Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Zdravotníctvo

Pre občanov zverejňujeme informácie o poskytovaní zdravotnej starostlivosti v kraji. Odborná verejnosť sa dozvie, ako získať povolenie na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, aké sú povinnosti a pod.

Zdravotníctvo je oblasť, ktorá sa týka každého z nás, nakoľko zdravie máme len jedno a je našou najdôležitejšou hodnotou. Dobré zdravie je podmienkou našich úspechov a radosti zo života. Na náš zdravotný stav vplývajú najmä životný štýl každého z nás, vonkajšie prostredie, sociálne vzťahy a genetické faktory. Zdravotný stav každého z nás závisí len asi z 20% od zdravotníctva.

Na tejto stránke nájdete stručný prehľad kompetencií Trenčianskeho samosprávneho kraja v oblasti zdravotníctva ako aj aktuálne informácie o poskytovateľoch, pohotovostných službách lekárov a lekární a iné užitočné informácie. Odborná verejnosť najmä lekári sa dozvedia o tom, ako získať povolenie na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, aké sú ich povinnosti a pod.

Aktuality

11
Hokejové legendy pomáhajú zariadeniam v Trenčianskom kraji

Hokejové legendy pomáhajú zariadeniam v Trenčianskom kraji

V týchto dňoch je vzájomná pomoc asi najčastejšie skloňovaným pojmom. Svoje o tom vedia aj legendárni športovci, ktorých mená sú známe nielen na Slovensku, ale na celom svete. Marián Hossa a Marián Gáborík zavítali do viacerých župných zariadení sociálnych služieb, aby poskytli pomoc v podobe osobných ochranných pracovných prostriedkov.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK