Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Informácie o hlasovaní

Hlasovanie o jednotlivých projektoch spúšťa TSK od 15. mája (streda). Po tom, ako si hlasujúci zvolí okres, si vyberie projekt z ponuky v zozname projektov, za ktorý môže zahlasovať. Hlasovanie bude trvať do 30. mája (štvrtok) s tým, že každý hlasujúci svoj hlas takpovediac podpíše zadaním svojej e-mailovej adresy. Do schránky mu následne príde linka na potvrdenie hlasovania. Hlas bude započítaný až po potvrdení linku (skontrolujte si aj priečinok SPAM). Emailove adresy nebudú zaradené do newsletteru TSK ani iných mailingových zoznamov. Po skončení hlasovania budú archivované po dobu 6 mesiacov a následne vymazané zo systémov TSK.

Výsledky hlasovania TSK zverejní podľa platného VZN 15. júna na svojom webovom sídle i úradnej tabuli. Všetkým predkladateľom projektov držíme palce a tešíme sa na aktivity, ktoré sa vďaka Participatívnemu komunitnému rozpočtu TSK zrealizujú v prospech obyvateľov regiónu či návštevníkov podujatí, resp. zapojených organizácií.

Postup:

1. Vyberte okres

2. Vyberte projekt z ponúknutého zoznamu

3. Zadajte e-mailovú adresu a kliknite na tlačítko "Chcem hlasovať za tento projekt", ktoré bude od 15. mája umiestnené v jednotlivých projektoch.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK