Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Výsledky volieb do VÚC 2017 Trenčianskeho samosprávneho kraja

Výsledky volieb do VÚC 2017 Trenčianskeho samosprávneho kraja

Volebná komisia Trenčianskeho samosprávneho kraja

UVEREJNENIE VÝSLEDKOV
volieb do zastupiteľstva a volieb predsedu
Trenčianskeho samosprávneho kraja

Podľa § 158 ods. 1 zákona č. 180/2014 Z.z. o podmienkach výkonu volebného práva a o zmene a doplnení niektorých zákonov uverejňuje Volebná komisia Trenčianskeho samosprávneho kraja výsledky volieb do zastupiteľstva a volieb predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja, ktoré sa konali 4. novembra 2017.

A. Do zastupiteľstva Trenčianskeho samosprávneho kraja boli zvolení:

Volebný obvod
Meno a priezvisko
Politická strana alebo nezávislý kandidát
   
Bánovce nad Bebravou  
Zuzana Máčeková, Ing. nezávislý kandidát
Rudolfa Novotná, PhDr. PaedDr. nezávislý kandidát
Mária Hajšová, Ing., PhD. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
   
Ilava  
Peter Marušinec, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Viliam Cíbik, MUDr., Ph.D. nezávislý kandidát
Juraj Hort, Ing. nezávislý kandidát
Eva Bočincová, Mgr. nezávislý kandidát
Pavol Bagin, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
   
Myjava  
Anna Abramovičová, Mgr. nezávislý kandidát
Pavel Halabrín nezávislý kandidát
   
Nové Mesto nad Váhom  
Jozef Trstenský, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Dušan Bublavý, Mgr. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Ján Bielik, doc. MUDr., CSc. nezávislý kandidát
Anna Halinárová, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Vladimír Fraňo, JUDr., LL.M. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
   
Partizánske  
Jozef Božik, doc. PaedDr., PhD. nezávislý kandidát
Erich Dvonč nezávislý kandidát
Iveta Randziaková, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Tomáš Merašický Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
   
Považská Bystrica  
Karol Janas, doc. PhDr. PaedDr., PhD. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
František Matušík nezávislý kandidát
Igor Steiner, MUDr. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Viera Zboranová, Ing. nezávislý kandidát
Juraj Smatana, Mgr. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
   
Prievidza  
Eleonóra Porubcová, PaedDr. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
Jozef Stopka, JUDr. Ing., PhD. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Ladislav Procházka, MUDr. nezávislý kandidát
Mohamed Hemza, MUDr. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Richard Takáč, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Viera Beňová, RNDr. nezávislý kandidát
Mária Šramková, MUDr., PhD. nezávislý kandidát
Michal Ďureje, Mgr. nezávislý kandidát
Peter Oulehle, MUDr. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
Miroslav Žiak, Ing. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
František Tám, PhDr. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
   
Púchov  
Rastislav Henek, Mgr. nezávislý kandidát
Milan Panáček, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Roman Hvizdák nezávislý kandidát
   
Trenčín  
Tomáš Vaňo, Bc. nezávislý kandidát
Štefan Škultéty, PhDr. nezávislý kandidát
Miloš Mičega, Ing. nezávislý kandidát
Peter Daňo, MUDr. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
Eduard Filo, Bc. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
Ladislav Matejka, Ing. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska
Jozef Habánik, doc. Ing., PhD. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených
Stanislav Svatik, MVDr. nezávislý kandidát
Juraj Maláň, Ing. Sloboda a solidarita, Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (oľano), Kresťanskodemokratické hnutie, Občianska konzervatívna strana, Nova, Zmena zdola, demokratická únia Slovenska

 

B. Za predsedu Trenčianskeho samosprávneho kraja bol zvolený:

Meno a priezvisko Politická strana alebo nezávislý kandidát
Jaroslav Baška, Ing. Smer - sociálna demokracia, Slovenská národná strana, Most - Híd, Strana zelených

 

V Trenčíne 5.11.2017

Ing. Marta Šajbidorová, v. r.

predsedníčka volebnej komisie

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK