Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Aktuality

V Trenčianskych Stankovciach si pripomenuli 250. výročie narodenia Jána Lipského

27. septembra 2016 |

Životy viacerých významných osobností slovenskej histórie sú úzko späté s obcou Trenčianske Stankovce. Do dejín slovenskej vedy a kultúry sa na trvalo zapísal evanjelický kňaz a spisovateľ Štefan Križan, básnik a národný buditeľ Michal Kišš, učiteľ Karol Rízner, kňaz a literát Pavel Čandekovič či ďalší.

SOŠ Pruské sa so svojimi výrobkami predstavila na BIOjarmoku v Trenčíne

27. septembra 2016

V piatok 23. septembra 2016 sa uskutočnil na Mierovom námestí v Trenčíne Biojarmok. Jarmoku chutí, vôní a lásky k prírode sa zúčastnila aj Stredná odborná škola (SOŠ) Pruské, ktorej zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj.

Zapojte sa do fotosúťaže na tému Farby sveta

23. septembra 2016

Organizátori festivalu neprofesionálnych filmov HoryZonty vyhlasujú fotosúťaž. Tá patrí k festivalu dobrodružných filmov už od jej vzniku. Ani tento rok nebude tomu inak.

Stredoškoláci spojili krásu tela i ducha počas Župnej kalokagatie 2016

22. septembra 2016 |

V utorok 20. septembra 2016 bola na programe v Lesoparku Brezina v Trenčíne súťaž, ktorej cieľom je spojiť krásu tela i ducha, známa tiež pod názvom ,,Župná kalokagatia 2016“.

Príďte prežiť sobotňajšie popoludnie s hasičmi do Omšenia

21. septembra 2016

Pokiaľ ešte stále nemáte program na najbližšiu sobotu 24.9.2016, navštívte obec Omšenie a pozrite si naživo ukážky hasičov či Slovenskej pátracej služby. Pripravený je aj program pre najmenších. Podujatie sa koná pod záštitou predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Jaroslava Bašku s oficiálnym začiatkom o 14.00 hod.

Podporte svojím hlasom Environmentálne tajomstvá múzea v Zelenej župe

21. septembra 2016

Vlastivedné múzeum v Považskej Bystrici v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) v lete zareagovalo na výzvu SPPspoločne a postavilo  projekt s názvom Environmentálne tajomstvá múzea.

Projekt Šikovníci na Záhradníckej ulici otestuje kreativitu detí

19. septembra 2016

Cyklus tvorivých dielni odvíjajúcich sa od aktuálnej výstavy, ročného obdobia, či sviatku uvedú pre deti v prvej polovici školského roka v galérii Regionart pri Regionálnom kultúrnom centre v Prievidzi, ktorého zriaďovateľom je Trenčiansky samosprávny kraj.

V CSS Domov Javorina funguje canisterapia

12. septembra 2016 |

V centre sociálnych služieb (CSS) v Bzinciach pod Javorinou začali s „canisterapiou“ pre klientov centra v skupinovej aj individuálnej forme. Centrum sociálnych služieb Domov Javorina v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) pri tejto terapii spolupracuje s mladými ľuďmi, profesionálnymi canisterapeutmi z Nového Mesta nad Váhom.

Zapojte sa do fotografickej súťaže HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI 2016

12. septembra 2016 |

Radi fotíte? Pochádzate z hornej Nitry, alebo máte k tomuto regiónu blízky vzťah? Zapojte sa aj vy do 6. ročníka fotografickej súťaže HORNÁ NITRA MOJIMI OČAMI 2016.

Trenčiansky samosprávny kraj hľadá pozemky vo vybraných lokalitách

Sociálna pomoc, Samospráva | 12. septembra 2016

Výzva obyvateľom, vlastníkom pozemkov

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK