Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

TV relácia TSK 2

Dobrý deň milí diváci, dovoľte mi, aby som Vás aj v mojom mene privítala pri televíznych obrazovkách v roku 2014. Prajem Vám príjemné sledovanie.

Stredná zdravotnícka škola vítala vo svojich priestoroch žiakov, ktorí hľadajú štúdium a uplatnenie v zdravotníctve. Deň otvorených dverí prilákal mnoho uchádzačov a tešil sa veľkému záujmu aj zo strany verejnosti.

Rovnako ako stredná zdravotníctva škola, aj Stredná umelecká škola pripravila pre žiakov základných škôl deň otvorených dverí. Pripravený bol bohatý program, ktorý mladým uchádzačom zorganizovalo vedenie školy veľmi pútavým spôsobom.

Rok 2013 bol pre mesto Prievidza rokom osláv významných výročí. Od prvej písomnej zmienky o meste totiž uplynulo už 900 rokov. Na dôležité udalosti zo života mesta viacerými podujatiami upozornilo aj Hornonitrianske múzeum v Prievidzi a s pomocou detských návštevníkov oživilo aspoň malý zlomok dávnych čias. Výsledkom je zhmotnená predstava o málo známej podobe Prievidze na počiatku jej dejín.

V Centre voľného času na Východnej ulici v Trenčíne sa vo štvrtok 9. januára uskutočnila vernisáž interaktívnej výstavy Voda je život. Zámerom tejto výstavy je pripomenúť verejnosti význam vody, na ktorý sa v posledných rokoch zabúda.

Vďaka projektu Spoznávame Trenčanov ste mohli spoznať už mnoho spisovateľov z nášho regiónu. V nasledujúcich reportážach Vám predstavíme Martinu Monošovú a jej Lekcie z nenávisti a tiež navštívime výstavné priestory trenčianskeho múzea.

Koncom decembra sa v Trenčíne uskutočnil už tradičný tenisový turnaj dorasteniek kategórie C. Slávnostného otvorenia sa okrem mladých hráčiek zúčastnili aj členovia oblastného výboru Slovenského zväzu protifašistických bojovníkov v Trenčíne, ktorí sa na jeho organizácii každoročne podieľajú.

Ďakujem Vám vážení diváci za pozornosť, ja sa s vami lúčim a prajem vám úspešný štart v novom roku a úsmev na tvári.

Zdroj: TV Trenčín

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK