Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Formulár - pridanie bodu do mapy

Kategórie *Názov bodu *

Orientačné údaje *

* K bodu musíte povinne zadať buď adresu alebo jeho súradnice. Pokiaľ pridávate obchod, servis a pod. zadávajte skôr adresu.

Popisné údaje k bodu

* K bodu môžete doplniť čo najviac informácií, ktoré sú vhodné ako kontakt. Do popisu uvádzajte len základný popis bodu, dĺžku textu je obmedzená na 300 znakov.

Pridanie fotografie

Ak ste autorom fotografie, ktorú chcete k bodu pridať môžete cez tlačítko prehládavať. Jej veľkosť nesmie presiahnúť 500 kB. Pre súhlas o odovzdaní fotografie si prečítajte oboznámenie s informáciou o OOU, ktorú musíte povinne potvrdiť pred odoslaním. Email uvádzate len na potvrdenie o vložení údajov s fotografiou do ekomapy, nie pre zber a zasielanie reklamných kampaní TSK.

Nahrať fotografiu:
Ak nie ste autorom fotografie, ale fotka je verejne dostupná môžete do poľa nižšie vložiť link. Zdrojový link bude uvedený ako autor foto pri bode.
Oboznámil/a som sa s informáciou o spracúvaní osobných údajov a s informáciou o udelení súhlasu.
Pre pridanie a schválenie informácií o Vami pridanom bode prosím potvrďte email, ktorý sme Vám práve zaslali (skontrolujte aj zložku SPAM). Po Vašom odsúhlasení bude bod kontrolovaný administrátorom a zaradený do ekomapy.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK