Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Niekoľko informácií o 24. týždni

Pondelok, 11. júna 2007

  • Rada predsedov komisií pri zastupiteľstve TSK prerokuje materiály na júnové zastupiteľstvo, ktoré sa zíde 27. 6. 2007.

Utorok, 12. júna 2007

  • Na otvorení novej expozitúry NKÚ v Trenčíne v sídle Úradu práce, sociálnych vecí a rodiny na Štefánikovej ulici sa zúčastní aj predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH.
  • Slávnostné zasadnutie desaťročnej jubilantky - Rady Krajskej organizácie Jednoty dôchodcov Slovenska pozdraví aj podpredseda TSK PaedDr. Jozef Božik.

Streda, 13. júna 2007

  • Obchodné oddelenia SR ako dôležitý zdroj informácií pre slovenských exportérov. To je téma Klubu Trenčianskej SOPK na nádvorí Bojnického zámku. Na podujatí sa zúčastnia aj členovia vedenia TSK.

Štvrtok, 14. júna 2007

  • K humanizácii životných podmienok a ku skvalitneniu poskytovaných služieb  v Domove dôchodcov-DDS v Dubnici nad Váhom prispeje aj nová práčovňa. Vybudovali ju v rámci Operačného europrogramu Základná infraštruktúra a na jej slávnostnom otvorení o 10.00 h sa zúčastní aj trenčiansky župan MUDr. Pavol Sedláček, MPH.

Piatok, 15. júna 2007

  • Na celoslovenskej konferencii sociálnych sestier v KaMC OS SR v Trenčíne sa zúčastní – popri ministerke práce sociálnych vecí a rodiny Viere Tomanovej  - aj predseda TSK  MUDr. Pavol Sedláček, MPH.
  • Vyše 1600 účinkujúcich sa predstaví na 48. ročníku Medzinárodného folklórneho festivalu Myjava 2007, ktorý je zároveň aj 3. ročníkom Festivalu európskej tradičnej kultúry. Na večernom slávnostnom otvorení podujatia v amfiteátri Trnovce sa zúčastní aj predseda TSK MUDr. Pavol Sedláček, MPH. Pestrý trojdňový festival vyvrcholí v nedeľu popoludní záverečným galaprogramom.

Sobota, 16. júna 2007

  • Celoštátna prehliadka malých dychových hudieb bude v sobotu a v nedeľu v Lednických Rovniach. Záštitu nad 19. ročníkom prevzal trenčiansky župan MUDr. Pavol Sedláček, MPH.
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK