Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Akcia Kúpele v regióne - zvýšila atraktivitu kúpeľov Tr. Teplice

Akcia Kúpele v regióne  - zvýšila atraktivitu kúpeľov Tr. Teplice

V Kúpeľoch Trenčianske Teplice sa skončil už štvrtý ročník akcie „Kúpele v regióne“, organizovanej s podporou mesta Trenčianske Teplice, ako i obcí a miest tunajšieho regiónu do nej zapojených. Záujem návštevníkov prekonal očakávania organizátorov a dosiahnuté výsledky akcie svedčia o tom, že kvalitné kúpeľné služby neostávajú bez pozitívnej odozvy v podobe zvýšeného záujmu verejnosti.

Občania 46 miest a obcí mohli počas trvania akcie (od 1.12. do 23.12.2015 a od 2.1. do 29.2.2016) využiť mimoriadne zvýhodnené vstupné - až 50% zľavy na všetky termálne bazény a 30% zľavy na vonkajší bazén Grand.

V porovnaní s predchádzajúcim ročníkom oslovil projekt až o 2 810 kúpeľných hostí viac, pričom nárast vstupov na regionálnu zľavu sa pravidelne zvyšoval, týždenne zhruba o 400 návštevníkov.

graf

Zaznamenali sme, že záujem rástol z mesiaca na mesiac, čo si vysvetľujeme tak, že návštevníci odchádzali z kúpeľov spokojní a nimi šírené pozitívne referencie v regióne padli takpovediac na úrodnú pôdu. Zároveň nás teší, že v aktuálne ukončenom 4. ročníku Kúpeľov v regióne bola pri celkovom počte 10 457 návštevníkov dosiahnutá rekordná návštevnosť,“ pochvaľuje si úspešnosť akcie primátor Trenčianskych Teplíc Štefan Škultéty.

Pozitívny ohlas verejnosti pretavený do rekordnej účasti berieme ako záväzok do budúcnosti, aby sme nepoľavovali v zefektívňovaní našich služieb,“ dopĺňa generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice Michal Vojtáš. „Aj v nasledovnom 5. ročníku akcie budeme hľadať spôsoby ako priblížiť kúpele širokej verejnosti nášho regiónu pri optimálnom využití prevádzkových kapacít, aby bol komfort návštevníkov pri každoročne sa zvyšujúcom záujme o Kúpele v regióne aj naďalej plne zachovaný.“

Kúpele Trenčianske Teplice, jedny z najstarších kúpeľov na Slovensku, neustále pracujú na tom, aby čo najlepšie uspokojovali rastúce nároky hostí a priebežne zvyšovali ich pobytový komfort. V ostatných rokoch úspešne zrealizovali viaceré investičné akcie, ako napríklad renováciu interiéru najobľúbenejšieho termálneho bazéna SINA vo vzácnom zrkadlisku, či nedávno ukončenú modernizáciu významnej časti ubytovacích kapacít. Atmosféru pravého kúpeľného odpočinku podtrhuje aj exotický Hammam, jediná stavba svojho druhu v Európe a vyhľadávaná historická pamiatka, dodnes slúžiaca návštevníkom ako odpočiváreň po termálnom kúpeli.

Zdroj: http://www.kupele-teplice.sk/o_nas/press_zona/akcia_kupele_v_regione_zvysila_atraktivitu_kupelov/

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK