Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

TV relácia Kaleidoskop TSK 2

Krásny deň milí diváci, vitajte pri sledovaní relácie Kaleidoskop TSK. V úvode sa pozrieme na návštevu župana Jaroslava Bašku na stredných školách Trenčianskeho kraja, počas ktorej rozdával aj ocenenia. V druhej reportáži navštívime obľúbený východniarsky ples a keďže sa blíži sviatok zaľúbených, v kuchyni pre vás pripravíme špeciálne valentínske menu.

Trenčiansky kraj ponúka širokú škálu kvalitného stredoškolského vzdelania v rôznych odboroch. Kvalitu potvrdil aj aktuálny rebríček najlepších stredných škôl na Slovensku, kde v prvej desiatke hviezdia Obchodná Akadémia Trenčín a Športové gymnázium v Novom Meste nad Váhom. Ako stredné školy v našom kraji fungujú a čo by potrebovali zlepšiť, zisťoval aj nový predseda TSK Jaroslav Baška, ktorý počas uplynulých dní navštívil všetky stredné školy v našom kraji.

Plesová sezóna je už v plnom prúde a prvý ples, na ktorý Vás prostredníctvom našej kamery zavedieme bude tento rok Ples východniarov. Nielen východniari sa mohli opäť po roku zabaviť predovšetkým na ľudovú nôtu. O tom, že aj tento krát tu vládla príjemná atmosféra a neviazaná zábava sa môžete presvedčiť v nasledujúcich minútach.

14 február pozná celý svet ako deň zaľúbených, ktorý sa často spája s valentínskou večerou. Inšpiráciu ako pripraviť chutné a ľahké jedlo tentokrát ukáže Renáta Bieliková.

Zdroj: TV Trenčín

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK