Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Zdravotníctvo

Pre občanov zverejňujeme informácie o poskytovaní zdravotnej starostlivosti v kraji. Odborná verejnosť sa dozvie, ako získať povolenie na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, aké sú povinnosti a pod.

Zdravotníctvo je oblasť, ktorá sa týka každého z nás, nakoľko zdravie máme len jedno a je našou najdôležitejšou hodnotou. Dobré zdravie je podmienkou našich úspechov a radosti zo života. Na náš zdravotný stav vplývajú najmä životný štýl každého z nás, vonkajšie prostredie, sociálne vzťahy a genetické faktory. Zdravotný stav každého z nás závisí len asi z 20% od zdravotníctva.

Na tejto stránke nájdete stručný prehľad kompetencií Trenčianskeho samosprávneho kraja v oblasti zdravotníctva ako aj aktuálne informácie o poskytovateľoch, pohotovostných službách lekárov a lekární a iné užitočné informácie. Odborná verejnosť najmä lekári sa dozvedia o tom, ako získať povolenie na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, aké sú ich povinnosti a pod.

LINKA POMOCI "ZDRAVOTNÍCTVO" - 032 / 6555 150 - zdravotnictvo@tsk.sk

Na tomto telefónnom čísle poskytneme občanom informácie týkajúce sa zdravotníctva, prevádzkovania zdravotníckych zariadení v Trenčianskom samosprávnom kraji, ako aj informácie ohľadne poskytovania zdravotnej starostlivosti vojnovým utečencom z Ukrajiny.

Aktuality

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK