Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Aktuality

Oznámenie o ukončeni poskytovania zdravotnej starostlivosti ambulancie všeobecného lekára pre dospelých

Zdravotníctvo | 22. júla 2016

Oznámenie o ukončeni poskytovania zdravotnej starostlivosti ambulancie všeobecného lekára pre dospelých M. Kišša 2, Trenčín

Interreg V-A SK-CZ - zmena formálnych náležitostí vyhlásených výziev

Regionálny rozvoj | 22. júla 2016

Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka SR ako Riadiaci orgán pre program Interreg V-A SK-CZ

Miestami s úsmevom i so zaťatými zubami prešli 66 kilometrov

13. júla 2016 |

Sobotný prudký a výdatný ranný dážď trocha vyplašil Klub českých a Klub slovenských turistov, organizátorov 14. ročníka Medzinárodného diaľkového etapového pochodu TRENČÍN - ZLÍN. Na štarte už nepršalo a ranný dážď bol poslednými kvapkami vody počas dvoch horúcich dní. 

V CSS Bôrik sa uskutočnil 9. ročník Bôrikovských hodov

13. júla 2016 |

V centre sociálnych služieb (CSS) Bôrik v Nitrianskom Pravne v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), sa prvý júlový deň konal deviaty ročník tradičných Bôrikovských hodov.

Váš hlas môže z Tuchyne urobiť NAJ dedinku

12. júla 2016

Aj obec z Trenčianskeho samosprávneho kraja súťaží o titul NAJ dedinka Slovenska. Seriál predstavuje starostov a obyvateľov obcí našej malebnej krajiny. O čestný titul NAJ dedinka Slovenska 2016 súťaží 8 miest z celého Slovenska.

Európa pozná vychýrené kúpele Trenčianskej župy

12. júla 2016 |

Počas dvojdňového 7. Európskeho samitu regiónov a miest, ktorý sa 8. a 9. júla konal v Bratislave, sa svojím bohatstvom spomedzi ôsmich krajov prezentoval aj Trenčiansky samosprávny kraj. Sprievodné podujatie DANUBE UP 2016 sa nieslo v znamení vody, jej ochrany a inovácií v oblasti vody. Voda je veľkým prírodným pokladom, ktorý stále získava na cene. Okrem mnohých prírodných minerálnych prameňov využíva Trenčianska župa i blahodarné účinky termálnych vôd v kúpeľníctve.

Slovenský týždeň v CSS Bystričan

11. júla 2016 |

Centrum sociálnych služieb (CSS) Bystričan v Považskej Bystrici v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), si pripravilo pre svojich klientov Slovenský týždeň, ktorého súčasťou sa stala aj tradičná slovenská kuchyňa.

Hornonitrianske folklórne slávnosti sú najväčším folklórnym festivalom na hornej Nitre

01. júla 2016

Hornonitrianske folklórne slávnosti sú najväčším folklórnym festivalom na hornej Nitre. V scénických i nescénických programoch a aktivitách sa tento rok v posldený júnový víkend na 31. ročníku predstavilo bezmála 700 folkloristov, ľudových umelcov a ďalších účinkujúcich.  Podujatie počas dvoch dní navštívilo okolo 3 000 návštevníkov. Slávnosti sa predstavili s novou vizuálnou identitou, pod ktorú sa autorsky podpísal Akademický architekt Rastislav Nemec. Obrazové vyznenie podujatia tak získalo skutočne profesionálny punc. Účinkujúci na novej scéne pôsobili ako rozpohybované šperky...

"Na Trenčianskej župe vyškolili nových Vedúcich prestížneho medzinárodného programu"

29. júna 2016 |

V priestoroch Úradu TSK sa uskutočnilo školenie učiteľov a pracovníkov s mládežou, ktorí budú viesť na svojich školách a organizáciách mladých ľudí rozhodnutých zapojiť sa do programu Medzinárodná cena vojvodu z Edinburghu.

Víťazmi národného kola Networking Academy Games 2016 sa stali študenti SOŠ Handlová

21. júna 2016

V poradí 11. ročník prestížnej študentskej súťaže Networking Academy Games (NAG 2016) sa uskutočnil začiatkom júna na Technickej univerzite v Košiciach.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK