Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Niekoľko informácií o 37. týždni

Utorok 11. septembra

  • K septembrovým podujatiam trenčianskeho výstaviska už tradične patrí medzinárodný veľtrh módy a odievania Trenčín mesto módy. Jeho tohtoročná jesenná časť sa prvýkrát bude konať súčasne s výstavou detskej módy a potrieb pre deti Detský svet v termíne od 11. do 13. septembra. Ide o spojenie najstaršieho výstavného podujatia, ktoré organizuje Výstavisko TMM už 40 rokov vo svojom areáli s novinkou na slovenskom výstavníckom trhu venovanou osobitnej skupine našej populácie – deťom. Slávnostného otvorenia veľtrhu sa zúčastní aj predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH.

Streda 12. septembra

  • Na konferencii I. Trenčiansky ošetrovateľský deň vo Fakultnej nemocnici v Trenčíne  bude prítomný tiež  predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH.
    Na začiatku nového školského roka sa v Trenčíne stretnú na pracovnej porade za prítomnosti župana MUDr. Pavla Sedláčka, MPH riaditelia všetkých stredných škôl a školských zariadení v pôsobnosti TSK. Zástupca TSK pozdraví v popoludňajších hodinách našich seniorov na otvorení nového ročníka Akadémie III. veku.

Štvrtok 13. septembra

  • V Kultúrnom a metodickom centre OZ SR sa uskutoční slávnostné zasadnutie akademickej obce pri príležitosti 10.výročia otvorenia akademického roku
    2007 – 2008. Slávnosť sa uskutočňuje pod záštitou prezidenta SR Ivana Gašparoviča  za účasti premiéra Róberta Fica, podpredsedu vlády SR Dušana Čaploviča, ministra školstva SR Dušana Mikolaja, poslancov NR SR, predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja Pavla Sedláčka  a ďalších predstaviteľov regiónu, mesta, rektorov európskych univerzít, vedeckej i podnikateľskej sféry. Po prvýkrát bude udelené najvyššie univerzitné vyznamenanie Zlatá medaila Maximiliána Hella. Okrem iných bude odovzdaná predsedovi vlády SR R. Ficovi, ako aj predsedovi TSK P. Sedláčkovi. Súčasťou slávnosti je zasadnutie Vedeckej rady TnUAD, ktorej členom je i župan TSK.

Piatok 14. septembra

  • V Galérii M. A. Bazovského sa uskutoční vernisáž dvoch nových výstav, na ktorých svoju tvorbu predstavia maliar Róbert Hromec a sochár Ladislav Sabo.

Nedeľa 16. septembra

  • Medzinárodný atletický míting v Dubnici nad Váhom svojou účasťou podporí aj predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH.
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK