Zastupiteľstvo Trenčianskeho samosprávneho kraja so sídlom v Trenčíne na svojom zasadnutí dňa 28. apríla 2010 prerokovalo a
I. odvoláva
dňom 30. apríla 2010:
- Ing. Zuzanu Máčekovú, Ing. Ladislava Kšiňana, Mgr. Petra Bulíka a Ing. Máriu Hajšovú, PhD.
z Rady školy pri Gymnáziu Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, so sídlom Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou - Mgr. Petra Bulíka, Ing. Zuzanu Máčekovú, Ing. Dášu Jakubíkovú a Ing. Branislava Hudeca
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Farská 7, Bánovce nad Bebravou, so sídlom Farská 7, 957 20 Bánovce nad Bebravou - PaedDr. Jozefa Božika, PhD., Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Júliusa Hrona a Ing. Milana Machavu
z Rady školy pri Strednej odbornej škole Juraja Ribaya, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou, so sídlom Partizánska cesta 76, 957 01 Bánovce nad Bebravou - Ing. Annu Chalupkovú, JUDr. Máriu Zimanovú, Ing. Pavla Čiernika a Ing. Antona Vanka
z Rady školy pri Gymnáziu, Školská 2, Dubnica nad Váhom, so sídlom Školská 2, 018 41 Dubnica nad Váhom - Ing. Pavla Čiernika, Ing. Antona Vanka, Ing. Annu Chalupkovú a JUDr. Máriu Zimanovú
z Rady školy pri Obchodnej akadémii, Hviezdoslavova 330/17, Ilava, so sídlom Hviezdoslavova 330/17, 019 01 Ilava - Ing. Annu Chalupkovú, Ing. Pavla Čiernika, Ing. Antona Vanka a MUDr. Mariána Brídika
z Rady školy pri Strednej priemyselnej škole, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom, so sídlom Obrancov mieru 343/1, 018 41 Dubnica nad Váhom - MUDr. Mariána Brídika, Ing. Annu Chalupkovú, Ing. Antona Vanka a JUDr. Máriu Zimanovú
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Štúrova 1388/23 A, Dubnica nad Váhom, so sídlom Štúrova 1388/23 A, 018 41 Dubnica nad Váhom - Ing. Antona Vanka, Ing. Magdu Košútovú, Ing. Annu Chalupkovú a Ing. Pavla Čiernika
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Pruské 294, Pruské, so sídlom Pruské 294, 018 52 Pruské - Bc. Jaroslava Ferianca, MUDr. Henricha Gašparíka, PhD., Mgr. Silviu Pažickú a Ing. Ladislava Galu z Rady školy pri Gymnáziu, Jablonská 5, Myjava, so sídlom Jablonská 5, 907 01 Myjava
- Bc. Jaroslava Ferianca, MUDr. Henricha Gašparíka, PhD., Ing. Milana Chlebíka a Róberta Sasáka
z Rady školy pri Strednej priemyselnej škole, Ul. SNP 413/8, Myjava, so sídlom Ul. SNP 413/8, 907 01 Myjava - Bc. Jaroslava Ferianca, MUDr. Henricha Gašparíka, PhD., Ing. Annu Halinárovú a Ing. Dušana Lobotku z Rady školy pri Strednej odbornej škole M. R. Štefánika, Cesta SNP 244/1, Brezová pod Bradlom, so sídlom Cesta SNP 244/1, 906 13 Brezová pod Bradlom
- Bc. Jaroslava Ferianca, MUDr. Henricha Gašparíka, PhD., Ing. Stanislava Svíteka a Jána Zimu
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Trokanova 3, Myjava, so sídlom Trokanova 3, 907 01 Myjava - Ing. Vieru Vienerovú, Ing. Jozefa Trstenského, MUDr. Mariána Moru a Ing. Branislava Macúcha
z Rady školy pri Gymnáziu M. R. Štefánika, Športová 41, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Športová 41, 915 01 Nové Mesto nad Váhom - Ing. Jozefa Trstenského, Ing. Ivana Sádovského, Ing. Annu Halinárovú a Vojtecha Giertla
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto nad Váhom - Ing. Vieru Vienerovú, Ing. Annu Halinárovú, JUDr. Máriu Cagalovú a Ing. Ivana Sádovského
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom - JUDr. Máriu Cagalovú, Ing. Ivana Sádovského, RNDr. Milana Lobíka a Ing. Jána Vienera
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Jánošíkova 4, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Jánošíkova 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom - Ing. Vieru Vienerovú, Ing. Annu Halinárovú, Ing. Ivana Sádovského a Petra Ježíka
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Športová 675, Stará Turá, so sídlom Športová 675, 916 01 Stará Turá - Mgr. Máriu Hazuchovú, Ing. Ivetu Randziakovú, PaedDr. Jozefa Božika, PhD. a Milana Hlavačku
z Rady školy pri Gymnáziu, Komenského 2/1074, Partizánske, so sídlom Komenského 2/1074, 958 01 Partizánske - PaedDr. Jozefa Božika, PhD., Ing. Antona Stanka, Mgr. Máriu Hazuchovú Ing. Ivetu Randziakovú z Rady školy pri Spojenej škole, Námestie SNP 5, Partizánske s organizačnými zložkami Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske, Stredná priemyselná škola, Námestie SNP 5, Partizánske, Obchodná akadémia, Námestie SNP 5, Partizánske, so sídlom Námestie SNP 5, 958 23 Partizánske
- Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Bc. Amáliu Ondičovú, Ing. Vieru Zboranovú a Ing. Vladimíra Bačíka
z Rady školy pri Gymnáziu, Školská 234/8, Považská Bystrica, so sídlom Školská 234/8, 017 01 Považská Bystrica - MUDr. Miroslava Adameho, Ing. Vieru Zboranovú, Ing. Vladimíra Bačíka a Ing. Pavla Jurčíka, PhD. z Rady školy pri Strednej priemyselnej škole, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica, so sídlom Ul. slovenských partizánov 1132/52, 017 01 Považská Bystrica
- Bc. Amáliu Ondičovú, Ing. Vieru Zboranovú, MUDr. Miroslava Adameho a Ing. Pavla Jurčíka, PhD.
z Rady školy pri Strednej zdravotníckej škole, Ul. odborov 244/8, Považská Bystrica, so sídlom Ul. odborov 244/8, 017 01 Považská Bystrica - Bc. Amáliu Ondičovú, Ing. Vladimíra Bačíka, Ing. Pavla Jurčíka, PhD. a Mgr. Jozefa Bielika
z Rady školy pri Obchodnej akadémii, Jesenského 259/6, Považská Bystrica, so sídlom Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica - Bc. Amáliu Ondičovú, Ing. Vladimíra Bačíka, Ing. Pavla Jurčíka, PhD. a Mgr. Jozefa Bielika
z Rady školy pri Jazykovej škole, Jesenského 259/6, Považská Bystrica, so sídlom Jesenského 259/6, 017 01 Považská Bystrica - Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Ing. Vladimíra Bačíka, Ing. Alojza Kľučku a Františka Matušíka
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica, so sídlom Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica - Ing. Vieru Zboranovú, MUDr. Miroslava Adameho, Ing. Vladimíra Kollára a Ing. Jozefa Keruľa
z Rady školy pri Strednej odbornej škole strojníckej, Športovcov 341/2, Považská Bystrica, so sídlom Športovcov 341/2, 017 49 Považská Bystrica - Ing. Vojtecha Čičmanca, RSDr. Jána Cipova, MUDr. Gabriela Šimka, MPH a RNDr. Ľuboša Beňa
z Rady školy pri Gymnáziu Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, so sídlom Matice slovenskej 16, 971 01 Prievidza - RNDr. Ľuboša Beňa, Emila Mendela, JUDr. Ing. Michala Mladého a PhDr. Andreja Benkoviča z Rady školy pri Gymnáziu, Rastislavova 332, Nováky, so sídlom Rastislavova 332, 972 71 Nováky
- Ing. Vladimíra Buzalku, JUDr. Katarínu Macháčkovú, Mgr. Eleonóru Porubcovú a Ing. Rudolfa Podobu z Rady školy pri Gymnáziu Ivana Bellu, Novomeského 15, Handlová, so sídlom Novomeského 15, 972 51 Handlová
- Mgr. Eleonóru Porubcovú, MUDr. Gabriela Šimka, MPH, Ing. Vladimíra Buzalku a JUDr. Ing. Michala Mladého z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Lipová 15, Handlová, so sídlom Lipová 8, 972 51 Handlová
- Ing. Vojtecha Čičmanca, RNDr. Ľuboša Beňa, MUDr. Gabriela Šimka, MPH a Ing. Jána Bodnára
z Rady školy pri Obchodnej akadémii, F. Madvu 2, Prievidza, so sídlom F. Madvu 2, 971 29 Prievidza - Mgr. Eleonóru Porubcovú, Jána Mokrého, Ing. Vojtecha Čičmanca a JUDr. Katarínu Macháčkovú
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza - Emila Mendela, Jána Mokrého, RSDr. Jána Cipova a Mgr. Eleonóru Porubcovú z Rady školy pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza, so sídlom Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza
- RNDr. Ľuboša Beňa, MUDr. Gabriela Šimka, MPH, Ing. Miroslava Šubu a Ing. Jozefa Krištofčáka, CSc. z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Rastislavova 332, Nováky, so sídlom Rastislavova 332, 972 71 Nováky
- Jána Mokrého, RSDr. Jána Cipova, Mgr. Eleonóru Porubcovú a MVDr. Jozefa Šmýkala
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Vinohradnícka 8, Prievidza, so sídlom Vinohradnícka 8, 971 58 Prievidza - Emila Mendela, RNDr. Ľuboša Beňa, Ing. Vojtecha Čičmanca a Mgr. Eleonóru Porubcovú
z Rady školy pri Strednej odbornej škole polytechnickej, Ul. Falešníka 6, Prievidza, so sídlom Ul. Falešníka 6, 971 01 Prievidza - Mgr. Mariána Michalca, Ing. Ľuboša Savaru, doc. Ing. Darinu Ondrušovú, PhD. a Mgr. Hedvigu Šulcovú z Rady školy pri Gymnáziu, Ul. 1. mája 905, Púchov so sídlom Ul. 1. mája 905, 020 15 Púchov
- Mgr. Mariána Michalca, Ing. Ľuboša Savaru, PaedDr. Miroslava Kubičára a Mgr. Miroslava Sojčáka z Rady školy pri Strednej odbornej škole, T. Vansovej 1054/45, Púchov, so sídlom T. Vansovej 1054/45, 020 01 Púchov
- Mgr. Mariána Michalca, Ing. Ľuboša Savaru, PaedDr. Miroslava Kubičára a Mgr. Denisu Hlavačkovú z Rady školy pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov, so sídlom Ul. 1. mája 1264, 020 01 Púchov
- PaedDr. Miroslava Kubičára, Ing. Ľuboša Savaru, Ing. Pavla Brnku a Ing. Gregora Gábela
z Rady školy pri Strednej odbornej škole sklárskej, Súhradka 193, Lednické Rovne, so sídlom Súhradka 193, 020 61 Lednické Rovne - Ing. Pavla Krištofa, Ing. Magdu Košútovú, Ing. Jozefa Habánika, PhD. a doc. Ing. Miroslava Mečára, CSc. z Rady školy pri Gymnáziu Ľudovíta Štúra, Ul. 1. mája 170/2, Trenčín, so sídlom Ul. 1. mája 170/2, 911 35 Trenčín
- Ing. Pavla Krištofa, Ing. Magdu Košútovú, Ing. Jozefa Habánika, PhD. a doc. Ing. Miroslava Mečára, CSc. z Rady školy pri Jazykovej škole, Ul. 1. mája 2, Trenčín, so sídlom Ul. 1. mája 2, 911 35 Trenčín
- Ing. Jána Krátkeho, Ing. Pavla Krištofa, Tomáša Vaňa a Eduarda Hartmanna z Rady školy pri Športovom gymnáziu, Kožušnícka 2, Trenčín, so sídlom Kožušnícka 2, 911 01 Trenčín
- Ing. Pavla Krištofa, Ing. Magdu Košútovú, Bc. Máriu Hládekovú a Ing. Jána Krátkeho
z Rady školy pri Strednej umeleckej škole, Staničná 8, Trenčín, so sídlom Staničná 8, 911 05 Trenčín - Ing. Jozefa Habánika, PhD., Ing. Petra Siku, PhD., Ing. Annu Kováčovú a MUDr. Martina Chrena
z Rady školy pri Strednej zdravotníckej škole, J. Braneckého 4, Trenčín, so sídlom J. Braneckého 4, 911 67 Trenčín - Ing. Annu Kováčovú, Ing. Petra Siku, PhD., Ing. Jozefa Habánika, PhD. a Ing. Dušana Lobotku
z Rady školy pri Obchodnej akadémii Milana Hodžu, M. Rázusa 1, Trenčín, so sídlom M. Rázusa 1, 911 29 Trenčín - Bc. Máriu Hládekovú, Ing. Jána Krátkeho, MVDr. Stanislava Svatíka a Tomáša Vaňa
z Rady školy pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín, so sídlom Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín - Ing. Petra Siku, PhD., Ing. Annu Kováčovú, Ing. Jána Krátkeho a Ing. Miloša Lančariča
z Rady školy pri Strednej odbornej škole stavebnej Emila Belluša, Staničná 4, Trenčín, so sídlom Staničná 4, 911 05 Trenčín - Bc. Máriu Hládekovú, MVDr. Stanislava Svatíka, PaedDr. Jozefa Božika, PhD. a Ing. Jozefa Habánika, PhD. z Rady školy pri Strednej odbornej škole podnikania, Veľkomoravská 14, Trenčín, so sídlom Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín
- MVDr. Stanislava Svatíka, Ing. Pavla Krištofa, Ing. Magdu Košútovú a Ing. Annu Kováčovú
z Rady školy pri Strednej odbornej škole, Pod Sokolicami 14, Trenčín, so sídlom Pod Sokolicami 14, 911 01 Trenčín - MVDr. Stanislava Svatíka, Ing. Magdu Košútovú, Ing. Alenu Bajčíkovú a Ing. Nadeždu Podhradskú z Rady školského zariadenia pri Školskom internáte, Staničná 6, Trenčín, so sídlom Staničná 6, 911 05 Trenčín
- Bc. Máriu Hládekovú, Ing. Jozefa Habánika, PhD., PaedDr. Jozefa Božika, PhD. a Mgr. Katarínu Duchovú z Rady školského zariadenia pri Krajskom centre voľného času, Pod Sokolicami 14, Trenčín, so sídlom Pod Sokolicami 14, 911 01 Trenčín
II. deleguje
dňom 1. mája 2010:
- Mgr. Petra Bulíka, Ing. Zuzanu Máčekovú, Ing. Richarda Makýša a Ľubomíra Želiezku
do Rady školy pri Gymnáziu Janka Jesenského, Radlinského 665/2, Bánovce nad Bebravou, so sídlom Radlinského 665/2, 957 01 Bánovce nad Bebravou - Bc. Dušana Bublavého, Mgr. Petra Bulíka, Ing. Richarda Makýša a Ing. Margitu Sirotnú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Farská 7, Bánovce nad Bebravou, so sídlom Farská 7, 957 20 Bánovce nad Bebravou - PaedDr. Jozefa Božika, PhD., Júliusa Hrona, Ing. Pavla Jurčíka, PhD. a Ing. Richarda Makýša
do Rady školy pri Strednej odbornej škole Juraja Ribaya, Partizánska cesta 76, Bánovce nad Bebravou, so sídlom Partizánska cesta 76, 957 01 Bánovce nad Bebravou - Ing. Ľubu Backovú, Mgr. Evu Bočincovú, MUDr. Viliama Cíbika, PhD. a Ing. Jaroslava Šlesara
do Rady školy pri Gymnáziu, Školská 2, Dubnica nad Váhom, so sídlom Školská 2, 018 41 Dubnica nad Váhom - Bc. Rastislava Čepáka, RNDr. Etelu Eglyovú, Ing. Petra Marušinca a MUDr. Miroslava Staníka
do Rady školy pri Obchodnej akadémii, Hviezdoslavova 330/17, Ilava, so sídlom Hviezdoslavova 330/17, 019 01 Ilava - Mgr. Evu Bočincovú, Ing. Juraja Horta, Ing. Mariána Mederu a Mgr. Ivana Rózsahegyiho
do Rady školy pri Strednej priemyselnej škole, Obrancov mieru 343/1, Dubnica nad Váhom, so sídlom Obrancov mieru 343/1, 018 41 Dubnica nad Váhom - Mgr. Evu Bočincovú, Ing. Juraja Horta, Ing. Annu Chalupkovú a Ing. Mária Zajaca
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Štúrova 1388/23 A, Dubnica nad Váhom, so sídlom Štúrova 1388/23 A, 018 41 Dubnica nad Váhom - MUDr. Viliama Cíbika, PhD., Bc. Rastislava Čepáka, Ing. Annu Chalupkovú a Ing. Ľubomíra Mikulu do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Pruské 294, Pruské, so sídlom Pruské 294, 018 52 Pruské
- Mgr. Vieru Feriancovú, MUDr. Henricha Gašparíka, PhD., Jána Mocku a Ing. Vladislava Petráša
do Rady školy pri Gymnáziu, Jablonská 5, Myjava, so sídlom Jablonská 5, 907 01 Myjava - Ing. Juraja Bakoša, Mgr. Evu Čmelovú, Bc. Jaroslava Ferianca a Ing. Vladislava Petráša
do Rady školy pri Strednej priemyselnej škole, Ul. SNP 413/8, Myjava, so sídlom Ul. SNP 413/8, 907 01 Myjava - MUDr. Henricha Gašparíka, PhD., Evu Janegovú, Jána Hôlku a Ing. Vladislava Petráša
do Rady školy pri Strednej odbornej škole M. R. Štefánika, Cesta SNP 244/1, Brezová pod Bradlom, so sídlom Cesta SNP 244/1, 906 13 Brezová pod Bradlom - Ing. Jaroslava Kulíška CSc., Ing. Vladislava Petráša, Jána Podmajerského a Pavla Sadloňa
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Trokanova 3, Myjava, so sídlom Trokanova 3, 907 01 Myjava - Bc. Dušana Bublavého, MUDr. Nomana Ehsana, PhDr. Kvetoslavu Hejbalovú a Ing. Jozefa Trstenského do Rady školy pri Gymnáziu M. R. Štefánika, Športová 41, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Športová 41, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
- MUDr. Nomana Ehsana, Ing. Annu Halinárovú, Ing. Mariána Topolčányho a Ing. Jozefa Trstenského do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Bzinská 11, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Bzinská 11, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
- Bc. Dušana Bublavého, MUDr. Nomana Ehsana, Ing. Annu Halinárovú a Ing. Jozefa Trstenského
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Piešťanská 2262/80, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Piešťanská 2262/80, 915 01 Nové Mesto nad Váhom - MUDr. Nomana Ehsana, Ing. Annu Halinárovú, Ing. Mariána Topolčányho a Ing. Jozefa Trstenského do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Jánošíkova 4, Nové Mesto nad Váhom, so sídlom Jánošíkova 4, 915 01 Nové Mesto nad Váhom
- MUDr. Nomana Ehsana, Ing. Juraja Gavača, Ing. Annu Halinárovú a PhDr. Kvetoslavu Hejbalovú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Športová 675, Stará Turá, so sídlom Športová 675, 916 01 Stará Turá - PaedDr. Jozefa Božika, PhD., PhDr. Máriu Janíkovú, Ing. Ivetu Randziakovú a Mgr. Slavku Súlovskú do Rady školy pri Gymnáziu, Komenského 2/1074, Partizánske, so sídlom Komenského 2/1074, 958 01 Partizánske
- PaedDr. Jozefa Božika, PhD., PhDr. Máriu Janíkovú, Ing. Ivetu Randziakovú a Mgr. Slavku Súlovskú do Rady školy pri Spojenej škole, Námestie SNP 5, Partizánske s organizačnými zložkami Stredná odborná škola, Námestie SNP 5, Partizánske, Stredná priemyselná škola, Námestie SNP 5, Partizánske, Obchodná akadémia, Námestie SNP 5, Partizánske, so sídlom Námestie SNP 5, 958 23 Partizánske
- doc. PhDr. PaedDr. Karola Janasa, PhD., Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Ing. Táňu Kňažkovú a Ing. Vieru Zboranovú do Rady školy pri Gymnáziu, Školská 234/8, Považská Bystrica, so sídlom Školská 234/8, 017 01 Považská Bystrica
- MUDr. Miroslava Adameho, Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Ing. Táňu Kňažkovú a Ing. Vieru Zboranovú do Rady školy pri Strednej priemyselnej škole, Ul. slovenských partizánov 1132/52, Považská Bystrica, so sídlom Ul. slovenských partizánov 1132/52, 017 01 Považská Bystrica
- MUDr. Miroslava Adameho, Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Ing. Táňu Kňažkovú a Ing. Vieru Zboranovú
do Rady školy pri Strednej zdravotníckej škole, Ul. odborov 244/8, Považská Bystrica, so sídlom Ul. odborov 244/8, 017 01 Považská Bystrica - MUDr. Miroslava Adameho, Ing. Vladimíra Bačíka, doc. PhDr. PaedDr. Karola Janasa, PhD. a Ing. Pavla Jurčíka do Rady školy pri Obchodnej akadémii, Jesenského 259/6, Považská Bystrica, so sídlom Jesenského 259/6, 017 44 Považská Bystrica
- doc. PhDr. PaedDr. Karola Janasa, PhD., Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Ing. Táňu Kňažkovú a Ing. Vieru Zboranovú do Rady školy pri Jazykovej škole, Jesenského 259/6, Považská Bystrica, so sídlom Jesenského 259/6, 017 01 Považská Bystrica
- MUDr. Miroslava Adameho, Ing. Pavla Jurčíka, PhD., Ing. Táňu Kňažkovú a Ing. Vieru Zboranovú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Ul. slovenských partizánov 1129/49, Považská Bystrica, so sídlom Ul. slovenských partizánov 1129/49, 017 01 Považská Bystrica - MUDr. Miroslava Adameho, Mgr. Jána Fuska, Ing. Táňu Kňažkovú a Ing. Vieru Zboranovú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole strojníckej, Športovcov 341/2, Považská Bystrica, so sídlom Športovcov 341/2, 017 49 Považská Bystrica - RSDr. Jána Cipova, Ing. Vojtecha Čičmanca, PaedDr. Štefana Gamana a Ing. Mgr. Jozefa Stopku
do Rady školy pri Gymnáziu Vavrinca Benedikta Nedožerského, Matice slovenskej 16, Prievidza, so sídlom Matice slovenskej 16, 971 01 Prievidza - Ing. Milana Dérera, PaedDr. Štefana Gamana, MUDr. Ladislava Gerlicha, MPH a JUDr. Katarínu Macháčkovú do Rady školy pri Gymnáziu, Rastislavova 332, Nováky, so sídlom Rastislavova 332, 972 71 Nováky
- Ing. Milana Dérera, PaedDr. Eleonóru Porubcovú, Ing. Mgr. Jozefa Stopku a Františka Táma
do Rady školy pri Gymnáziu Ivana Bellu, Novomeského 15, Handlová, so sídlom Novomeského 15, 972 51 Handlová - Ing. Milana Dérera, PaedDr. Eleonóru Porubcovú, Ing. Mgr. Jozefa Stopku a Františka Táma
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Lipová 8, Handlová, so sídlom Lipová 8, 972 51 Handlová - Ing. Vojtecha Čičmanca, JUDr. Katarínu Macháčkovú, Štefana Mjartana a PaedDr. Eleonóru Porubcovú do Rady školy pri Obchodnej akadémii, F. Madvu 2, Prievidza, so sídlom F. Madvu 2, 971 29 Prievidza
- Ing. Milana Dérera, MUDr. Ladislava Gerlicha, MPH, JUDr. Katarínu Macháčkovú a PaedDr. Eleonóru Porubcovú do Rady školy pri Strednej odbornej škole, T. Vansovej 32, Prievidza, so sídlom T. Vansovej 32, 971 01 Prievidza
- RSDr. Jána Cipova, Štefana Mjartana, Ing. Mgr. Jozefa Stopku a Františka Táma do Rady školy pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Nábrežie J. Kalinčiaka 1, Prievidza, so sídlom Nábrežie J. Kalinčiaka 1, 971 01 Prievidza
- RSDr. Jána Cipova, Ing. Vojtecha Čičmanca, Štefana Mjartana a Františka Táma do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Rastislavova 332, Nováky, so sídlom Rastislavova 332, 972 71 Nováky
- RSDr. Jána Cipova, PaedDr. Štefana Gamana, MUDr. Ladislava Gerlicha, MPH a PaedDr. Eleonóru Porubcovú do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Vinohradnícka 8, Prievidza, so sídlom Vinohradnícka 8, 971 58 Prievidza
- Ing. Vojtecha Čičmanca, PaedDr. Štefana Gamana, JUDr. Katarínu Macháčkovú a Štefana Mjartana do Rady školy pri Strednej odbornej škole polytechnickej, Ul. Falešníka 6, Prievidza, so sídlom Ul. Falešníka 6, 971 01 Prievidza
- Mgr. Miloša Pagáča, Ing. Milana Panáčka, Ing. Ľuboša Savaru a Alžbetu Tučkovú
do Rady školy pri Gymnáziu, Ul. 1. mája 905, Púchov so sídlom Ul. 1. mája 905, 020 15 Púchov - Ing. Igora Krištofíka, Ing. Milana Panáčka, Ing. Ľuboša Savaru a Mgr. Miroslava Sojčáka
do Rady školy pri Strednej odbornej škole, T. Vansovej 1054/45, Púchov, so sídlom T. Vansovej 1054/45, 020 01 Púchov - Jozefa Bystrického, Mgr. Miloša Pagáča, Ing. Milana Panáčka a Mgr. Denisu Veteškovú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Ul. 1. mája 1264, Púchov, so sídlom Ul. 1. mája 1264, 020 01 Púchov - Ing. Pavla Brnku, Mgr. Annu Mútňanskú, Ing. Milana Panáčka a Ing. Ľuboša Savaru
do Rady školy pri Strednej odbornej škole sklárskej, Súhradka 193, Lednické Rovne, so sídlom Súhradka 193, 020 61 Lednické Rovne - Ing. Milana Bereca, Ing. Jozefa Habánika, PhD., JUDr. Jána Kanabu a Mgr. Ladislava Pavlíka
do Rady školy pri Gymnáziu Ľudovíta Štúra, Ul. 1. mája 170/2, Trenčín, so sídlom Ul. 1. mája 170/2, 911 35 Trenčín - PaedDr. Daniela Beníčka, Ing. Milana Bereca, Ing. Jozefa Habánika, PhD. a Mgr. Ladislava Pavlíka do Rady školy pri Jazykovej škole, Ul. 1. mája 2, Trenčín, so sídlom Ul. 1. mája 2, 911 35 Trenčín
- Ing. Milana Bereca, Ing. Jozefa Habánika, PhD., JUDr. Jána Kanabu a Ing. Jána Krátkeho
do Rady školy pri Športovom gymnáziu, Kožušnícka 2, Trenčín, so sídlom Kožušnícka 2, 911 01 Trenčín - Ing. Jána Krátkeho, Ing. Pavla Krištofa, Mgr. Ladislava Pavlíka a JUDr. Annu Vittekovú
do Rady školy pri Strednej umeleckej škole, Staničná 8, Trenčín, so sídlom Staničná 8, 911 05 Trenčín - Ing. Jozefa Habánika, PhD., JUDr. Jána Kanabu, PhDr. Mariána Kvasničku a JUDr. Annu Vittekovú do Rady školy pri Strednej zdravotníckej škole, J. Braneckého 4, Trenčín, so sídlom J. Braneckého 4, 911 67 Trenčín
- Ing. Jozefa Habánika, PhD., Ing. Pavla Krištofa, PhDr. Mariána Kvasničku a JUDr. Annu Vittekovú do Rady školy pri Obchodnej akadémii Milana Hodžu, M. Rázusa 1, Trenčín, so sídlom M. Rázusa 1, 911 29 Trenčín
- Ing. Milana Bereca, Ing. Jána Krátkeho, Ing. Pavla Krištofa a JUDr. Annu Vittekovú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole obchodu a služieb, Ul. P. Jilemnického 24, Trenčín, so sídlom Ul. P. Jilemnického 24, 912 50 Trenčín - Ing. Milana Bereca, Pavla Habdáka, JUDr. Jána Kanabu a Ing. Pavla Krištofa do Rady školy pri Strednej odbornej škole stavebnej Emila Belluša, Staničná 4, Trenčín, so sídlom Staničná 4, 911 05 Trenčín
- PaedDr. Jozefa Božika, PhD., Ing. Jána Krátkeho, Mgr. Ladislava Pavlíka a JUDr. Annu Vittekovú
do Rady školy pri Strednej odbornej škole podnikania, Veľkomoravská 14, Trenčín, so sídlom Veľkomoravská 14, 911 34 Trenčín - doc. Ing. Ota Barboráka, CSc., Ing. Milana Bereca, Ing. Jozefa Habánika, PhD. a Ing. Pavla Krištofa do Rady školy pri Strednej odbornej škole, Pod Sokolicami 14, Trenčín, so sídlom Pod Sokolicami 14, 911 01 Trenčín
- Ing. Milana Bereca, PaedDr. Daniela Beníčka, Ing. Jozefa Habánika, PhD. a JUDr. Annu Vittekovú do Rady školy pri Školskom internáte, Staničná 6, Trenčín, so sídlom Staničná 6, 911 05 Trenčín
- PaedDr. Jozefa Božika, PhD., Ing. Jozefa Habánika, PhD., Ľubomíra Kerna a JUDr. Annu Vittekovú do Rady školy pri Krajskom centre voľného času, Pod Sokolicami 14, Trenčín, so sídlom Pod Sokolicami 14, 911 01 Trenčín.