váhom hľadá učiteľa ANJ - SJL

22. decembra 2016 |

SPŠ, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom hľadá učiteľa ANJ - SJL

SOŠ strojnícka Považská Bystrica ponúka miesto MOV pre strojárske odbory

15. decembra 2016 |

SOŠ strojnícka Považská Bystrica ponúka pracovné miesto Majster odbornej výchovy pre strojárske odbory

SOŠ obchodu a služieb Trenčín ponúka pracovné miesta

18. októbra 2016 |

SOŠ obchodu a služieb Trenčín prijme do pracovného pomeru

SOŠ obchodu a služieb Trenčín hľadá referenta/-ku technicko-ekonomických činností

28. septembra 2016 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín prijme do pracovného pomeru s nástupom ihneď referenta/-ku technicko-ekonomických činností

SOŠ obchodu a služieb Prievidza príjme učiteľa odborných ekonomických predmetov

25. augusta 2016 |

SOŠ obchodu a služieb Prievidza prijme do pracovného pomeru na dobu určitú od 1.9.2016 do 31.8.2017 učiteľa odborných ekonomických predmetov.

SOŠ Prievidza hľadu učiteľa/ku anglického jazyka

11. augusta 2016 |

SOŠ Prievidza prijme s nástupom od 1.9.2016 učiteľa/ku anglického jazyka na zastupovanie dlhodobej práceneschopnosti

SOŠ Prievidza hľadá majstrov odbornej výchovy

14. júla 2016 |

Majstra odbornej výchovy v odbore obrábač kovov
Majstra odbornej výchovy v odbore autoopravár - mechanik

SOŠ Pruské ponúka voľné pracovné miesto pre učiteľa telesnej a športovej výchovy

11. júla 2016 |

Stredná odborná škola Pruské ponúka voľné pracovné miesto pre učiteľa telesnej a športovej výchovy

Spojená škola Nováky príjme učiteľa elektrotechnických predmetov

31. mája 2016 |

Ponuka voľného pracovného miesta - učiteľ elektrotechnických predmetov na SŠ (26-odbor elektrotechnika)

SOŠ obchodu a služieb Prievidza hľadá učiteľa odborných predmetov spoločného stravovania

24. februára 2016 |

SOŠ obchodu a služieb Prievidza hľadá učiteľa odborných predmetov spoločného stravovania s nástupom od 7. marca 2016.

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom hľadá údržbára

04. novembra 2015 |

Stredná priemyselná škola Nové Mesto nad Váhom ponúka miesto Údržbár - elektrikár s nástupom od 1.1.2016.

Spojená škola Partizánske príjme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu majster odbornej výchovy pre odbory obuvník a výroba obuvi

13. októbra 2015 |

Spojená škola Partizánske príjme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu majster odbornej výchovy pre odbory obuvník a výroba obuvi v organizačnej zložke Stredná odborná škola Partizánske.

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne prijme technika, vodiča motorového vozidla

08. septembra 2015 |

Trenčianske osvetové stredisko v Trenčíne prijme s nástupom od 1.10.2015 technika, vodiča motorového vozidla. Práca na plný úväzok.

Voľné pracovné miesta v SOŠ Prievidza

04. augusta 2015 |

Stredná odborná škola Prievidza prijme s nástupom od 1.9.2015 na pozíciu majstra odbornej výchovy v odbore obrábač kovov a učiteľa anglického jazyka.

SOŠ obchodu a služieb Prievidza príjme majstra odbornej výchovy pre študijný odbor kozmetik

08. júla 2015 |

Voľné pracovné miesto v SOŠ obchodu a služieb Prievidza. Majster odbornej výchovy pre študijný odbor kozmetik.

SPŠ Nové Mesto nad Váhom prijme MOV v oblasti strojárstvo - obrábač kovov

29. júna 2015 |

Stredná priemyselná škola, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu: Majster odborného výcviku pre oblasť strojárstvo - obrábanie kovov s nástupom od 1. septembra 2015.

Spojená škola v Novákoch prijme na skrátený pracovný pomer majstra odbornej výchovy

25. júna 2015 |

Spojená škola v Novákoch prijme na skrátený pracovný pomer 18,75 h týždenne (3 dni v týždni) od 1. septembra 2015 majstra odbornej výchovy pre študijný odbor č. 24 strojárstvo.

SOSOS Prievidza príjme učiteľa odborných predmetov odevných pre odbor odevný dizajn

19. mája 2015 |

Stredná odborná škola obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza príjme učiteľa odborných predmetov odevných pre odbor odevný dizajn

Gymnázium Myjava príjme učiteľa anglického jazyka

15. mája 2015 |
Gymnázium Myjava príjme učiteľa anglického jazyka a druhého aprobačného predmetu v anglickom jazyku pre bilingválne štúdium.

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme pomocníkov k inventarizácii zbierok

29. apríla 2015 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme od 1. mája 2015 na pracovnú pozíciu: pomoc pri inventarizácii zbierok v Trenčianskom múzeu absolventov v počte 3 pracovné miesta /20 hodín týždenne/ podľa § 51 zákona č. 5/2004 Z. z. o službách zamestnanosti – absolventská prax.

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme sprievodcov na Trenčiansky hrad

29. apríla 2015 |

Trenčianske múzeum v Trenčíne prijme od 1. mája 2015 na Trenčiansky hrad sprievodcov v počte 8 pracovných miest na základe § 54 ods. 1 písm. a/ zákona č. 5/2004 o službách zamestnanosti v rámci národného projektu „Podpora zamestnávania UoZ“.

Stredná zdravotnícka škola v Trenčíne prijme do pracovného pomeru učiteľov

08. apríla 2015 |
Stredná zdravotnícka škola, J. Braneckého 4, Trenčín prijme do pracovného pomeru od 1. septembra 2015 učiteľa s aprobáciou matematika – fyzika a učiteľa odborných farmaceutických predmetov.

SOŠ Trenčín Pod Sokolicami prijme špeciálneho pedagóga

31. januára 2015 |

Stredná odborná škola Pod Sokolicami 14, Trenčín prijme špeciálneho pedagóga na 4 hodiny v mesiaci.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK