Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Aktuality

Týždeň otvorených dverí na zdravotníckej škole v Považskej Bystrici začína v pondelok

05. decembra 2019 | Školstvo a šport, Zdravotníctvo

Od pondelka 9. decembra sa brány Strednej zdravotníckej školy v Považskej Bystrici otvoria aj pre verejnosť. Až do piatku 13. decembra 2019 môžete počas Týždňa otvorených dverí absolvovať kurz prvej pomoci, odmerať si tlak alebo výšku cukru v krvi. Dozviete sa aj podrobnosti o pripravovanom študijnom odbore masér.

Deň otvorených dverí na SOŠ obchodu a služieb v Prievidzi

03. decembra 2019 |

V sobotu 07.decembra 2019 v čase od 9.00 do 12.00 h si budete môcť počas Dňa otvorených dverí pozrieť ukážky moderných trendov vo vyučovaní cudzích jazykov, učebne informatiky, ale aj vyskúšať prácu v programoch, s ktorými sa pracuje na Strednej odbornej škole obchodu a služieb v Prievidzi.

Zapojte sa do 2. ročníka projektu - Prax pre univerzity, riešenia pre firmy!

28. novembra 2019 | Podnikanie, Regionálny rozvoj

Slovenská agentúra pre rozvoj investícií a obchodu (SARIO) v spolupráci so 6 fakultami naprieč Slovenskom spúšťa 2. ročník projektu - Prax pre univerzity, riešenia pre firmy.

Priamy prenos z XX. rokovania zasadnutia Zastupiteľstva TSK

25. novembra 2019 | Samospráva

XX. rokovanie zasadnutie Zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja 25.11.2019 od 13:00 hod. môžete sledovať na www.zastupitelstvo.sk alebo na youtube. Pozvánka s programom.

Aj v mesiaci november sa seniori stretli na ďalšom seminári ATV

18. novembra 2019 | Sociálna pomoc |

V priestoroch Kultúrneho centra Stred Dlhé Hony v Trenčíne sa na novembrovom seminári Akadémie tretieho veku (ATV) stretlo 149 seniorov, aby si vypočulo 3 zaujímavé prednášky.

Študenti i učitelia SOŠ obchodu a služieb sa z Prievidze presunuli až do slnečného Španielska

07. novembra 2019 | Školstvo a šport

Žiaci a učitelia Strednej odbornej školy obchodu a služieb v Prievidzi, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj, sa zúčastnili odbornej stáže pod názvom „Kuchyňa Andalúzie – nadobúdanie nových kompetencií“. Tá bola financovaná zo zdrojov Európskej únie v rámci projektu Erasmus plus.

Deň rodiny s poradovým číslom sedem priniesol do CSS – KOLONKA v Púchove dobrú náladu i chutné občerstvenie

04. novembra 2019 |

Aktívni klienti z Centra sociálnych služieb KOLONKA, ktorého zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj, sa počas októbrových dní nenudili. Okrem tradičného podujatia s názvom Deň rodiny absolvovali aj výlet do kúpeľnej obce Nimnica.

Pedagógovia zo SOŠ Pruské absolvovali stáž v zahraničí, s českými učiteľmi diskutovali o inovatívnych vyučovacích metódach

04. novembra 2019 |

Koncom októbra sa v priestoroch Střední škole hotelnictví a služeb a Vyšší odborní školy v Opave uskutočnil seminár pre pedagógov. Do Čiech vycestovali aj traja učitelia zo Strednej odbornej školy Pruské v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja.

OKTÓBER v Trenčianskom samosprávnom kraji v obrazoch

31. októbra 2019 | Samospráva

Obhliadnite sa s nami za najzaujímavejšími okamihmi v Trenčianskom kraji za mesiac október.

Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici pomáhalo znevýhodneným skupinám obyvateľstva

31. októbra 2019 | Sociálna pomoc, Samospráva |

V rámci výzvy Ministerstva kultúry Slovenskej republiky v programe Kultúra znevýhodnených skupín obyvateľstva vypracovalo Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) dva projekty.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK