Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Aktuality

Otváranie obálok obchodnej verejnej súťaže na odpredaj nehnuteľného majetku

Samospráva | 24. októbra 2016

Otváranie obálok obchodnej verejnej súťaže na odpredaj nižšie uvedeného nehnuteľného majetku sa uskutoční dňa 28.10.2016 od 13.00 hod. v zasadačke Úradu TSK na 8.poschodí , K dolnej stanici 7282/20A, Trenčín

Gymnazistom z Dubnice nad Váhom pribudne z rozpočtu TSK okrem nového laboratória aj nový nábytok a systém COACH

24. októbra 2016

Na 10 gymnáziách v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) sa môžu študenti tešiť na nové prírodovedné laboratóriá.

V Prečíne sa po druhýkrát v rade konal medzinárodný festival dychových hudieb

24. októbra 2016 |

V sobotu 22. októbra 2016 sa už po druhýkrát v rade konal v Prečíne (okres Považská Bystrica) medzinárodný festival dychových hudieb, známy aj pod názvom Za vysokú horu.

Do prírodovedného laboratória na novomestskom gymnáziu TSK zakúpi 3 nové dataprojektory aj digestor

21. októbra 2016

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) vyčlenil na skvalitnenie vzdelávacieho procesu študentov vybraných gymnázií v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK v rámci svojho rozpočtu takmer 400 tisíc eur. 1. etapa investícií TSK slúži na vybudovanie prírodovedných laboratórií.     

Nové fyzikálne i chemické laboratórium pribudne aj na myjavskom gymnáziu

20. októbra 2016

Ako sme už včera informovali, Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) zo svojho rozpočtu investuje do vybudovania prírodovedných laboratórií až na 10 gymnáziách v kraji. Celkový objem 1. etapy nových investičných akcií zameraných na skvalitnenie vzdelávacieho procesu formou vybudovania desiatich prírodovedných laboratórií na vybraných školách, ktoré budú financované z rozpočtu TSK, predstavuje takmer 400 tisíc eur.

V CSS Lednické Rovne tretíkrát usporiadali stretnutie starkých s priateľmi

20. októbra 2016 |

Vo štvrtok 20. októbra 2016 usporiadali pre svojich klientov pracovníci Centra sociálnych služieb (CSS) Lednické Rovné, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja, už 3. ročník podujatia s názvom Náš deň.

Jesenné snaženie v CSS Domino

20. októbra 2016 |

V Centre sociálnych služieb (CSS) Domino v Prievidzi, ktoré je v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK), organizovali pre svojich klientov viaceré aktivity.

Okrem nového laboratória bánovským gymnazistom z rozpočtu TSK pribudne nový nábytok, technika aj učebné pomôcky

19. októbra 2016

Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) zo svojho rozpočtu investuje do vybudovania prírodovedných laboratórií až na 10 gymnáziách v kraji, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK.

V Uhrovci vyhlásili Líderku roka 2016

18. októbra 2016 |

V Kultúrnom dome v Uhrovci (okres Bánovce and Bebravou) sa v piatok 14. októbra 2016 vyhlasovali výsledky súťaže Vidiecka žena roka – Líderka roka 2016, ktorá sa konala v rámci konferencie Ženy do voza aj do koča. Celá konferencia sa konala pod záštitou europoslankyne Jany Žitňanskej a predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) Jaroslava Bašku.  

Spojená škola Nováky sa môže popýšiť olympijskými nádejami

18. októbra 2016

Koncom septembra sa v maďarskom meste Szeged konalo známe športové podujatie v rýchlostnej kanoistike s názvom Olympijské nádeje.

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK