Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

TV relácia Kaleidoskop TSK 1

Vitajte pri sledovaní prvého vydanie relácie Kaleidoskop TSK v tomto roku!

V súvislosti s doznievajúcimi vianočnými sviatkami navštívime tento krát obce Trenčianske Jastrabie a Nitrica.

V prvej reportáži sa pozrieme na Jastrabský trojkráľový koncert. V ďalšom príspevku odhalíme príbeh kríža nad obcou Nitrica. A na záver si v našej kuchyni opäť chutne a zdravo navaríme. Pekný deň a príjemné sledovanie!

Benefíciu a umenie sa aj tento rok rozhodli spojiť organizátori Jastrabského trojkráľového koncertu, ktorý sa 4. januára konal v kostole Nanebovzatia Panny Márie v Trenčianskom Jastrabí. Už tretí rok prostredníctvom vystúpení jednotlivých umelcov a speváckych zborov z blízkeho okolia pomáha obyvateľom obce nachádzajúcim sa v núdzi.

Nad obcou Nitrica v okrese Prievidza sa v nadmorskej výške 300 metrov týči svätý kríž, ktorý už z diaľky púta pozornosť okoloidúcich.

Jeho postavením sa občania tejto dedinky rozhodli privítať nové tisícročie. A za 13 rokov, čo je kríž symbolom obce sa už stalo tradíciou, že príchod nového roka oslavujú jej obyvatelia práve na mieste, kde stojí.

Milovníci bravčového rebierka by v nasledujúcej chvíli mali zbystriť pozornosť.

Nový, zaujímavý recept prípravy tejto špeciality si predstavíme tento krát v spoločnosti kolegyne Zuzky Laurinčíkovej.

Verím, že sme vám dali daľší zaujímavý tip na nedeľný obed a nový recept vyskúšate aj doma, vo svojej vlastnej kuchyni. Takže ešte raz dobrú chuť a dovidenia nabudúce!

Zdroj: TV Trenčín

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK