Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Formulár - pridanie bodu do mapy

KategórieNázov bodu

Orientačné údaje

* K bodu musíte povinne zadať buď adresu alebo jeho súradnice. Pokiaľ pridávate obchod, servis a pod. zadávajte skôr adresu. Súradnice zapíšte s bodkou, nie čiarkou, ani inak. (napr.: 48.123456).

Popisné údaje k bodu

* K bodu môžete doplniť čo najviac informácií, ktoré sú vhodné ako kontakt. Do popisu uvádzajte len základný popis bodu, dĺžku textu je obmedzená na 300 znakov.

Pridanie fotografie

Ak ste autorom fotografie, ktorú chcete k bodu pridať môžete cez tlačítko prehládavať. Jej veľkosť nesmie presiahnúť 500 kB. Pre súhlas o odovzdaní fotografie si prečítajte oboznámenie s informáciou o OOU, ktorú musíte povinne potvrdiť pred odoslaním. Email uvádzate len na potvrdenie o vložení údajov s fotografiou do ekomapy, nie pre zber a zasielanie reklamných kampaní TSK.

Nahrať fotografiu:
Ak nie ste autorom fotografie, ale fotka je verejne dostupná môžete do poľa nižšie vložiť link. Zdrojový link bude uvedený ako autor foto pri bode.
Ďakujeme za pridanie bodu do Ekomapy. Po skontrolovaní údajov bude bod pridaný. Spravidla sa snažíme údaje bodov kontrolovať okamžite avšak niekedy to môže trvať aj pár dní. Ďakujeme za Vás čas, vloženie bodu aj pochopenie.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK