Odoslanie formuláru bolo úspešné.
Preskočiť navigáciu
Trenčiansky samosprávny kraj

KORONAVÍRUS - Aktuality a oznamy

Usmernenie k príprave na druhú vlnu pandémie ochorenia Covid-19

08. júla 2020 |
Oznam KORONAVÍRUS

Usmernenie upravuje pre poskytovateľov sociálnych služieb osobitné odporúčania nad rámec podmienok zabezpečenia bežného chodu zariadení, k ich príprave na druhú vlnu pandémie, ako aj pre prípad výskytu ochorenia Covid-19.

Plán uvoľňovania opatrení v sociálnych službách v súvislosti s ochorením COVID - 19

03. júna 2020 |
Oznam KORONAVÍRUS

Ministerstvo práce sociálnych vecí a rodiny SR vydalo plán uvoľňovania opatrení v sociálnych službách v súvislosti s ochorením COVID-19.

Usmernenie k poskytovaniu sociálnej služby v zariadeniach starostlivosti o deti do 3 rokov veku dieťaťa (jasle)

26. mája 2020 | Sociálna pomoc |
Oznam KORONAVÍRUS

V súvislosti s opatrením Úradu verejného zdravotníctva SR č. OLP/4204/2020 zo dňa 22.05.2020 dochádza ku zmene pri poskytovaní sociálnych služieb v zariadeniach starostlivosti o deti do 3 rokov veku dieťaťa (bývalé jasle) v čase mimoriadnej situácie spôsobenej ochorením COVID-19, po uvoľnení opatrení obnovením prevádzky.

Považskobystrická nemocnica pomáha zachovať plynulosť výroby v regióne

zverejnené 28. apríla 2020 | Samospráva, Zdravotníctvo |
Oznam KORONAVÍRUS

Firmy a podnikatelia považskobystrického regiónu sa v prípade poruchy zariadení, vyžadujúcich servisný zásah zo zahraničia, nemusia obávať dlhodobého výpadku výroby. V ústrety im vyšla župná Nemocnica s poliklinikou Považská Bystrica v spolupráci s Klinickou biochémiou v Žiline.

Usmernenia hlavného hygienika SR v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2 (7. aktualizácia)

22. apríla 2020 | Zdravotníctvo |
Oznam KORONAVÍRUS

Trenčiansky samosprávny kraj, odbor zdravotníctva a sociálnej pomoci informuje poskytovateľov zdravotnej starostlivosti o vydaní siedmej aktualizácie Usmernenia hlavného hygienika SR v súvislosti s ochorením COVID-19 spôsobeným koronavírusom SARS-CoV-2.

Zabezpečenie ochrany klientov a personálu zariadení sociálnych služieb počas pandémie COVID-19

22. apríla 2020 | Sociálna pomoc |
Oznam KORONAVÍRUS

Trenčiansky samosprávny kraj dáva do pozornosti materiál vydaný Úradom verejného zdravotníctva SR v súvislosti s COVID-19, kde sú dôležité informácie o opatreniach v zariadeniach sociálnych služieb v súvislosti s umiestnením klienta do príslušného zariadenia sociálnych služieb po skončení karantény, ktorú absolvoval na určenom karanténnom mieste.

Mobilná odberová jednotka funguje už aj pri bojnickej nemocnici

17. apríla 2020 | Samospráva, Zdravotníctvo |
Oznam KORONAVÍRUS

Od stredy 15. apríla 2020 je testovanie pacientov s podozrením na koronavírus možné aj v odbernom mieste pri Nemocnici s poliklinikou Prievidza so sídlom v Bojniciach.

Župa distribuuje ďalšie ochranné prostriedky pre lekárov

Oznam KORONAVÍRUS

Trenčianska župa pokračuje v distribúcii osobných ochranných pracovných prostriedkov, ktoré pre lekárov v Trenčianskom kraji vyzdvihla v skladoch Správy štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky.

Oznam pre občanov o poskytovaní lekárenskej pohotovostnej služby v Trenčianskom kraji v nedeľu 05.04.2020

02. apríla 2020 | Samospráva, Zdravotníctvo
Oznam KORONAVÍRUS

Trenčiansky samosprávny kraj, odbor zdravotníctva a sociálnej pomoci oznamuje pacientom, že lekárenská pohotovostná služba bude v jednotlivých okresoch kraja v nedeľu 05.04.2020 poskytovaná v nasledujúcich verejných lekárňach.

Ochranné prostriedky od štátu pre záchrannú zdravotnú službu si už prevzala aj považskobystrická nemocnica

zverejnené 01. apríla 2020 | KORONAVÍRUS - Dôležité informácie, Zdravotníctvo |
Oznam KORONAVÍRUS

Správa štátnych hmotných rezerv Slovenskej republiky v týchto dňoch distribuuje osobné ochranné prostriedky podľa stanovených priorít. Nakoľko dve z nemocníc v zriaďovateľskej pôsobnosti Trenčianskeho samosprávneho kraja prevádzkujú ambulancie záchrannej zdravotnej služby, boli si už vyzdvihnúť osobné ochranné pracovné prostriedky pre svojich zamestnancov.

<< < 1 2 3 4 5 > >>
Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK