Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Hracou plochou disponuje už aj multifunkčné ihrisko na Gymnáziu Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou

Hracou plochou disponuje už aj multifunkčné ihrisko na Gymnáziu Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou

Svoju reálnu podobu postupne získava aj nové multifunkčné ihrisko na Gymnáziu Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja. Ide o v poradí druhé športovisko tohto druhu, ktoré župa zo svojho rozpočtu buduje počas tohto leta na jednej zo župných stredných škôl.

Po položení hracej plochy na multifunkčnom ihrisku na púchovskom gymnáziu, pokročili práce aj na ihrisku, ktoré vzniká v areáli Gymnázia Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou. „Multifunkčné ihrisko už má položenú hraciu plochu. V najbližších dňoch sa začne pracovať na inštalácii osvetlenia a mantinelov. Ukončenie stavebných prác na novom športovisku s rozmermi 18 x 35 metrov predpokladáme približne v polovici septembra,“ priblížila riaditeľka bánovského gymnázia Elena Kacvinská. Na jeho výstavbu kraj vo svojom rozpočte vyčlenil takmer 147 tisíc eur.

Okrem spomínaných gymnázií plánuje Trenčianska župa vybudovať nové multifunkčné ihrisko aj na Obchodnej akadémii v Prievidzi.

autor: mp

Fotogaléria

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK