Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Za polstoročie našlo v CSS – Jesienka svoj druhý domov viac ako 1 600 ľudí

Oslavy významného jubilea župného zariadenia sociálnych služieb na Myjave sa niesli v duchu bilancovania uplynulých desaťročí. Pri tejto špeciálnej príležitosti boli ocenení dlhoroční zamestnanci CSS – Jesienka, jedno z mnohých poďakovaní odovzdali aj in memoriam.

Areál zariadenia sa počas osláv zmenil na ukážkový kultúrny priestor. Okrem bilancovania a spomínania na päť dekád sa hodovalo, ale aj ďakovalo. Okrúhle jubileum župného CSS na Myjave prišiel osláviť aj predseda TSK Jaroslav Baška. „Za tých 50 rokov prešlo zariadením viac ako 1 600 klientov, čo je naozaj obdivuhodné číslo. Myslím, že každý z týchto ľudí tu našiel svoj druhý domov. Chcem poďakovať všetkým zamestnancom, ale aj pani riaditeľke za to, že v tomto zariadení vytvárajú rodinnú atmosféru,“ povedal trenčiansky župan s tým, že TSK do CSS – Jesienka na Myjave za posledných 5 rokov preinvestoval približne 1,5 mil. eur. Ocenených bolo celkovo 10 zamestnancov zariadenia, z toho jeden in memoriam.

Oficiálnu časť vystriedalo divadelné predstavenie, ktoré si pripravili klienti. Nechýbala dobrá zábava, radosť, úsmevy ani skvelé jedlo.

Jesienke prajeme ďalších 50 úspešných rokov.

autor: lb
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK