Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

Zdravotníctvo

Pre občanov zverejňujeme informácie o poskytovaní zdravotnej starostlivosti v kraji.

Odborná verejnosť sa dozvie, ako získať povolenie na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, aké sú povinnosti a pod.

Zdravotníctvo je oblasť, ktorá sa týka každého z nás, nakoľko zdravie máme len jedno a je našou najdôležitejšou hodnotou. Dobré zdravie je podmienkou našich úspechov a radosti zo života. Na náš zdravotný stav vplývajú najmä životný štýl každého z nás, vonkajšie prostredie, sociálne vzťahy a genetické faktory. Zdravotný stav každého z nás závisí len asi z 20% od zdravotníctva.

Na tejto stránke nájdete stručný prehľad kompetencií Trenčianskeho samosprávneho kraja v oblasti zdravotníctva ako aj aktuálne informácie o poskytovateľoch, pohotovostných službách lekárov a lekární a iné užitočné informácie. Odborná verejnosť najmä lekári sa dozvedia o tom, ako získať povolenie na prevádzkovanie zdravotníckeho zariadenia, aké sú ich povinnosti a pod.

Aktuality

Témou pracovného stretnutia boli aj poplatky u lekára

Témou pracovného stretnutia boli aj poplatky u lekára

Zasadaciu miestnosť Úradu TSK zaplnila vo štvrtok 4.2.2016 tridsiatka predsedov základných organizácií JDS z okresu Trenčín. Ich stretnutie okrem iných bodov pracovného rokovania obsahovalo prednášku a diskusiu s vedúcou Odd. zdravotníctva a humánnej farmácie Úradu TSK Eleny Štefíkovej, ktorá prijala pozvanie od Jána Skybu, podpredsedu OO JDS Trenčín.

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK