Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

TV relácia Kaleidoskop TSK 27

Krásny deň milí diváci, vitajte pri sledovaní novoročnej časti relácie Kaleidoskop TSK. V úvode navštívime známy ruský súbor Alexandrovci, ktorý v Trenčíne vystupoval v rámci vianočného turné. V druhej reportáži pokrstíme novú knihu spisovateľa Ivana Bulíka a posledný príspevok patrí aj v tomto vydaní kulinárskemu umeniu.  

Najslávnejší armádny súbor Ruskej federácie – Alexandrovci, na Slovensku tento rok ponúkol svoje jedinečné umenie len v troch mestách, a Trenčín bol jedným z nich. Na zimnom štadióne Pavla Demitru sa 4. decembra predstavil v rámci exkluzívneho vianočného turné Tichá noc. Na divákov okrem osvedčenej klasiky čakali aj úplne nové piesne a choreografie. Pre slovenské publikum naviac zaradili do svojho repertoáru aj jedno špeciálne prekvapenie.

Afrika patrí podľa viacerých cestovateľov medzi posledné mystéria našej planéty. Spája sa tu divokosť s nádhernou prírodou, kde každý deň môže priniesť množstvo zmien a predsa tu čas plynie pomaly. Učarovala aj Trenčanovi Ivanovi Bulíkovi, ktorý sa tomuto svojráznemu kontinentu rozhodol venovať aj svoju poslednú knihu. Jej krst sa za prítomnosti viacerých slovenských cestovateľov  a dobrodruhov uskutočnil 9. decembra v Dome Armády v Trenčíne.

Ako sme avizovali na začiatku, záver bude opäť patriť šikovným rukám našho hosťa, ktorý pre vás pripravil skvelý recept . Prajem vám príjemné sledovanie v spoločnosti Tomáša Vaňa.

Zdroj: TV Trenčín

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK