Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

TV relácia TSK 4

Dobrý deň milí diváci, začíname štvrté vydanie relácie Trenčiansky samosprávny kraj.

Rok 2014 sa nesie v znamení 70.výročia Slovenského národného povstania. Na počesť tejto udalosti sa konajú mnohé podujatia po celom Slovensku. Jedným z nich je aj Pochod vďaky SNP.

20. januára sa zastupiteľstvo TSK zišlo už na svojom druhom zasadnutí v novom funkčnom období. Hlavnou témou bola voľba nových podpredsedov ako aj schválenie komisií a ich členov.

Oblasť spod Javoriny je známa množstvom osobností, ktoré tu žili a pôsobili. Ich zásluhy a celoživotnú prácu už po 17. krát ocenili predstavitelia mesta Nové Mesto nad Vahom a občianskeho združenia Javor na slávnosti Javorina, Javorina, ktorá sa konala k 21. výročiu vzniku SR.

Výstava chlpatých a najlepších priateľov človeka - psov patrí medzi najobľúbenejšie. Poďte ju spolu s našou kamerou navštíviť aj vy.

Spevák Pavol Hammel začal pred pár rokmi s maľovaním viac menej z recesie. A napriek tomu, že umenie nikdy neštudoval, veľké úspechy má už aj ako maliar. Jeho tvorbu si od 15. januára môžu v galérii v Považskej Bystrici prvý krát pozrieť aj obyvatelia nášho regiónu.

Oblúbený cyklus poznávame Trenčanov priniesol do priestorov knižnice Michala Rešetku dalšiu známu tvár, tento krát v podobe spisovateľa Štefana Kuzmu. V nasledujúcom príspevku vám predstaví svoju novú tvorbu, ktorá pohladí dušu každému milovníkovi literatúry.

V tomto vydaní relácie sa s vami rozlúčime pozvánkou na medzinárodný veľtrh cestovného ruchu ITF Slovakiatour, na ktorom sa bude náš kraj prezentovať aj tento rok.

Zdroj: TV Trenčín

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK