Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

FEBRUÁR v Trenčianskom samosprávnom kraji v obrazoch

FEBRUÁR v Trenčianskom samosprávnom kraji v obrazoch
  1. Župná Nemocnica s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach oslávila vo februári presne 60 rokov svojej existencie. Otvorená bola v roku 1961.
  2. Žiaci Strednej odbornej školy v Starej Turej, ktorej zriaďovateľom je TSK, budú cvičiť v kompletne zrekonštruovanej telocvični. Zateplenie budovy zvýši energetickú úsporu, nová palubovka zas komfort pre cvičenie.
  3. V Nemocnici s poliklinikou v Myjave v zriaďovateľskej pôsobnosti TSK, bola do prevádzky uvedená zmodernizovaná kuchyňa s jedálňou a práčovňa. Samozrejmosťou je tabletový systém podávania stravy.
  4. Centrum sociálnych služieb AVE v Dubnici nad Váhom je po rekonštrukcii na nerozpoznanie. Jej výsledkom sú nové relaxačné priestory v podkroví, bezbariérový vstup, garáž s prístreškom pre voľnočasové aktivity klientov či nový výťah.
  5. Študenti župného Gymnázia Ľ. Štúra v Trenčíne sa stravujú vo vynovenej jedálni. Za takmer trištvrte milióna eur získala budova jedálne zaujímavý a moderný vzhľad.
  6. V myjavskej nemocnici vzniká nové Oddelenie multiodborovej intenzívnej starostlivosti. Investíciu vo výške približne 560 tis. eur hradí v plnom rozsahu TSK.
autor: lb
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK