Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Čakáme na ďalšie originálne enviroprojekty!

Čakáme na ďalšie originálne enviroprojekty!

Podávať projekty s environmentálnym posolstvom je možné v rámci grantového programu Trenčianskeho kraja s názvom Zelené oči. 

Za sumu 80 000 eur vyčlenenú v roku 2021 na enviroprojekty sa znova môže podariť zrealizovať desiatky zelených projektov. Žiadateľmi môžu byť obce a ich rozpočtové i príspevkové organizácie, vítané sú aj návrhy právnických a fyzických osôb. Žiadosť o poskytnutie grantu na projekty z oblasti priamych aktivít či osvety je možné podávať priebežne, najneskôr do 31. augusta 2021. Žiadosti sa schvaľujú cez systém štyroch hodnotiacich kôl. Dve z nich sú už uzatvorené, zvyšné dva sú otvorené do 31. mája a 31. augusta 2021. 

Viac informácií k zelenej dotačnej schéme nájdete na webovej stránke www.tsk.sk v sekcii Regionálny rozvoj, v rubrike Zelená župa – Zelené oči.

Zdroj titulnej foto: obec Hrádok

autor: bj

Fotogaléria

Zdroj: obec Beluša
Projekt obce Hrádok s názvom "Treba začať od semienka" pretvoril školský dvor na živú záhradu, a to prostredníctvom aktívneho a ekologického záhradníčenia detí, učiteliek, rodičov a starých rodičov. Zdroj foto: obec Hrádok

Súvisiace video

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK