Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Projekt Kúpele v regióne už po štvrtý krát

Projekt Kúpele v regióne už po štvrtý krát

Kúpele Trenčianske Teplice v spolupráci s mestom Trenčianske Teplice prostredníctvom štvrtého ročníka projektu „Kúpele v regióne“ opäť priblížia svoje služby požiadavkám širokej verejnosti. Občania miest a obcí Trenčianskeho kraja, ktoré kooperujú s Kúpeľmi Trenčianske Teplice, budú v nadchádzajúcich mesiacoch môcť využiť mimoriadne zvýhodnené vstupné na všetky termálne bazény.

Kúpele Trenčianske Teplice sú jedným z najstarších a najznámejších kúpeľných komplexov na Slovensku. Poskytovanými službami sa neustále snažia o čo najlepšie a najefektívnejšie plnenie rastúcich nárokov hostí. Viacerými rekonštrukciami, či už renováciou najobľúbenejšieho termálneho bazéna SINA alebo nedávno ukončenou modernizáciu kúpeľného hotela KRYM systematicky zvyšujú pobytový komfort a úroveň ponúkaných produktov. Objekty areálu kúpeľov ako napríklad historická stavba Hammam, ktorej príjemné a romantické prostredie hostia využívajú ako odpočiváreň po termálnom kúpeli, spolu s  ďalšími rekonštruovanými časťami interiéru kúpeľov návštevníkov priamo vyzývajú využiť jedinečné služby.

„Projekt „Kúpele v regióne“ vznikol pred viac ako tromi rokmi. Jeho hlavným cieľom je udržať zamestnanosť v miestnych kúpeľoch, podporiť stredných a malých podnikateľov, ale najmä umožniť obyvateľom trenčianskeho regiónu zdravý životný štýl, ktorý nemohli využívať a realizovať počas celej letnej sezóny či už z dôvodu časového alebo finančného,“ uviedol primátor Trenčianskych Teplíc Štefan Škultéty.

Cenovo zvýhodnenú kúpeľnú ponuku budú môcť využiť obyvatelia vybraných miest a obcí z Trenčianskeho kraja, ktoré spolupracujú s Kúpeľmi Trenčianske Teplice, v termíne od 1.12. do 23.12.2015 a od 2.1. do 28.2.2016. Zoznam obcí je zverejnený na web stránke www.kupele-teplice.sk a priebežne aktualizovaný o obce, ktoré prejavia záujem o zvýhodnené služby. Zľavy na liečivé termálne pramene kúpeľov vo výške 50% sa uplatňujú vo všetkých bazénoch a na vonkajší bazén Grand platí zľava 30%. V minulom ročníku projektu sa Kúpele Trenčianske Teplice tešili návštevnosti v počte 9 477 hostí a organizátori veria, že tohto roku sa budú štatistiky meniť pozitívnym smerom.

Podstatou akcie „Kúpele v regióne“ je priblížiť a zvýhodniť kúpeľné služby pre návštevníkov z trenčianskeho regiónu a prilákať tak do Trenčianskych Teplíc nielen stálych hostí, ale aj nových klientov s cieľom maximalizácie miestneho i regionálneho rozvoja. Kúpele, ktoré sú pre mnohých počas roka z viacerých dôvodov nedostupné, sa vďaka tomuto projektu priblížia možnostiam klientov všetkých kategórií. „Verím, že daná akcia počas nadchádzajúceho ročníka nájde v našom regióne pozitívnu odozvu a prispeje k nielen fyzickej pohode čo najväčšieho počtu obyvateľov,“ poznamenal generálny riaditeľ Kúpeľov Trenčianske Teplice Michal Vojtáš.

Dokumenty

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK