Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Súťaže TSK

Dievča v kroji z Trenčianskej Turnej. Tak vyzerá víťazný príspevok súťaže „Naše dedičstvo – naša múza“

zverejnené 01. júna 2018 | Súťaže TSK

Celkom 53 príspevkov, ktoré dorazili na Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja, bolo zaradených do súťaže prezentujúcej kultúrnu rozmanitosť nášho regiónu. Všetky diela od malých i veľkých umelcov dokázali, že na dedičstvo Trenčianskeho kraja v podobe prírodných aj kultúrnych krás môžeme byť právom pyšní.

Majestátne kopce, historické hrady, turistické cesty či vodnú nádrž. To všetko a ešte viac ponúka jazda cykloautobusom TSK

zverejnené 22. mája 2018 | Cestovný ruch, Doprava, Samospráva | Súťaže TSK

Minulé leto Trenčiansky samosprávny kraj (TSK) premiérovo zaviedol jazdy cykloautobusov, ktoré mali vybrané atraktívne lokality spraviť pre cyklistov dostupnejšími na spoznanie. V letnej sezóne 2018 sa autobus s cyklovozíkom vrátil nielen s osvedčenou linkou, ale aj s úplne novou, dlhšou trasou vedúcou až cez 3 okresy.

Tvorivá súťaž zachytávajúca kultúrne dedičstvo Trenčianskeho kraja pokračuje hlasovaním

zverejnené 16. mája 2018 | Súťaže TSK

Viac ako mesiac mohli amatérski i profesionálni umelci a umelkyne posielať na Úrad Trenčianskeho samosprávneho kraja (TSK) svoje diela, ktorých témou mala byť kultúrna identita Trenčianskej župy. Zvyky, tradície či významné stavby zachytili súťažiaci na viac ako päťdesiatich dielach. O víťazovi môžete v hlasovaní rozhodnúť aj vy.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK