Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

Najlepších zdravotníkov v kraji za rok 2022 môžete nominovať aj vy!

Už po tretíkrát ocení Trenčiansky samosprávny kraj tých, ktorí svoju prácu vykonávajú v prospech nás všetkých a starajú sa o to najcennejšie čo máme. Reč je o pracovníkoch v oblasti zdravotníctva. Ak poznáte niekoho, kto si podľa vás zaslúži verejné uznanie v tejto podobe, nominujte ho na ocenenie.

Náročné pracovné nasadenie, psychické vypätie či mnohokrát nepretržitá služba. Taká je práca ľudí v zdravotníckom odvetví. Aj napriek všetkým úskaliam ide o zamestnanie, ktoré mnohí z nich vnímajú ako poslanie. Trenčianska župa sa s týmto názorom plne stotožňuje, a preto sa rozhodla už po tretíkrát oceniť tých, ktorí si to najviac zaslúžia. Z nominácií, ktoré jej budú doručené verejnosťou, vyberie laureátov ocenení v kategóriách: Lekár, Sestra, Ďalšie zdravotnícke povolanie, Najlepší kolektív, Manažér/ka v zdravotníctve.

Ak poznáte niekoho, kto spĺňa kritériá pre verejné uznanie v tejto podobe, neváhajte a svoj návrh zašlite e-mailom na zdravotnictvo@tsk.sk alebo poštou na adresu Trenčianskeho samosprávneho kraja (obálku je potrebné označiť ako „Oceňovanie v zdravotníctve - neotvárať“). Možnosť nominácie trvá až do 14. apríla 2023.

Všetky podrobnosti sa dočítate na našej webovej stránke v sekcii Zdravotníctvo.

Ďakujeme za pomoc a tešíme sa na všetky návrhy.

autor: lb
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK