Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

TV relácia TSK 5

Pekný deň, začína sa v poradí piate vydanie relácie TSK v tomto roku. Opäť sme tu pre vás s prehľadom udalostí, ktoré sa v našom regióne v uplynulých dňoch udiali a aj tento krát máme pre vás pozvánku na ples, ktorý spája zábavu s charitatívnou myšlienkou. Príjemné sledovanie!

Hlavný cieľ projektu TnUAD v rámci rozvoja vedy a výskumu bol zrealizovaný a my sme boli svedkami slávnostného otvorenia vedecko-výskumného pracoviska hyperbarickej oxygenoterapie. Táto metóda patrí medzi novinky v liečbe rán s významnými klinickými výsledkami a na Slovensku je zatiaľ využívaná len na 4 pracoviskách.

Na tlačovej besede dňa 28.1. Hasičský a záchranný zbor v Trenčíne bilancoval údaje o zásahovej činnosti zboru a beseda sa dotkla aj otázky štrukturálnych fondov z Európskej Únie. Všetky potrebné informácie z diania na Krajskom riaditeľstve Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Vám prinášame v tejto reportáži.

Svadba patrí k najvýznamnejším udalostiam nielen v živote ženícha či nevesty, ale aj celej rodiny. Preto sa treba na ňu dobre pripraviť. Inšpiráciu pri výbere šiat či svadobných obrúčok mohli budúci mladomanželia načerpať na svadobnej výstave, ktorá sa koncom januára uskutočnila v Trenčianskych Tepliciach.

Obľúbený cyklus Poznávame Trenčanov priniesol do priestorov knižnice Michala Rešetku ďalšiu známu tvár, tento krát v podobe spisovateľa Štefana Kuzmu. V nasledujúcom príspevku vám predstaví svoju novú tvorbu, ktorá pohladí dušu každému milovníkovi literatúry.

Pri literatúre zostaneme aj v nasledujúcom príspevku. Na putovanie históriou sa však tento krát z VKMR presunieme do Trenčianskeho múzea, kde sa  s manželmi Dvořákovcami vydáme Po stopách dávnej minulosti.

Milí diváci, na záver relácie Vám želám ešte úspešný týždeň a príjemné sledovanie aj ďalšieho vysielania Televízie Trenčín. Dovidenia!

Zdroj: TV Trenčín

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK