Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Aktualizácia Zásobníka projektových zámerov pre RIUS

Na základe potreby zaktualizovať zozbierané projektové zámery v rámci prípravy RIUS je možnosť pre mestá, obce a ostatné subjekty z Trenčianskeho kraja zaslať projektové zámery, ktoré nie sú súčasťou zverejneného zásobníka projektových zámerov za účelom ich zaradenia do zásobníka.

V prípade záujmu je možné dopĺňať do zásobníka projektové zámery, ktoré spĺňajú podmienky IROP vyplnením priloženého formuláru a zaslaním koordinátorovi RIUS TK (stačí e-mailom) do 30.4.2015.

Koordinátor RIUS pre TK: Mgr. Silvia Kotrhová, tel.: 032 / 6555 405, e-mail: silvia.kotrhova@tsk.sk

Súčasťou formulára je stručný prehľad podporovaných aktivít v rámci investičných priorít IROP. Podrobné informácie sú uvedené v programe IROP.

Medzi dokumentmi na stiahnutie sú uvedené aj zoznamy, ktoré môžu byť pre zástupcov obcí a miest užitočné – zoznam nevybavených žiadostí o umiestnenie do MŠ a zoznam obcí Trenčianskeho kraja s informáciami v oblasti vodného hospodárstva.

Zásobník je indikatívny, jeho zaradenie do RIUS Trenčianskeho kraja a rozsah bude ešte predmetom rokovaní s riadiacim orgánom pre IROP, čo je MPRV SR. Zaradenie do zásobníka neznamená automaticky, že projektový zámer bude podporený, to bude až výsledkom hodnotiaceho procesu.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK