Preskočiť navigáciu Prejsť na hlavné menu Prejsť na bočné menu Prejsť na dolné menu
Trenčiansky samosprávny kraj

CSS - BYSTRIČAN prijme do pracovného pomeru zamestnanca na pozíciu sociálny pracovník / asistent sociálnej práce

Dátum nástupu:

  • 1.6.2023

Kvalifikačné predpoklady:

(niektoré z uvedených)

  • vysokoškolské vzdelanie I. stupňa – sociálna práca
  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa – sociálna práca

Ďalšie vedomosti:

  • znalosť zákona 448/2008vZ.z. o sociálnych službách a o zmene a doplnení zákona č. 455/1991 Zb. o živnostenskom podnikaní (živnostenský zákon) v znení neskorších predpisov,
  • práca s PC – Word, Excel, PowerPoint.

Požiadavky na zamestnanca:

  • spôsobilosť na právne úkony,
  • bezúhonnosť,
  • zdravotná spôsobilosť na prácu, ktorá má byť vykonávaná,
  • schopnosť samostatnej práce.

Dĺžka praxe:

  • vhodné aj pre absolventa,

Osobnostné predpoklady:

(zručnosti a schopnosti)

  • organizovanie a plánovanie práce,
  • jednanie s ľuďmi,  (komunikačné zručnosti),
  • analyzovanie a riešenie problémov,
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, improvizačné schopnosti)
  • odolnosť voči stresu,
  • snaha stáleho vzdelávania,
  • samostatnosť,
  • asertivita,
  • spoľahlivosť,
  • kreativita,
  • trpezlivosť.

Ponúkané výhody:

  • práca vo výbornom pracovnom kolektíve,
  • možnosť ďalšieho vzdelávania,
  • dlhodobá stabilná práca,
  • pohyblivá zložka mzdy (odmeny),
  • stravovanie v zariadení,
  • jubilejné odmeny,
  • príspevok zamestnávateľa na dôchodkové doplnkové sporenie,
  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce,
  • partnerský prístup,
  • možnosť osobného rozvoja.

Pracovné podmienky:

Pracovný čas: od 7,30 hod. – 15,30 hod.

Práca na zmeny: nie

Soboty, nedele, sviatky: nie

Uzatvorenie pracovného pomeru:  najskôr na 1 rok so skúšobnou dobou na 3 mesiace s perspektívou predĺženia PP

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Základná zložka mzdy (v hrubom):

V zmysle zákona 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Minimálne vo výške

  • asistent sociálnej práce - 877,50 € a podľa započítaných rokov + osobný príplatok,
  • sociálny pracovník – 929,- € a podľa započítaných rokov + osobný príplatok.

Náplň práce:

  • práca s prijímateľom sociálnej služby,
  • vedie depozitný účet prijímateľa sociálnej služby,
  • vedie evidenciu a nakladá s finančnými prostriedkami prijímateľov sociálnej služby,
  • spolupodieľa sa na sociálnom šetrení,
  • komunikuje s ÚPSVR SR, súdmi, rodinnými príslušníkmi, sociálnou poisťovňou, políciou
  • v prípade potreby pomáha pri zabezpečovaní kultúrnych podujatí v zariadení.

V žiadosti predložte:

  • motivačný list,
  • profesijný štruktúrovaný životopis vrátane kontaktných údajov (adresa, e-mail, telefónne číslo),
  • doklad o vzdelaní,
  • doklady o absolvovaných kurzoch a výcvikoch, ktoré majú vzťah k uvedenej profesii,
  • písomné čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu,
  • súhlas so spracovaním osobných údajov,
  • žiadosť je možné zaslať najneskôr do 31.05.2023

poštou na adresu: Centrum sociálnych služieb – BYSTRIČAN, Zakvášov 1935/45, 017 07 Považská Bystrica,

e-mailom: miroslava.cedzova@cssbystrican.sk

osobne: na vrátnicu zariadenia.

Na pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači.

Mgr. Gabriela Lukáčová, v.r.

riaditeľka CSS - BYSTRIČAN

Zadajte Váš email
a my Vám budeme zasielať informácie o aktualitách z TSK